Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najgorsze Longlet - ztacza się w dół z każdym meczem.
Co do Firpo i Minguezy to nie uważam że tak słabo - zwłaszcza Mingueza to środkowy obrońca z rezerw.
1
@MarcelNJ11 Langley jest za słaby. Nawet w poprzednim sezonie gdzie grał dobrze miał udział przy wielu bramkach + głupie kartki a w tym sezonie to dramat. Nie ma luzu jak umtiti. Widać że od jesieni że się gotuje, nie ma spokojnej głowy i pewności
3
Można było się spodziewać że jak będzie Mam zanotował sedziował to pozwoli na hamstwo że strony Athleticu - drugie tyle fauli nie odgwizdane, a sędzia zamiast dać kartki to się uśmiecha a jak oni faulowani to leżą minutę o się zwisają z bólu. Mimo że jest var to i tak da się drukować.
Swoją droga Alba busqutes po raz kolejny pokazali że ich tutaj nie powinno być.
0
Wszyscy się wypowiadają n/t Aleni a nie widzieli go w choćby w 5 meczach i jak grał w rezerwach. Wczoraj zagrał super jak na to ze przez pół roku nie gral. Zresztą w zeszłym sezonie u Valverde w obydwu meczach które zagrał był jednym z lepszych na boisku w tym sezonie w LM z resztą też. Na chwilę obecną dużo lepszy niż busqutes i pjanic. A Getafe tu widzę że oglądaliście tylko w meczu z Barca. Swoją drogą cucurela i kubo szkoda ich straty będą z nich grajki
0
@barteq tak grają z wielkimi, z innymi ich gra wygląda inaczej a to wynika z mądrości ich trenera
0
@Janek_7 jakby busquetsa i antoni wypożyczenia to by starczyło na Garcia i dekanatu
0
@slayer w tych meczach co grał to mało że nie odstawał to był wyróżniającym graczem zwłaszcza że zarówno on jak Puig są poza rytmem meczowym zarówno xavi czy i niestacjonarnym też nie mieli rewelacyjnych początków, zwłaszcza xavi.
0
Komandor Max do końca sezonu.
Laporta nie da mu dłużej pracować.
Komandor tak naprawdę nie wprowadza mlodych. Odstrzelił Puig Alenia Monchu Chumi Cuenca Todibo Wague Konrad. Bezgranicznie stawia na busquetsa oraz słabego Trincao. Puig wstawia na ostatnie minuty gdy trzeba gonić wynik.
Nie potrafi znaleźć pozycji dla Grizmana.
1
@HavertzKai tak to możesz w fifie zrobić
0
@JarekS od Busquetsa to może RDJ uczyć się stania w miejscu i podawania do najbliższego, zazwyczaj messiego, pasywnosci w ataku i braku krycia
2
Wystarczy Messiego i Busquetsa posadzić na ławkę i będzie znacznie lepiej lub na początek Messiego ustawić jako skrzydłowego napastnika który nie bierze się za rozgrywanie i się nie cofa po piłkę
1
Jedyna szansa by Messiego był pożytek to by grał na skrzydle lub na 9 i nie brał się za rozgrywanie piłki nie cofał
1
@Reden jak zostanie Messi na kolejny sezon to będzie stracony. Póki jest Messi i Busquets nie wygramy nic grając w 10 a czasami nawet w 9 na boisku. Aż miło się oglądalo w LM barce bez Messiego i Busquetsa gdzie grała cała drużyna i w ataku i w obronie
7
Skład z środy z logo mistrzów nie miałby problemu z wygraniem.
Niestety Busquets i Messi Alba powodują że stajemy się przewidywalni a Langlet co mecz to błędy. Kilka punktów na jego koncie.
3
Nie obniżenia pensji tylko przesunięcia płatności w czasie.
Super gest ze strony biednych pilkarzy
0
@rodri11 wszystko jasne. Wyleciało mi z głowy z tymi trzema przerwami na zmiany
0
@Pertezm Xavi w jego wieku też zbytnio nie wymiatał.
Był jednym z wielu.
0
@LaSagradaFamilia też się dziwiłem czemu za Roberto nikt nie wszedł.
Może Koeman chciał pokazać na złość młodym na ławce że nie zrobią różnicy.
0
@rodri11 a dlaczego nie mógł 5 zawodnika jak limit jest 5.
0
Gadanie że Puig jest zbyt słaby fizycznie to głupota bo bylo już kilku chuderlaków i jakoś dawali radę i łapali się do składu- Iniesta Xavi Messi pedro
0
@JarekS Niestety Koeman ma to do siebie że jak mu ktoś nie podpisuje to go odrazu skreśla, z wieloma piłkarzami miał nie po drodze. Wypadł Busquets - miejmy nadzieję że na 2 - 3 tygodnie i został tylko de Jong i pjanic to może A lenia lub PiS dostaną trochę minut.
2
@JarekS Puig nie wnosi nic???? Jakoś we wszystkich meczach w tym sezonie i oprócz jednego w zeszłym wnosił dużo. Alenie pamiętam z rezerw i tam było widać w nim potencjał tylko przez prawie trzy lata nie dostał szansy od Valverde i potrzebuje kilku meczy by wejść w rytm.
Langlet popełnia co jakiś czas głupie błędy.
4
Posadzić Busquetsa i się poprawi gra a dać szansę Pjanicowi Aleni i Puigowi.
Niestety jak spojrzymy na stracone bramki to zawsze kamera łapie tam Langleta dla którego pierwszy skład to za wysokie progi., zresztą w zeszłym sezonie też miał kilka błędów + te głupie kartki.
0
@Kuczek oglądałem alenie w kilkunastu meczach w rezerwach oraz w kilku w pierwszej drużynie i jestem pewien że zagralby dwa razy lepiej niż Sergio, bo ma papiery na granie tylko trzeba mu dać szansę w kilku meczach. Błędem jego było że nie odszedł 3 lata temu na wypożyczenie tylko siedział na trybunach i ławce przez te lata
0
Kolejny trener co nie co to rotacja.
Gdzie Puig Alenia i Firmy???
0
@Artuuuuur Busquets gra taki piach, że powinien siedzieć co najwyżej na ławce. Wczoraj Konrad że swoim dryblingiem by się przydał na skrzydle bo duńczyk nic nie wnosi.
1
Alba Busquets braitwhite - out oni nic nie wnoszą.
Alba poza bieganiem nic nie wnosi.
0
Prosiło się wpuścić Konrada na skrzydło.
Busquets na ławce oraz święta krowa Alba.
Czas dać szansę Puig i Aleni
0
@zibiku a gdzie Puig Alenia Konrad , nie wie co to rotacja i zajedzie pilkarzy
0
@adukla chyba inny mecz oglądałeś