Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślę że Azplicueta + Alonso wystarczą.
Kounde spowoduje zbyt duży tłok w ŚO.
Jeśli Kounde przyjdzie Garcia powinien pójść na wypozyczenie, ale zostać w la Liga by grać dużo.
0
@MrCental
Jedyni chętni odejść bo im zależy na grze to Depay, Abde, Balde, Nico, Marmol
1
@jutroIV ale tak jest, dajemy takie pieniądze piłkarzom że nikt nie będzie chciał w dalszym ciągu odchodzić, okazuje się że nikogo nie stać by ich zatrudnić, obawiam się że obecne kontrakty też są zbyt wysokie, bardziej powinny opierać się na premiowaniu za występy,osiągnięcia zawodnika, sukcesy zespołu
0
@Eto'o9 R10 tylko że Pique jako jedyny potrafi trzymać obronę i ma charakter, żeby obniżył tylko pensję, napewno jego doświadczenie się przyda
0
Jeśli Kounde miałby przyjść to powinien ktoś z dwójki Pique (wysoka pensja, ale ma charakter) /Garcia odejść bo 5 ŚO plus Azplicueta który może grać na ŚO to za duzo.
Ważniejsze boki obrony.
Najważniejsze to pozbyć się:
Neto, Umtiti, Braitwhite, Pjanić, wypożyczyć: Puig, Abde, Balde,
Sprzedać: Depaya bo już za dużo w ataku
Dogadać obniżkę pensji z FDJ
Bo mimo wszystko nasza pomoc jest dalej słaba jak na Europę a bez FDJ będzie jeszcze gorzej.
7
Zwolennikiem nie jestem, ale niech strzela jak w Bayernie,
Wiadomo że Laporte musiał sprowadzić cracka, mocnego medialnie, a tacy kosztują, bo obecnie jest mało takich piłkarzy, a i ceny jak dla Barcy mają co najmniej dwa trzy razy tyle co Lewy. Więc jest to najlepsza możliwa opcja.
Powodzenia Lewy, niech pojedzie po prześcieradłach jak za dawnych czasów w Borussii.
1
@Emerald no nie, tylko to FDJ nie zarabia, no chyba że mu się liczy płatności przesunięte z poprzednich lat
0
@[Oli] jakby miał klub w serduchu to by zszedł z zarobków w trakcie kontraktu a nie czekał do końca umowy
3
Sprzedając FDJ i zostajac z Bussim sportowo się cofamy bo nie ma kogo kupić na tym poziomie co FDJ, pod kątem finansowym dobry ruch ale jeśli Rafinha kosztuje tyle to FDJ za 75 to promocja jak w biedronce
1
@GrzegorzCabaj bo nie tak się to załatwia.
Zaprasza się na początek menadżera i mu się przedstawia dwie opcje obniżenie zarobków lub transfer i dopiero się działa. Niestety pewne sprawy załatwia się nie ładnie, jak odejście Alvesa, Suáreza, messiego, nie ważne kto rządzi klubem
0
@S_E_B_A ale Koulibaly jest lepszy, lepsze warunki, siła, dobry w polu karnym przeciwnika, ale niestety idzie do Chelsea a ostatnie zakupy z Sevilli są nie trafione i przepłacone
0
@RosjaninBut no właśnie francuz ale chyba chrześcijan
0
@Ryjewski
Arthur to wiesz, że to był przekręt księgowy z Pjanićiem,
Cillessen to też był przekręt księgowy z Neto
Emersonza 25 a ile na czysto po opłaceniu Betisu -5 czy 7 mln
Paulinho to też był bardzo podejrzany przekręt z Chińczykami ale co by nie mówić udany transfer( gościa co grał kiedyś wPL w ŁKS Łódż)
Na Malcomie nie zarobiliśmy bo tyle nas kosztował
Udaly się transfery Miny i Semedo i Digne do Anglii.
Varane poszedł za 40 bo miał rok kontraktu kontraktu i nie chciał przedłużyć.
Ale Regulion hakimi Kovacic Odegard Hernandez, Llorente Rodríguez czy wiekowy Navas to my byśmy tyle nie wyciągnęli.
Warto też zwrócić uwagę że oni za wypożyczenia biorą kasę, taki Kubo co wypożyczany ale za każde wypożyczenie co najmniej 1 mln biorą.
2
@ViscaelBarca2007 dokładnie tak, zbyt wielu chętnych nie ma na Kounde, po pierwsze słabe warunki fizyczne jak na ŚO i potrafi się gotować, i swoimi wejściami do ataku będzie powodował dziurę w obronie. Koulibaly dużo lepszy i tańszy. Druga sprawa to : brak u nas ŚO lewonożnego poza Big Samem,
0
@tomek1656 motorycznie Depay nie jest wolny, z tym że jemu bardziej pasuje szybsza gra jak np w Bayernie Borussii, Sevilla
0
@PatrickKluivert999 tylko że w Bayernie ta piłka dużo szybciej wędruje, jest znacznie szybsze tempo, więcej ruchu, dużo szybkich ataków, a u nas 10-30 podań zanim dojdziemy do pola karnego przeciwnika
0
@PeeM królem dryblingu to lewy nie jest, ale miejmy nadzieję że swoim ustawianiem i skutecznością nadrobi i będzie z niego prawdziwy crack
1
@Rhaan popieram, jak dla mnie FDJ jest ofiarą słabej gry drugiej linii i całej drużyny, zmian ustawień, schematów, trenerów, bo jeśli narzekamy tak na FDJ to co z Bussim czy Albą. Jak Sergio wyglądał grając na dwóch defensywnych pomocników. Żeby FDJ też świetnie się prezentował też potrzebuje partnerów do grania. W Ajaxie piłka chodziła znacznie szybciej, było więcej ruchu, szybsze tempo gry
0
@AlexDark00 akurat na FDJ jest zbyt dużą nagonka, w porównaniu do Araujo któremu się babole przydazają ale nikogo tym nie pisze, nie wspomnę o albie i Sergio
0
@skelert suarez, Milik :),
Bo system Ajaxu jest specyficzny, tak jak Barcelony,
De Light to było wiadomo ze to nie jego liga i nie styl drużyny.
Dest - on nawet w Ajaxie nie był pierwszym wyborem - Mazzuri
De Beek, - nie ten styl drużyny
FDJ - porównaniu do Sergio nie uważam że zawodzi, bo daje więcej niz Busi. Tylko że FDJ potrzebuje by trener na niego postawil, potrzebuje być wyżej w hierarchii drużyny,
Z chęcią bym go zobaczył w jedej drużynie z de Beek
0
@Ryjewski
Mascarel 10 mln
Kovacić 45 mln
De Tomas 20 mln
Llorente 30 mln
Theo Hernandez 21,5 mln
Navas 15 mln
Hakimi 43 mln
Reguilion 39 mln
Oscar Rodríguez 13.5 mln
Javi Sanchez 3 mln
Soro 2,5mln
Frutos 2 mln
Dani Gomez 2 mln
Varane 40 mln
Odegard 35 mln
Dodatkowo za większość wypożyczeń biorą kasę 1- 2 czy 3 mln i nie pracą części wynagrodzenia
A teraz spójrzcie na nasze transfery
0
@Messi1992 boję się że la Liga też może lewemu noe przy pasować jak to było z jovicem, który w Bundeslidze też wymiatał, ale tutaj wydaje mnie się że psycha mu siadła.
0
@MalanFCB bo u Depaya wystąpiło na koniec roku zmęczenie, bo grał wszystko w Lyonie, w reprezentacji, brak odpoczynku i brakowało mu świeżości i później urazy
0
@PeeM tylko że Robercik nie zabierze się z piłką nie minie nie kiwnie przeciwnika, tylko trzeba mu zagrać piłkę która wykończy, zobaczymy bo styl Bayernu i Barcelony jest zgoła inny i jak on się w tym odnajdzie,
1
50 mln max, to trochę lepsza wersja Adama Traore, znacznie mniej przypakowana bardziej skuteczna, w porównaniu z Anthonym z Ajaxu to jest zbyt elektryczny, i nie ma tego luzu
0
Zdecydowanie lepszym wyborem jest Antony, udać u niego trochę tej brazylijskiej zabawy, luzu, sprytu. Raphinha to taki Adama Traore tylko znacznie mnie przypakowany
1
Wydaje mi się że za słaba jakość, w wielu akcjach bardzo podobny do Adamy Trarore , brak mu luzu, i brak i takiej brazyliskiej fantazji typu Gaucho, Neymar. Z niego cracka nie bedzie
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Galan to taki solidny zawodnik jak nasz Duńczyk, ale napewno nie jest to zawodnik na Barcelonę, to już lepiej Alonso i taniej i wyższy level
1
@AlexDark00 zostawało dużo miejsca bo Sergio się gubił, i nie nadążał szybkościowo za przeciwnikami, tego to już nikt nie pamięta tylko najazd FDJ.
3
Ale jaja, w tym wieku i stanie real by go sprzedał za 20 mln spokojnie. To prawie oddany za darmo.