Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@agrad0 ja uważam, że żadnych piłkarzy od Allacha nie należy sprowadzać, mimo wszystko oni mają swój świat. Jak również nie należy mieć zbyt dużo zawodników z Afryki bo maga PNA w styczniu i traci się Zawodnika na ponad miesiac
0
Mbappe piłkarsko na boisku mega wzmocnienie ale w szatni może dużo namieszać.
7
Niech oddadzą Neymara i dołożą ze 30 mln i niech go biorą.
Jeśli Dembele chce odejść w taki ładny sposób to szacun dla niego.
0
@MalanFCB wczoraj bardzo dobrze zagrał, jest Cules, ma mała pensję i ma dobre wprowadzenie piłki, chyba najlepsze z naszych ŚO, i godzi się na bycie zmiennikiem. Ten Faye to wielka niewiadoma.
0
@th@les przynajmniej w porównaniu do Sergio walczył, i nie spowalniania akcji. I dobrze współpracował z FDJ.
0
@ArcziArtt uważam że bardzo dobrze, jeśli tak będzie grał to zapomnimy bo Sergio. biegał, pokazał że potrafi uderzyć, że ma siłę. Mniej spowalnia grę niż Sergio, nie trzyma tyle piłki . Mecz był bardzo wymagający, real zagrał pierwszym składem i wpuścił tylko 5 zawodników, real grał bardzo agresywnie, wywierali presję na sędziach.
2
@mleczkoo tylko żeby zmieniał Xavi Lewego, a nie bez względu na piach lewy grywał do końca w zeszłym sezonie
2
Dobre El Clasico, Romeu dobry mecz biega walczy w przeciwieństwie do Sergio, jest wika, jest moc.
3
Póki co Romeu bardzo dobrze, szkoda wejścia Roberto, bo to spadek jakościowy dla naszej drużyny. Co do Erica to on nie może odejść. Christiansen znów problemy zdrowotne, a Araujo i Martinez też lubią być na L4, przyda się Eric do rotacji
3
Prześcieradła są nazwane jakby grało o mistrza, i w ich stylu wszyscy do sędziego.
Jeszcze Lewy niech odda Militao faul. Żeby nas ten mecz za dużo nie kosztował, bo ns kolejny mecz będzie szpital
0
Janusze biznesu, ten Alenany taki super nie jest, bardzo slabe warunki
0
@Arczi1991 Dembele niestety nie robi oszałamiających liczb na 25 męczy w zeszłym srzonie w LL 5 bramek 7 asyst. Z Dembele jest tak że oglądając go człowiek trzyma kciuki by przede wszystkim nie złapał urazu. Niestety nie mamy skrzydłowych typu Neymar którzy od linii bocznej będą kiwać, może fati się ogarnie, i głowa mu się odblokuje.
Wydaje mi się że pozostawienie i Dembele i Raphinhi nie będzie im służyło, raphinha nie ma kiwki ale, walczy i daje liczby i nie łapie urazów.
A jakby wymienić Dembele za Neymara? Tylko że u niego też sporo urazów z tym że wynikających z fauli przeciwników,
0
@prodigy jakby chciały to by mu dały 10 netto plus bonusy i by się zgodził a tak to lipa... A interesy z Włochami to ch. a nie interes
0
@Murazor gdyby miał poparcie laporty może było by inaczej. Przydałby się nam trener który stawiam na młodych i pracuje nad ich rozwojem, myślę że takie Riad, Pedrola, Barbera, Casado, Nico, Abde by mieli większą szansę
1
@Arczi1991 gościa, który przez większość pobytu u nas jest kontuzjowany, który robi zamieszanie ale z niego zazwyczaj mało co wynika, gościa którego większość strzałów jest nie celnych. Jako jedyny potrafi kiwać z miejsca, ale również ma wiele strat. Raphinha mimo że mniej efektowny za to jest efektywny. Jeden z nich powinien odejść bo szkoda by jeden z nich grzał ławę
0
@waletpl nie do końca bo głowa jeszcze nie domagała, i fizycznie, notorycznie też mu sporo brakowało
8
Zobaczymy co pokaże na wypożyczeniu, nie ma co gościa skreślać od razu, jest mlody. On przyszedł z MLS więc przeskok ogromny, to jakby z naszej rodzimej ekstraklasy ktoś poszedł do barcy.
1
Odejście Nico to błąd Xaviego. Xavi nie potrafi rozwijać zawodników, stawiać, wprowadzać młodych coś jak Valverde
0
Coś czuję że jak pójdzie za 10 mln to będzie dobrze, masakra, nawet araby go nie chcą kupić od nas
0
Jeśli odejdzie też i Eric to zostaniemy z czwórką środkowych obrońców. Biorąc pod uwagę kontuzje Araujo i Christensena to jest to bardzo ryzykowne
0
Jeden z błędów dyrekcji i Xaviego, on powinien dostać kontrakt dawno i należalo go wypozyć na dwa lata do ligi belgijskiej lub holenderskiej by grał, grał, grał i się rozwijal
6
@panczo zrzucał presję, bo za bardzo była pompowana, bo skład jaki miał to była katastrofa, w dodatku Łapcie rzucający kłody pod nogi.
Można wiele koemanowi zarzucić ale z młodzieżą pracuje i ich rozwija przygotowuje do gry w pierwszej drużyny. Niestety Xavi nabrał naukę od Valverde
1
@th@les Silva będzie czekał na Barcę i przyjdzie do nas na świadczenie przed emerytalne
1
@Dzieniu ale oni go sprzedają nie wypożyczają
0
Niech idzie do realu będą rządzić Mbappe Vinicius. Jeśli trener to poukłada to real ma super pakę, jeszcze wzmocnić obronę, szczególnie boki i jest bardzo dobry skład
0
@zombie myślę że pół ligi hiszpańskiej by go wypożyczyła na dwa lata z opcja płatnego szybszego powrotu do Barcy, lub pokryciem pensji przez Barcę w zależności od liczby rozegranych meczy, czyli gra to wtedy Barca płaci wynagr.. Można się zgodzić na wykup ale za ok. 5 -7 mln. Szkoda że Xavi idzie drogą Valverde i nie wprowadzi kolejnych młodych. Oj dobrze ze był Koeman który pracował nad rozwojem młodych balde, gavi, nico, pedri
0
Sprzedamy za 10 a wpiszemy możliwość odkupu za 30 znając Barcelonę i na nie będzie stać by odkupić
0
@Pawlak1992 poprostu robił to co kochał, by być szczęśliwym. Przydał by się nam taki magik, z takim luzem, bawiący się na boisku. Już chyba wymarli tego typu piłkarze
2
@Bajson balde to obrońca, jako skrzydłowy aż tyle nam nie da. Nie ma co ukrywać Felix ma talent, byłby dla nas crackiem, Tylko nie wiem jaka pozycja by była dla niego optymalna u nas. Rodzi się problem jak z ferranem
0
@Pawlak1992 Gaucho miał inne pasje oprócz piłki, muzykę i granie na bębnach, potrafił grać pół nocy a nawet do rana.