0

@robsons23 myślę że nie, jeśli przegrają to minimalnie

10

Na weekendzie szykujecie nam ważny mecz, oby Girona nie przegrała z Realem, liczę na zwycięstwo bo grają bardzo fajnie

0

Zdecydowanie Nie, za wcześnie upadał yamal, za dużo dołożył od siebie.
Bez Varu karny, po obejrzeniu powtórki brak.

1

@kanver_ miejmy nadzieję że zaliczy dobry sezon i będzie grał dużo w Gironie

0

@Heros11 no rzeczywiście lewy zagrał super mecz, ponad 40 minut na boisku i najlepsze jego zagranie to przepuszczenie piłki, z której nie za bardzo miał jak uderzyć, i akurat super że nie próbował z tego uderzać ale to za mało jak na 40 minut na boisku.
Że felix nie strzelił to już nic nie pokazał? , był aktywny w pierwszej połowie i próbował grać przy agresywnie grającym przeciwniku, druga sprawa że balde w pierwszej połowie nie dojechał, zero aktywności w ataku, gundogan przebudził się w drugiej,., dodatkowo felix bardzo dobrze pressuje, potrafi powalczyć o piłkę. Choćby jego odbiór i strzał w słupek. Strata FDJ jest bardzo widoczna, bo gavi i gundogan zamiast odegrać z pierwszej często holują piłkę.

0

@czytajzezrozumieniem jak dla mnie Oriol zawalił też , miał zawieszkę, zresztą wczoraj zagrał najgorszy dotychczas mecz, często był za wolny,

0

@kanver_ to już uprzedzenie do Erica, mam nadzieję że się ogra w Gironie i wróci do nas mocniejszy. Bo jeśli o dokładność podań, wyprowadzenie piłki to Eric przewyższał wszystkich ŚO u nas, jego problem to brak doświadczenia ogrania. Zalety to socios i niski kontrakt,
Więcej oczekiwałem po Martinezie pamiętając go z Athleticu czy RS

2

@Rioletto on nie miał ani jednego dobrego podania do przodu. Za tęsknimy za Garcia

7

@Herbert i to było wszystko co lewy zagrał przez ponad 40 minut. W meczach gdzie prowadzimy wysoko a szczególnie z Antwerpia powinien schodzić z boiska w przerwie lub max 55 minuta

1

Właśnie przy pierwszej bramce Mats podał jak na dobrej murawie a ta piłka prawie stanęła,
Posunięcie z murawą to coś co dało największą przewagę dla Mallorki.

0

@sepek gdyby raphinha miał kirke yamala. Raphinha to zawodnik do gry z kontry, bardziej otwartej a nie ataku pozycyjnego, to nie zawodnik który kiwnie z miejsca, pójdzie od linii w drybling i wejdzie w pole karne. Ba skrzydła potrzebujemy zawodników typu yamal z kiwka

0

@Wiking88 i to było wszystko co zrobił przez te 40 minut, zbyt mało ruchu

0

@galix22 i więcej jego zagrań dobrych nie bylo

2

Szkoda ze felix nie grał do końca bo on ma to cos, i stanowił by większe zagrożenie niż Lewy

1

@robertocarlos76 dzisiaj zbyt murawa nie pozwalała na to, niestety piłkarze do klepania czyli Pedri i FDJ

0

@PuszkinFan nie bez powodu mallorka podwójnie posłała murawę by utrudnić naszym granie plus dłuższa trawa. Cwaniactwo ich

1

@sepek nie pasuje do Barcy jedyne co go broni to liczby bo gra na pewno nie

1

Yamal mimo że grał pół godziny najlepszy,
Lewy bez historii, to już Ferran lepiej wyglądał.
Duży problem stanowiła murawa, bardzo nasiaknieta.
Martinez bardzo słabo, żadnych pozytywów w jego grze.

5

Mallorka zaskoczyła Barcelone murawą, na której piłka prawie stawała, i sprawiało to duży problem w szybkim graniu .

0

W przerwie do zmiany Martinez i Romeu a za nich Kounde i.... Zostaje Roberto lub Fermin. Do pomocy
A jak będzie źle to ok. 60-65 minuty Lewy, Yamal

6

Martinez i Romeu do zmiany.
Oj brakuje FDJ,

0

@fotohobby to już lepszy Eric, chociaż ma wyprowadzenie piłki, Martinez gra jak junior, zesrany od początku

2

Bardzo dobrze sędziów any mecz, sędzia pozwolił na grę obydwu drużynom, nawet Atletico powinno mieć większe pretensje za brak żółtych dla realu,
Sędzia 8,5/10
Real zawsze narzeka jak nie wygrywa, jest przyzwyczajony że sędziowie gwiżdżą pod nich

0

@Braniś Toure też się tego obawiam, ale może się opamięta bo zajedzie gaviego i gundogana( a ten chyba lubi łapać urazy) jeszcze jesienią

0

Brak FDJ będzie bardzo odczuwalny bo Frankie jako jedyny pomocników potrafi wyprowadzić piłkę, pociągnąć z obrony do ataku, teraz jego rolę musi przejąć bardziej gundogan bo gavi to nie ten typ zawodnika. Będzie ciężko bo póki nie ma Pedriego to nie ma kim go zastąpić, a może Fermin?

0

@Culé10 bo Lewy nie da rady grać całych meczy, w Bayernie już by utrzymać go w pełnej dyspozycji i b ez kontuzji to był zmieniany lub odpoczywał.
Chriestiensen niestety też co chwile łapie urazy a taki FDJ gra wszystko, to jest Antwerpia a nie Bayern , PSG czy Borussia.
Rotacja ważna sprawa

3

Miejmy nadzieję że będzie gral i zrobi krok do przodu w rozwoju. Ma dobre wyprowadzenie piłki ale popelnia błędy w obronie zresztą jak każdy młody obrońca.
Bo najbardziej brakuje mu ogrania, doświadczenia, więc musi grać, grać i jeszcze raz grać i zobaczymy co z tego wyjdzie

0

Chriestiensen, Balde i Lewy powinni odpoczywać a w ich miejsce Martinez Alonso i Ferran oraz ktoś z pary FDJ i Gundogan też a w ich miejsce Oriol lub casado,
Skład wystawiony jakby Bayern lub PSG przyjeżdżało a to Antwerpia

0

@David_Martin niestety, Xavi boi się go zmieniać a lewy swoje lata ma

1

Szacun, wszyscy wiedzą że bez Katalonii z Hiszpanią było by słabo, Madryt nie pozwoli na niezależnie ość Katalonii bo ona utrzymuje biedniejsza czesc Hiszpanii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?