Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rabona_1 jeśli nie widzisz bliskości znaczenia tego co piszesz to znaczy że nic nie dotrze do ciebie czyli w twoim stylu masz idiotyczny tok myślenia. Zamiast @Ali094 odpowiedzieć konstruktywnie wolałeś przejść do obrażania, bo tak łatwiej popisać się na forum
0
@PJ777 tu jest problem, że ligi nie potrafią się dogadać, zwłaszcza te ogarnięte przez inwestorów arabskich, i oligarchów.
0
@Krzysztof1987 bo każdy na spotkaniu na bierzaco pisze do dziennikarzy :), oczywiście w tajemnicy
0
Pozbyć się Nico, głupota on da więcej niż Gavi. Xavi nie rozwinie żadnego piłkarza
1
@Andrzej92 bo Messi nie będzie grał za 10 , 15 czy 20 baniek, tak dużo by nie mógł zejść z wynagrodzenia.
0
Gundogan nie zastąpi Busquetsa na jego pozycji, chyba że będą ustawieni razem z FDJ . Patrząc na Torre to wolałbym go widzieć na boisku bardziej niż Gaviego, bo daje w rozegraniu dużo więcej, gavi przydaje tam gdzie trzeba odpowiedzieć agresją ale jest z niego pożytek tylko do żółtej kartki. Później jego efektywność spada. Mogli by spróbować ściągnąć Arnau z Girony na PO, co do Ambrabata i Nevesa to nie wiem trzeba by obejrzeć kilka męczy z ich udziałem. Na środek ataku dokupić Roque Víctora i na więcej kasy nie starczy. Z rezerw dać szansę casado i Chadiemu lub ich wypożyczyć. Z wypożyczonych dać szanse abde i nico a collado, longlet, Umtiti na sprzedaż
0
@Maynard666 kessie tak ale Alonso musi zostać bo musi być zmiennik dla Balde a nikogo nas nie będzie stać kupić, a Garcia też się przyda jako rezerwowy. Zeszły sezon pokazał że jest potrzebna długa ławka rezerwowych
0
Dobrze się stało, może przyjdzie do nas na krótkie wypożyczenie między sezonami MLS ( kiedyś tak zawodnicy z MLS przychodzili, ale nie wiem czy to dalej funkcjonuje) i wtedy się pożegna. Przyjście Leo zaburzyłoby skład ofensywy
1
@ELBARCAVISCA wypożyczenie Nico do Valenci było udane, grał bardzo dużo, jeśli obejmiemy jego urazy oraz pierwsze mecze pi urazach to grał właściwie w każdym meczu. Jeśli wypożyczenie to tylko do LL. Dobrym wyborem też byłby Betis. Ogólnie drużyny grające piłką.
0
@Rabona_1 " idiotycznym komentarzem" Zastanów się co piszesz. Messi z tatusiem są bardziej zachłanni na kasę niż Neymar który chciał być gwiazdą klubu. Wiesz ze chodziło o Puyola( czasami słownik w telefonie podmienia). Messi dla mnie jest legenda pod względem sportowym, ale niestety zbyt zachłannym na kasę. Jak również nigdy nie powinien być kapitanem jak był Pique który jedyny w tej ekipie miał jaja i charakter by być kapitanem
0
@pax takie zestawienie bym widział przeciwko słabszym zespołom. FDJ wtedy na SPD. Patrząc na Torre, jego grę z piłka to widzę w nim znacznie lepszego gościa niż gavi, aż dziwię że czemu Xavi nie dawał mu szans, żeby go tylko nie sprzedali za drobne latem
0
@PJ777 tylko że superliga spowodowała by prawdopodobnie odplyw pieniędzy z lig krajowych. Zmniejszyła by znaczenie lig krajowych, pucharów. Ja bym szedł bardziej w kierunku ograniczeń kontraktów, kwot transferów, prowizji dla menadżerów przede wszystkim. Tak by pieniądze nie były najważniejsze, tak by nie dać szans Arabom twory typu PSG
0
@Recha_0684 powstanie Superligi to byłby dalej ten stan tylko była by grupa, elita klubów bogatych. Grając w Superlidze ich nie intetesowaloby mistrzostwo, Puchar bo by im się nie opłacało.
0
@Piknik22 wydaje mi się że barca to nie jego styl. To jeden z nielicznych na którym możemy dobrze zarobić
0
@Magicc89PL telefon mi podmienił z Kessiego na Messiego. Oczywiście chodziło o Kessiego
0
@Dembusio123 pomyłka telefon mi podmienił z Kessiego na Messiego i nie zwróciłem uwagi
0
@patryk1995991 o zawodniku który był w realu ponad 10 lat ale nie wzbudzał negatywnych odczuć, jak Ramos, Pepe, Casemiro, Vinicius, Cristiano, Carvajal i podobni z białych, oceniam tylko to co na boisku.
1
@Hasszz on już lepszy u nas nie będzie, to jedyny pomocnik na którym można a wręcz trzeba zarobić
2
@Rabona_1 trochę kultury, forum jest po to by się wypowiadać a nie obrażać innych.
Niestety większość piłkarzy czuje sentyment, miłość ale nie do klubu tylko pieniędzy. Ciężko będzie znaleźć nowego Poyola, Tottiego, Del Piero, Maldiniego, Giggsa, Gerarda, Reusa.
1
Zbyt wysoka Lewandowskiego, który często spowalnia grę. Wygląda to jak: Gdzieś bramki kiedyś obejrzał jakiś mecz Messiego i chce robić podobnie.
Chciałbym w przyszłym sezonie zobaczyć w pomocy FDJ-Pedri- Torre
0
@Recha_0684 superliga była by dobra tylko dla klubów w niej grających. Pogłębiło by to przepaść między bogatymi a innymi.
Uważam że powinno się iść w innym kierunku i ograniczeń w kontraktach dla zawodników oraz prowizjach dla menadżerów
0
Jakby udało się Messiego sprzedać za 30 baniek to by było super, Mógłby szanse dostać Casado, bo jeśli nie to należy go wypożyczyć
0
@Piknik22 Kessie zbyt dużo nie wnosi, by opłacało się go trzymać
0
Jeden z nie licznych zawodników realu z klasą. Ciekawe czy tam nie było drugiego dna i konfliktu z Viniciusem lub poprostu Benzema miał go dość
8
Bramka Cruza kapitalne, bardzo dobry mecz Casado i Rada i oczywiście Cruza który wcześniej jeszcze mógł szczepić jedna bramkę. Widać również potencjał w Estanisie. Ogólnie Castilla przewyższała nas fizycznie oraz agresja. Sporo fauli z ich strony, Liczyli głównie na kontre, widać że podobnie jak pierwszy zespół ich siła to szybko atak. Miejmy nadzieję że te dwie bramki przewagi wystarczą
4
Trzecia bramka dla Barcy, ... Hmm coś co będzie na YT. Najśmieszniejsza akcja meczu. Strzał Pajor bardzo dobry, 95 % ekstraklasy by tego nie strzeliło a 50 % by nie trafiło w bramkę. Zaletą kobiecego futbolu mniej oszukiwania, symulowania. Miło się oglądało. Wolfsburg tak na prawdę nic nie pokazał, parę akcji z kontry, za mało jak na finał LM
0
@Greenalley co do Tejada tak bym go nie marginalizował. Ogólnie dobry mecz całego zespolu, a bramki Cruza - mistrzostwo
0
Piękne bramki Cruza. Casado, Riad bardzo pewnie, powinni dostać szanse w pierwszym zespole. Castilla podobnie jak pierwszy zespół głównie z kontry, szybkie ataki. Estanis ma też potencjał, szkoda że tak krótko Yamal. Zaliczka dwóch goli może wystarczy choć prwnie będzie ciężko.
0
@bartoszplucinski dzięki
0
Real Castilla gra jak pierwsza drużyna co nas faulują to pretensje do sędziego i te ręce latają prawie jak u Viniciusa.