Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Reden akurat alba jest jednym z najsłabszych ogniw, popełniający błędy w obronie, gubiący krycie a w ofensywie potrafiący tylko oddać piłkę najbliższemu lub wrzutka z której zazwyczaj nie ma pożytku, ZERO kiwki patrząc wczoraj na mendy- ego czy Carvajala to przepaść, przy wyprowadzeniu od bramki alba ma problemy, i te jego symulki
0
Błedy sędziego :
Brak czerwo dla Parejo
Brak karnego dla Villareal, chyba że tam było udo i dopiero ręką.
Brak kartki za podobny faul na Pique jak ten na Parejo.
1
Z chęcią bym go wymienił za albę
0
Najlepsze : Dembele Araujo bez urazów
Najgorsze : bardzo słaby występ alby
4
@KibicBarcy84 z drpayem jest ten problem ze podejmuje non stop źle decyzję boiskowe
1
@kel jedyny pomysł na grę to był jak wszedł Dembele na boisko - podajemy do Dembele, czyli coś jak za dawnych czasów z messim. Tak sobie myślę że może ten łuk byłby lepszy niż Depay bo by był w tym polu karnym, Mephisowi cały czas brakuje, nie może być liderem drużyny tylko jednym z wielu, a te jego rożne, te wrzutki bezproduktywne, ale najsłabszy w drużynie alba, strasznie dużo strat, czy on jeszcze kogoś okiwa, niby taka szybkość, kiedyś skrzydłowy w Valencii,
Najlepsi na boisku Araujo Dembele Nico ter stegen, co do Gaviego to powinien grać w pomocy, na skrzydle to już wolę bardziej Coutinho, którego zabrakło tak od 60 minutu
0
Lepszą opcją za demira byłby coutinho, zresztą z gavi ego też nie zbytnio pożytku w ataku, .
Dembele na ratunek, ;)
0
Dać do ataku Araujo lub Pique - ich piłka szuka :)
0
Szału nie ma,
Ja bym to widział tak:
Ter Stegen;
roberto, Araujo Piqué, Alba;
Nico, Busquets, De Jong;
Gavi, Memphis, Coutinho
1
@Greenalley wszystko było by ok gdyby po igrzyskach dostał miesiąc do półtora wolnego
2
Alba za drugą połowę 2 - grał jak z Romą i Liverpoolem
Mephis podobnie - pokazuje że nie może być liderem zespołu. Nota 3
Balde nota 2
Longlet nota 2
Mingueza 3
Nico - piłkarz meczu nota 7-8
Gavi - musi grać w pomocy, bo wtedy daje więcej
Szkoda że taki Abde nie wszedł wcześniej bo ma szybkość dynamikę
6
Ja bym go ustawił w pomocy po lewej - pierwszy skład i dał mu szansę 5-6 meczy i wtedy zdecydował, nie żadne skrzydła, ewentualnie zimą go sprzedał ale musi grać by się pokazać
0
@DonFerdinando poprostu jest ustawiany na siłę nie na swojej pozycji, niestety w Barcelonie sprowadza się zawodników na nie swoje pozycję lub nie pasujących do drużyny - villa Henry Griezmann Gomes Alcarez
0
@Scross wymysł dziennikarzy, z trójki balde Demir to Cou pobiegł na rozgrzewkę pierwszy
2
Akurat zareagował najszybciej, odstawił balde i demira na pierwszych metrach
0
@horang to że mogła być nie zaleczona poprzednia, że źle była leczona, że nie wychwytują przeciążeń u pilkarzy,
Po pierwszej zwolnić trenerów od przygotowania fizycznego bo wyglądamy w meczu jakbyśmy grali drugi mecz z rzędu. Również mephis zrobił się taki ociężały a przynajmniej tak wygląda
2
A gdzie był Coutinho który by się przydał w tym meczu. Właśnie tu był największy błąd naszego trenerka że nie wpuścił Coutinho za ansu, zarówno balde Puig nic nie grali, balde mógł wejść za albę który w drugiej połowie nie gral. Mephis w drugiej połowie piach, stara się grać nie w swoim stylu i wygląda to jak wygląda.
0
@totalcrack bo to jest piłkarz na którego trzeba grać, mimo wszystko jeszcze może się przydać w końcowkach bo mamy problem z kontuzjami
0
@MaŁolat jakoś w Borussii jak był to zagrał ok 50 meczy w sezonie, napewno wina nie leży tylko po stronie Dembele
0
To nie wina piłkarza tylko sztabu medycznego i przygotowania fizycznego.
Na tej płaszczy nie leżymy, spójrzmy na ilość kontuzji i nawrotów kontuzji w ciągu ostatniego 1,5 roku
1
Najlepsze - Dembele - żeby już w tym sezonie nie miał kontuzji - bo robi ogromną różnicę.
Najgorsze - boki obrony - alba poza podaniem zwrotnym nie wnosi nic
0
Wczoraj było widać jak wszedł Dembele jak bardzo brakuje nam skrzydłowych, jaką robił rocznicę swoją dynamiką i potencjałem dryblingu - tutaj już przeciwnik musiał pidwajać i potrajać.
3
@Azi tylko że on był za darmo i nie było żadnej alternatywy, taki Falcao chciał by grać w pierwszym a LdJ przychodził na lawkę
1
Najbardziej mnie wkurza czemu Barcelona nie szuka zawodników na swoim podwórku, zwłaszcza Hiszpanów tylko na siłę Brazylijczyków Francuzów i innych obcych
0
@normasubiektywna zwłaszcza że jak się tam kupuje to można mało zapłaci jak np.
Suárez Eriksen Ibra huntaler de beak bo za FdJ i de lighta wzięli dużo
0
@SzahMatt tak jak z piłkarzami - żaden nie obniżył zarobków tylko zgodzili się przesunąć płatność w czasie
0
Żeby strzelić chociaż bramkę potrzebujemy bardzo dużo sytuacji, rayo czy real z tych naszych sytuacji by ustrzelił 3-4 bramki.
0
@Natanael moim zdaniem to pierwsza bramka była do obrońca przy drugiej powinien ta piłkę złapał a napewno nie wypluć przed bramkę, inna sprawa że tu Garcia zaspał bo powinien to wybić miał dużo bliżej do piłki,
2
Mats
Dest , Pique, Eric, Alba
Gavi , Busi Puig
Cou Kun, Depay
2
Gdzie Coutinho, który powinien zagrać w pomocy¿????????