4

Niezrozumiałe jest że Xavi nie desygnował do pierwszego składu drugiego skrzydłowego zamiast gaviego, który przydał by się w miejsce pedriego około 60 minuty.


0

@JarekS kluczowe to było zestawienie pierwszej jedenastki a później w trakcie zmiany które poza LdJ nie wyszły xaviemu

1

@JarekS Ale walczy biega, koncentruje uwagę obrońców na sobie, jak dostaje piłkę to idzie dwóch na niego. Adama potrzebuje więcej przestrzeni, zespół musi się tak przesuwać by mu ją stwarzać. Przy tych jego wejściach koledzy powinni mu dawać więcej alternatywy niż wrzutka, choćby na wycofanie piłki przed pole karne zakończone strzalem lub w okolicach 11-15 metra.

2

Tak po mojemu Koło 60 minuty powinien Xavi:
Zdjąć Gaviego Pedriego i Ferrana a wstawić Dembele nico i Aube bo Busquets jest nie tykalny dla Xaviego więc o nim nie wspominam.
Życie pokazuje że zarówno pedri Gavi nie dadzą rady zagrać 90 minut na wysokim poziomie dlatego więc powinni być że sobą rotowani.
Miejmy nadzieję że Araujo nic poważnego się nie stało bo będzie kiepsko z obroną.

1

@Katalonczyk83 poza Lukiem niestety zarówno w meczu dzisiaj jak i z Atletico ze zmianami nie trafiał.

2

mając tylu zawodników z linii ataku nie powinien stawiać tam Gaviego, który robi postępy ale to nie skrzydłowy, z takim zespołem jak Espanyol powinniśmy wyjść z trzema napastnikami.
Zarówno pedri jak i gaci nie wytrzymują całego meczu na odpowiednim poziomie.
Moim zdaniem będę było zdjęcie z boiska FdJ, powinien zejść ktoś z dwójki Gavi/Pedri.
Adama powinien dostawać piłkę będąc bardziej z przodu by w trakcie pojedynku wchodzić w pole karne, zespół powinien tak się przesuwać by dawać mu więcej przestrzeni.
LdJ pokazuje że umie grać głową tylko musi dostać odpowiednią piłkę.

16

Depay na koniec roku to był zajechany fizycznie, w Lyonie reprezentacji oraz u nas grał wszystko i wyglądało jakby mu akumulatory siadały z każdym kolejnym meczem. Wolę postawić na niego niż Dembele. Poza tym za to że przyszedł do nas za darmo za dużo gorsze pieniądze niż by dostał gdzie indziej należy mu się trochę szacunku.

0

@johny11
Póki co Xavi jest młodym, jeszcze nie doświadczonym trenerem, który będzie popełniał błędy bo to jest nie uniknione, zarówno z doborem składu, zmianami czy transferami. Najważniejsze by z tego wyciągał wnioski.
Problemy się zaczęły wcześniej niż po czerwie, tuż po zmianach w Atletico, a bramka dodała im siły i wiary, zwiększyli pressing.


0

@johny11 Takie odpowiedzi jak twoje rodem z gimnazjum nic nie wnoszą. Jak już coś piszesz to napisz coś konstruktywnego bo po to jest to forum a nie głupie atakowanie innych.

Czyli twoim zdaniem w drugiej połowie po potrójnej zmianie nie zaczęły się problemy, niestety póki co Pedri Gavi czy Nico nie dają rady wytrzymać całego meczu z odpowiednią intensywnością.
Adama nie był do zmiany jako pierwszy bo dawał zagrożenie w ataku i przez co LO Atletico skupiał się na obronie

0

@Qaz123 to chyba mecz w radiu oglądałeś.
Bo w drugiej połowie po potrójnej zmianie w Atletico straciliśmy kontrolę w meczu, bo tak jak za Koemana Pedri po godzinie gry słabnie i dziś też zaczął znikać, podobnie z gavim mimo ambicji trochę zaczęło brakować sił i tutaj trzeba było wpuścić nico i Aube/ Dembele by mieć więcej fizyczności w środku i szybkości na skrzydle.

2

Najsłabszy niestety był Xavi ze zmianami. Zamiast Adamy powinni pierwsi zejść Gavi i pedri.
Wejść nico by dodać fizyczności
Auba by dać swieżość w ataku i dopiero za adame Dembele.
A później destruktor za Alvesa i ewentualnie na koniec duńczyk za ferrana

0

Zwróćcie uwagę z jaką łatwością Adama wychodzi z piłką, w szczególności to wyjście środkiem i odegranie na lewą, takiej dynamiki nam brakowalo

0

Wreście szybkość i siła na skrzydle .
Adama super debiut, wreście wszyscy walczą i biegają

2

@regatta52 kraj Hiszpanie a nie Katalończyków - Katalonię czy Basków

0

@MeMyselfAndI jest ujęcie za pleców Carlosa i tam widać że zawodnik Juve u góry jest jeszcze bardziej z przodu niż ci na środku.
Ale wtedy były inne czasy niż teraz jak obrońcy przy każdej bramce podnoszą rękę do góry licząc że sędziowie się tym za sugerują. Kiedyś też nie było fauli za machnięcie koło twarzy szyi jak to jest teraz po kilka razy w meczu

0

Jeśli już mu płacimy to wykorzystać go ile wlezie, aż złapie kolejną kontuzję bo na pewno jest ubezp. Klub na ten przypadek.

0

@MeMyselfAndI gdzie Ty tam masz LO wyznaczającej linię spalonego, można obejrzeć na YT ujęcie z kamery zza RC. Zresztą ostatnie sezony przed Varem to też nieźle przekręty, finał z Liverpoolem i faule ramosa, pojedynki z Juventusem i bayernem

0

@JacaBarca akurat Diego Costa to Walczak jakich mało, 33 lata, jeśli będzie chciał to jeszcze może pograć na poziomie LL w w drużynach od środka tabeli w doł

2

W przeciwieństwie do demira to obrońcy będą się odbijać od niego a nie on od obrońców. Dotychczas grywał w słabych drużynach broniących się przed spadkiem, zobaczymy jak będzie wyglądał u nas,

7

Został zajechany w poprzednim roku - Lyon reprezentacja Barcelona - ponad 60 meczy w ciągu roku zrobiło swoje,

0

Grimaldo świetna opcja ale raczej nas nie stać na niego
Traore jeśli Dembele nie przedłuży umowy też, można by go spróbować na boku obrony.
Taglafico też nie jest zła opcja jako wypożyczenie bo może grać w ustawieniu z trzema obrońcami, poprzednie sezony był jednym z liderów w Ajaxie
Do ataku bym widział cabrala z Basel, bo ciężko znaleźć kogoś by strzelał i było nas na niego stać

0

@Ireneuszp właśnie jako jedyny z weteranów nosi barcelonę w sercu, to on powinien być kapitanem a nie Messi który zamiast podnosić drużynę na duchu potrafił tylko głowę w dół i czekać do końca meczu czy teraz Sergio. Leo zależało tylko na kasie.

3

@Pustelnik jakby dali 4mln i przejęli jego pensje to super interes. A dembuś tak łatwo nie odejdzie

0

@jurczak nie grał nic, zero wyprowadzenia piłki, pozwala na dosrodkowania i te jego symulki w kazdym, to zawodnik pierwszej jedenastki, jeden z tych ogranych, doświadczonych a gra jak żółtodziób.

0

@Czarny_ck bo Xavi lubi albę

0

Dlaczego graliśmy w dziesięciu?

2

@Feniks_37 jego czas skończył się w Rzymie nie wspominając o Liverpoolu

0

@Naker trzeba go ustawić na pozycji Busquetsa. Albę powinni przesunąć na prawą stronę... Ale ławki rezerwowych

0

@th@les FdJ błyśnie wtedy gdy nie będzie Busquetsa, niestety Xavi nie potrafi posadzić na ławce Busquetsa i najsłabszego w drużynie alby.

0

Po pierwsze zatrudniając piłkarza bym wziął pod uwagę jego religię, pochodzenie. Bo zawodnicy żeby tworzyć dobry zespół powinni trzymać się na i poza boiskiem i utożsamiać się z klubem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?