Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@robsons23 myślę że nie, jeśli przegrają to minimalnie
10
Na weekendzie szykujecie nam ważny mecz, oby Girona nie przegrała z Realem, liczę na zwycięstwo bo grają bardzo fajnie
0
Zdecydowanie Nie, za wcześnie upadał yamal, za dużo dołożył od siebie.
Bez Varu karny, po obejrzeniu powtórki brak.
1
@kanver_ miejmy nadzieję że zaliczy dobry sezon i będzie grał dużo w Gironie
0
@Heros11 no rzeczywiście lewy zagrał super mecz, ponad 40 minut na boisku i najlepsze jego zagranie to przepuszczenie piłki, z której nie za bardzo miał jak uderzyć, i akurat super że nie próbował z tego uderzać ale to za mało jak na 40 minut na boisku.
Że felix nie strzelił to już nic nie pokazał? , był aktywny w pierwszej połowie i próbował grać przy agresywnie grającym przeciwniku, druga sprawa że balde w pierwszej połowie nie dojechał, zero aktywności w ataku, gundogan przebudził się w drugiej,., dodatkowo felix bardzo dobrze pressuje, potrafi powalczyć o piłkę. Choćby jego odbiór i strzał w słupek. Strata FDJ jest bardzo widoczna, bo gavi i gundogan zamiast odegrać z pierwszej często holują piłkę.
0
@czytajzezrozumieniem jak dla mnie Oriol zawalił też , miał zawieszkę, zresztą wczoraj zagrał najgorszy dotychczas mecz, często był za wolny,
0
@kanver_ to już uprzedzenie do Erica, mam nadzieję że się ogra w Gironie i wróci do nas mocniejszy. Bo jeśli o dokładność podań, wyprowadzenie piłki to Eric przewyższał wszystkich ŚO u nas, jego problem to brak doświadczenia ogrania. Zalety to socios i niski kontrakt,
Więcej oczekiwałem po Martinezie pamiętając go z Athleticu czy RS
2
@Rioletto on nie miał ani jednego dobrego podania do przodu. Za tęsknimy za Garcia
7
@Herbert i to było wszystko co lewy zagrał przez ponad 40 minut. W meczach gdzie prowadzimy wysoko a szczególnie z Antwerpia powinien schodzić z boiska w przerwie lub max 55 minuta
1
Właśnie przy pierwszej bramce Mats podał jak na dobrej murawie a ta piłka prawie stanęła,
Posunięcie z murawą to coś co dało największą przewagę dla Mallorki.
0
@sepek gdyby raphinha miał kirke yamala. Raphinha to zawodnik do gry z kontry, bardziej otwartej a nie ataku pozycyjnego, to nie zawodnik który kiwnie z miejsca, pójdzie od linii w drybling i wejdzie w pole karne. Ba skrzydła potrzebujemy zawodników typu yamal z kiwka
0
@Wiking88 i to było wszystko co zrobił przez te 40 minut, zbyt mało ruchu
0
@galix22 i więcej jego zagrań dobrych nie bylo
2
Szkoda ze felix nie grał do końca bo on ma to cos, i stanowił by większe zagrożenie niż Lewy
1
@robertocarlos76 dzisiaj zbyt murawa nie pozwalała na to, niestety piłkarze do klepania czyli Pedri i FDJ
0
@PuszkinFan nie bez powodu mallorka podwójnie posłała murawę by utrudnić naszym granie plus dłuższa trawa. Cwaniactwo ich
1
@sepek nie pasuje do Barcy jedyne co go broni to liczby bo gra na pewno nie
1
Yamal mimo że grał pół godziny najlepszy,
Lewy bez historii, to już Ferran lepiej wyglądał.
Duży problem stanowiła murawa, bardzo nasiaknieta.
Martinez bardzo słabo, żadnych pozytywów w jego grze.
5
Mallorka zaskoczyła Barcelone murawą, na której piłka prawie stawała, i sprawiało to duży problem w szybkim graniu .
0
W przerwie do zmiany Martinez i Romeu a za nich Kounde i.... Zostaje Roberto lub Fermin. Do pomocy
A jak będzie źle to ok. 60-65 minuty Lewy, Yamal
6
Martinez i Romeu do zmiany.
Oj brakuje FDJ,
0
@fotohobby to już lepszy Eric, chociaż ma wyprowadzenie piłki, Martinez gra jak junior, zesrany od początku
2
Bardzo dobrze sędziów any mecz, sędzia pozwolił na grę obydwu drużynom, nawet Atletico powinno mieć większe pretensje za brak żółtych dla realu,
Sędzia 8,5/10
Real zawsze narzeka jak nie wygrywa, jest przyzwyczajony że sędziowie gwiżdżą pod nich
0
@Braniś Toure też się tego obawiam, ale może się opamięta bo zajedzie gaviego i gundogana( a ten chyba lubi łapać urazy) jeszcze jesienią
0
Brak FDJ będzie bardzo odczuwalny bo Frankie jako jedyny pomocników potrafi wyprowadzić piłkę, pociągnąć z obrony do ataku, teraz jego rolę musi przejąć bardziej gundogan bo gavi to nie ten typ zawodnika. Będzie ciężko bo póki nie ma Pedriego to nie ma kim go zastąpić, a może Fermin?
0
@Culé10 bo Lewy nie da rady grać całych meczy, w Bayernie już by utrzymać go w pełnej dyspozycji i b ez kontuzji to był zmieniany lub odpoczywał.
Chriestiensen niestety też co chwile łapie urazy a taki FDJ gra wszystko, to jest Antwerpia a nie Bayern , PSG czy Borussia.
Rotacja ważna sprawa
3
Miejmy nadzieję że będzie gral i zrobi krok do przodu w rozwoju. Ma dobre wyprowadzenie piłki ale popelnia błędy w obronie zresztą jak każdy młody obrońca.
Bo najbardziej brakuje mu ogrania, doświadczenia, więc musi grać, grać i jeszcze raz grać i zobaczymy co z tego wyjdzie
0
Chriestiensen, Balde i Lewy powinni odpoczywać a w ich miejsce Martinez Alonso i Ferran oraz ktoś z pary FDJ i Gundogan też a w ich miejsce Oriol lub casado,
Skład wystawiony jakby Bayern lub PSG przyjeżdżało a to Antwerpia
0
@David_Martin niestety, Xavi boi się go zmieniać a lewy swoje lata ma
1
Szacun, wszyscy wiedzą że bez Katalonii z Hiszpanią było by słabo, Madryt nie pozwoli na niezależnie ość Katalonii bo ona utrzymuje biedniejsza czesc Hiszpanii