Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jak trzeba gonić wynik to wstawia puiga a tak to go pomija w składzie
Patrząc na desta i Roberto to Emerson spokojnie powinien wywalczyć pierwszy skład... No chyba że będzie Koeman trenerem
1
Jak na ten skład i problemy to świetny wynik.
Szkoda tylko że collado Konrad nie dostali szansy oraz Puig i Alenia.
Minus to ustawienie. Powinniśmy grać 4 obrońcami bo brakuje skrzydeł co było widać w meczu z Atletico.
Jak zostanie przy trzech obrońcach to bedzie lipa.
8
Co do sędziów Koeman ma rację gdyby nie ich błędy w tym sezonie i w zeszłym po wznowieniu rozgrywek to mielibyśmy dwa mistrzostwa.
Brak interwencji VARu w meczach Barcelony oraz takie karne jak longleta na ramosie to kpina i śmierdzi na odległość. Jak się spojrzy na grę Casemiro który jeśli grałby w innej drużynie niż real zazwyczaj kończyłby z czerwienia już w pierwszej połowie lub max po godzinie gry
0
Najgorsze: Roberto oraz alba umtiti Pique
Najlepsze Busquets
0
Powrót do formy z jesieni.
Piłkarze zajechany ale wystawiania by spacerować po boisku
1
Pierwsza połowa OK
Druga połowa masakra cała obrona do zmiany. A Roberto najsłabszy mecz w jaki jego widzialem
Najlepszy dzisiaj Busquets
Koeman nie ma jaj bo powinien dzisiaj zagrać Araujo Firpo i Puig który swoją ruchliwością wprowadzał by zamieszanie w Granadzie.
0
@Kamilb1988 real zdobędzie max 10 pkt. Jeśli nie mogą grać z kontry jak z Barcą Liverpoolem to grają piach. Czy z Getafe i Betisem powinni przegrac gdyby nie sędziowie.
0
Powyżej 60 jego gra wygląda slabo, przede wszystkim w obronie
0
Jeszcze był Henrique taki ŚO i Kerrison bardzo podejrzane transfery z brazylii i pewnie jeszcze inne operacje typu zapłacenie bańki za prawo pierwokupu
0
@Donio
Jeszcze był Henrique taki ŚO i Kerrison bardzo podejrzane transfery z brazylii
4
Faul Araujo byl taki sam jak Lucasa na Messim bezpośrednio przed bramka na 1:0.
Z tym że w pierwszej sytuacji nie gwizdnął a w drugiej dodatkowo pokazał żółty kartonik.
Powinien być karny za faul na Dembele.
Oraz żółta kartka za faul na pedrimw drugiej połowie bodajże Modrić lub kross.
Sędzia powinien doliczyć conajmniej 6 minut. Oraz za opóźnianie gry w doliczonym czasie dołożyć jeszcze jedna minute
Jeśli chodzi o faul na duńczyku to w przeciwna stronę napewno by gwizdnął
0
Piłka jest jedna, bramki są dwie
Wygra Barca 5:0 bo lepszejsza jest.
Chyba że sędzia druknie mecz to wtedy będzie źle.
4
Głupota że de jong dzisiaj gra przeciwko takiej drużynie jak valadoid, zwłaszcza że był na reprezentacji.
Czy jest tak źle że jest nie ma go kto zastąpić.
Miejmy nadzieję że ani de jong i Messi dzisiaj bez kartek
0
@Krzyszt8f_xd akurat Arda był produktywny i miał bardo dobre statystyki
0
@Mroziu
Nie jest za darmo. Bo jak piłkarz przechodzi do jakiegoś klubu "za darmo" to zazwyczaj pojawia się premia za podpis - kilka, kilkanaście baniek
0
@DzizuSS żeby na papierze się zgadzało dlatego były transfery przekręty z Valencia i Juventusem
1
@ikar35 coś w tym jest,
Zbyt duża ilość Francuzów nikomu jeszcze nie pomogła a u nas jest zbyt dużo ich.
Langlet to jest poziom na Sevillę, on już lepszy nie będzie tak jak Umtiti. Dembele musi mieć swój dzień i 10 okazji, Griezmann - w chwili obecnej brak dla niego miejsca, póki jest Messi
2
@Barcelonista94 Alaba nie jest jakimś super ŚO to taki kiedyś LO przerobiony z konieczności na ŚO i ŚP który jużtak nie śmiga jak kiedyś a który pensję by miał bardzo wysoką
2
@Ghazul3293 Lewy to napastnik do wykończania sytuacji żyjący z podań - bez kiwki który gra w bardzo mocnym jak na Bundesligę Bayernie a przy okazji trafili na kryzys wielkich w Europie
Takich jak on to było wielu Etoo Drogba Crespo van Nistelrooy Trezeguet Vieri Bergkamp
Ronaldo Messi Cristiano to kilka leveli wyżej.
2
Langlet jak zwykle ...
0
@Catalanian1991 w tej chwili za Alenia spokojnie ok 12-15 by dostali, real by go sprzedał za 20-25 mln.
Rafinha miał kontuzje od kilku lat i dlatego jego cena była niska no i wiek pilkarzy inny
0
Langlet alba Busquets Pjanić braitwhite umtiti neto - te darmozjady na sprzedaż.
Dalej to samo podaj do Messiego - to by dalej przechodziło gdyby była obrona, gra w defensywie. Czemu wszystkie drużyny umią przerwać nasza kontrę, sfaulowany a my zero, agresji i faulu.
Potrzeba zakupić ŚO, LO PO śPD N
1
PSG w tym sezonie nie jest takie mocne, vnie będzie Neymara di Marii , nie ma już tam Silvy i Cavaniego a pomoc też nie rzuca na kolana. Jakby grali dobrze to był by tam Tuchel. Poza tym nie wymiatają w tym sezonie nawet u siebie w lidze podwórkowej. Jedyne zagrożenie to Umtiti i langlet
3
Gdzie był var????
Gdyby był karny dla nas mogło by sie skończyć całkiem inaczej.
Jednak Umtiti to jeszcze gorszy dziad niż langlet.
W rewanżu wszystko się może zdarzyć
1
@suarez9419 Bartra grał wtedy z kontuzja mięśniową a bale jeszcze wtedy miał szybkość był jednym z najszybszych w la liga
Szybciej mingueza poradzi sobie z Neymarem niż alba
1
@lucca87 zwłaszcza że najbliższe mecze mają z Granadą levante Villarrealem i realem m. Więc wszystko się może zdarzyć
0
@Ansufati123 ale też dużo udział przy wielu bramkach nam strzelonym. Druga sprawa to jest to że nikt inny nie dostaje tyle podań od messiego. Mimo że dzisiaj zagrał najlepszy mecz od 2 czy nawet 3lat to uważam że powinni go sprzedać
Pozdro
0
@rutek71 jest dużo bardziej pewny niż alba i robi znaczne postępy w grze ofensywnej.
W meczu z Bilbao grał wysoko i podchodził pod pole karne Bilbao.
Należy pamiętac że to ŚO.
0
Alba???? Czy może zagrać jeszcze gorzej?
Gdyby nie alba lenglet mielibyśmy najlepsza obronę. Już pewniej w obronie Firpo gra.
Po co na silę Desta ? Mingueza wystarczy na Grenadę
0
@VanBarca zagrał o niebo lepiej niż alba, miał asystę, na plus trzeba wziąść udział w utrzymywaniu piłki w końcówce meczu. Niestety alba z meczu na mecz coraz gorzej