Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real Castilla gra jak pierwsza drużyna co nas faulują to pretensje do sędziego i te ręce latają prawie jak u Viniciusa.
0
Będzie ciężko bo personalnie mają lepszy skład. Ale to jest piłka młodzieżowa tu wszystko się może wydarzyć.
Jakby ktoś miał link do meczu to niech wrzuci
0
@messi564 20 mln za samego Longleta to okazja na rynku mogla by się nim AV lub Newcastle zainteresować oni mają kasę
0
Obrona najsłabsza od lat, ogólnie jakość reprezentacji bardzo słaba
0
Dla mnie nico to lepszy gość niż gavi dla Barcelony. Przynajmniej u Koemana tak wyglądał
0
@JarekS Xavi nikogo nie wprowadzi do zespołu i nie będzie go rozwijał. Coś w stylu Valverde który chciał mieć gotowy produkt
1
Kounde ponieważ zej 70 mln nie sprzedadzą. Co do Ferrana to jak go sprzedadzą to kogo sprowadzić, by miał kiwke by umiał grać jeden na jeden bo takich mało na rynku, jednym z takich jest Kubo który by świetnie pasował, a kogo widzicie realnego ???
0
@Emerald formy Matsa bym nie upatrywał w zasługach Xaviego. W tym sezonie było dużo szczęścia i Araujo i Christensen. Nie oszukujmy się ale LaLiga spadła poziomem.
Zwłaszcza bolał brak gry ansu czy ferrana jak brakowało napastników, i wstawianie tam gaviego, który z meczu na mecz dawał coraz mniej drużynie w ataku
1
Z Vigo będzie remis 0:0, im wystarczy punkt a Matsowi czyste konto
1
Tylko kogo oni sprowadzą, Carrasco starego który zawodzi w ważnych meczach, obejrzycie jak grał z Realem choćby.
0
@KibicBarcy84 kessie jest ciałem obcym, lepiej już grać nie będzie, już wolę torre dać szansę. W dodatku kessie ma dość wysoki kontrakt jak na rezerwowego
1
@GucioH to jest wina trenera sztabu, dla mnie ferrana początki poza skutecznością miał bardzo dobre i mimo że wracał wtedy po kontuzji to notorycznie wyglądał dużo lepiej niż koledzy z zespołu.
Xavi nie umie zbudować formy u zawodników, niszczy ich mental. Podobnie było by z Raphinha gdyby Dembele nie doznał kontuzji. Sposób rotacji sprawiał że Raphinha miał zjazd formy
1
@robertocarlos76 zwłaszcza jak weźmiemy pod uwagę że ferran często grywał końcówki to już jego statystyki nie są aż tak złe, bo jak weźmiemy co ile mi ut to będzie zdecydowanie lepiej niż Dembele. Z Raphinha jest ten problem ze nie ma dryblingu i nic z miejsca nie zrobi przeciw dobremu obrońcy. Moim zdaniem ansu powinien zostać ewentualnie go wypożyczyć bo on musi się odbudować.
Dużym wzmocnieniem dla nas było by żeby Lewy nie grał całych meczy. Bo często on stoi na lini pola karnego i czeka i czeka.
0
@korn234 oj nie będą, a zostanie kilkanaście mln na koncie. Szkoda że nie udało się go sprzedać a odejdzie za darmo
0
Spokojnie jest Alonso w rezerwie , a może ktoś z LaMasii dostanie szansę a Balde wróci w sierpniu
1
@S_E_B_A tylko niestety ich nie wykorzystywał, wydaje mi się że wszystko się rozsypało gdy zaczęła się gra na Lewego, coś mi się pamięta że miał z Lewym też nie po drodze. Myślę że jak by odszedł do takiej Sewilli, Betisu, Villareal to by się odbudował
0
@xavi890 Jest ta różnica między lewym a ferranem i Ansu że oni nie mieli zaufania trenera i nie dał im szans odbudowy. Lewy po mistrzostwach grał piach i miko wszystko grał wszystko co możliwe, mimo że zawodził marnował setki. Ani ferran ani ansu nie dostali takiej szansy l, by złapać rytm, by mogli zobaczyć że trener w nich wierzy a Xavi ich niszczył psychicznie wstawiając w łatwych meczach zamiast nich czwartego pomocnika i zajeżdzajac pedriego i gaviego zresztą też. Należy wrócić do męczy ferrana z zeszłego sezonu gdzie jedynie brakowało mu wykończenia ale był pod gra i stwarzał sytuacje
0
@Pako96 należało by przeanalizować mecze z poprzedniego sezonu gdzie było grane na ferrana, i który miał okazje których co prawda nie wykorzystywał ale był pod grą, mentalnie to był inny zawodnik. Coś mi się wydaje że za dużo jest grane na Lewego, czasami to było zbyt na siłę. Duża zasługa zjazdu formy też jest po stronie Xaviego, który im zniszczył mentalnie. Podobnie mogło by być z Raphinha gdyby Dembele był cały czas bez kontuzji.
2
Myślę że gra lewym w ataku jest ciężka zarówno dla ferrana jak i ansu, bo lewy jest zbyt długo stoi w polu karnym, wykonuje mało ruchu. Gra ferrana w zeszłym sezonie była dużo lepsza. Również koledzy z pomocy zbyt na siłę szukają Lewego
0
@beny23 wszystko zależy od sytuacji, rodzaju faulu, impetu. Co innego faul gdy jest walka o piłkę a co innego jak obrońca nie ma szans trafić w piłkę a fauluje specjalnie.
0
@Midast zaszalałeś z Roberto w pomocy. Uważam że to wstyd dla Barcy, zwłaszcza mistrza by grać z Valladolid 4 w pomocy to my powinniśmy im narzucić swoją grę, Torres jak i fati powinni dostać pierwszy skład w tych wszystkich meczach jak już jest tytuł.
2
Należy wspomnieć też o tym że często jest faulowany a sędziowie nie gwiżdżą fauli na nim. Podobna sytuacja była z perrie w jego pierwszym sezonie jak również Neymarem. Ogólnie Sędziowie w LL często nie gwiżdżą fauli na młodych.
0
Fajno, fajno, to jeszcze z kontraktami FDJ i Matsa trzeba coś zrobić.
0
@beny23 dobrze ze nie jest w dodatku żydem bo wtedy to już wogóle byłby nie do ruszenia.
Poprostu patologia.
Jest faulowany bo na tym polega gra, nie za każdy faul należy się kartka. Z tym że z nim jest taka różnica w porównaniu do Messiego że on przy każdym kontakcie, upada, i zaraz macha rękami.
4
Robercik chociaż zadowolony bo bramkę strzelił, a to dla niego najważniejsze. Takie mecze jak ten pokazują jakim trenerem jest Xavi. Karny bardzo miękki. Jaki sens było dzisiaj grać od początku meczu 4 pomocnikami.
2
@LudoGiuly a jeszcze bardziej Xaviego
0
Brawo Xavi, za taktykę skład i zmiany
1
Ile Lewy dziś strzeli bo wymiata goalerador.
0
@FC4BARCA i kupić 5 cracków za nich
0
Komentarz usunięty przez użytkownika