Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pomi11 no właśnie nie zrozumiałeś tego co napisalem,
Po pierwsze jak to łatwo można było zobaczyć, jak Messi Suárez alba i paru innych wybierali adresatów podań, przecież Griezmann Malcolm Coutinho byli ignorowani na boisku, często zwłaszcza na początku Grizmann nie istniał na boisku bo nie dostawał podań mimo że był na dobrych pozycjach.
Po drugie wpuszczanie na siłę Suáreza Alby jak grali piach też nie było bez powodu.
Jak już wspomniałem o fatim to jego menagerem jest brachol Leo.
5
To że nie ma Messiego to dobrze - wreście nowy projekt, wreście będzie drużyna, skończy się kolesiostwo i podawanie tylko do Messiego. Patrząc na sparingi to zdecydowanie wolę Balde niż albę na LO. Jedyna szkoda że nic na nim nie zarobiliśmy na sprzedaży.
1
Wolę Umtitiego niż longleta który od zeszłego sezonu chodzi cały czas zesrany, w jego oczach widać zdenerwowanie i niepewność
1
Że Messi odszedł to dobrze - zacznie się nowy projekt i wreście będzie drużyna - skończy się granie za kolesiostwo z messim
1
Ciągłe pisanie głupot.
Nie chodzi o obniżenie pensji tylko o rozłożenie jej płatności na dalsze lata, przesunięcie w czasie.
0
Dojdzie Messi i współpraca siądzie, bo i tak będzie trzeba podać przede wszystkim do Leo
0
Jeśli ma iść do Belgi to bardzo zly wybór. Ani się tam nie wypromuje ani też rozwinie. Jedyny słuszny kierunek to la Liga jeśli myśli o powrocie do Barcelony, ewentualnie Ajax.
0
@ShawnC z tym że longlet już miał swoją zyciówkę i już lepszy nie będzie. Ma bardzo duże problemy grając wysoko, bardziej nadaje się do drozyn broniących się
3
@Kwiatek67 3 mln - więcej nie dadzą
0
@liamgreyhate jedynym klubem który by go mógł sprowadzić jest PSG bo City raczej nie, marketingowo by miało sens ale sportowo raczej nie, patrząc na budowanie drużyny
0
@JarekS
1 wzorem to może byc dla dzieci.
Jest pazerny jak pozostali.
On nie obniżył swojej pensji tylko skończył mu się kontrakt a nikt mu nie da lepszego.
2. Nie ma żadnego wpływu na kontrakty innych poza tym że klub chciałby obniżyć innym lub sprzedaje na siłę młodych by mieć na Messiego. Dopóki będzie pełnił ta funkcję która pełni nie będzie prawdziwej drużyny.
3 tu mówimy o innych kwotach, realiach. Nie można porównywać zarobków kilka tys na miesiąc do kilkanascie milionów na miesiąc,
0
@Majsteer mógłby gaya lub grimaldo jakby się albę udało sprzedać za 15-20 mln
0
@Martucha26 Alba jest jednym z symboli obecnej Barcelony - dającej d.. y w najważniejszych momentach. Na jego symulowanie fauli, błędy w obronie nie ra się patrzeć. Czy widziałeś żeby alba kiwał się, nic z tych rzeczy. Gość bez jaj jak Longlet
0
@HypeR Deltowe brakuje fizyczności, i to bardzo. Co wychodziły w wielu meczach.
5
Dlaczego pisane jest że piłkarze zgodzili się na obniżenie pensji - oni się zgodzili tylko na przesunięcie płatności na później - Nie zrezygnowali z ani 1 euro
0
@kuligu jakby Messi miał gest i kochał klub to by zagrał za 10 mln netto, bo znając życie to mimo obniżki pensji zgarnie poprzez różne premie 30-50 mln
0
Piłkarzy różnych epok ciężko porównać i nie ma to największego sensu. Poziom piłki 20 - 30 lat temu był niższy
0
@teacherakademicki da radę znacznie dłużej, jest dużo mocniejszy fizycznie niż messi
1
To jeszcze : Neto , Umtiti Longlet Roberto Pjanić Braitwhite Coutinho i zdało by się pozbyć albe
0
@HypeR w grze do przodu też jest lepszy niż dest a w dodatku przydaje się przy stałych fragmentach, nie jest mały i jest silny fizycznie
0
Chłopak ma potencjał, ciekawe czy się wybije z Nicei
0
@CZOLDZI tylko po co alba wyżej jak jedyne co potrafi to odegrać po ziemi piłkę. Zero dryblingu, czy ktoś widział żeby alba się kiwał?????
1
@kaamil1910 chyba na fifie 19 lub 20
0
@kaczorra86 z samych koszulek by wystarczylo. W miesiąc by sprzedali ich że jeszcze by byli na plusie a dodatkowo baca marketingowo by bardzo duzo zyskala
0
@noface dopisać Coutinho i Dembele(z tym że oprocz Messiego i Aniu to jedyny który umie kiwać) a wykreślić Alenie
7
To jak postapiono z Amorem Pimentą jak i z innymi osobami związanymi z Barcą przez prawie całe życie to chamstwo i januszostwo
0
@JarekS Pedri też od stycznia/ lutego w okolicach 60 minuty zaczynal wyglądać slabo, miał straty a w obronie szedł na raz jak junior. Pedri przyszedł po sezonie w drugiej lidze a Puig z trzeciej ligi. Pierwszy miał zaufanie trenera drugi zero wsparcia. Nawet jakby Puig regularnie był wpuszczany na te 25-30 minut to też jego gra wyglądała by inaczej.
Co do Piemienty to on wiele razy powtarzał a zwłaszcza na początku jak objął rezerwy że ważniejsze dla niego jest szkolenie mlodziezy, dawanie szansy młodym niż wzięcie kupy najemników niż to było rok dwa lata wczesniej i walka o awans. Myslę również że warsztatu trenerskiego też nie miał złego skoro przez 20 lat był trenerem dzieci, młodzieży w Barcelonie i to dość chwalonym.
0
@Magicc89PL u Valverde żaden młody nie grał nawet ci kupowani po kilkanaście, kilkadziesiąt mln. A gdyby grał w klubie to byłby powołany do reprezentacji. Myślę również że jakby grał od początku do końca kilka męczy to inaczej by rozkładał siły niż jak wchodził 80, 85, 87 , 89, minucie.
1
Należy pozbyć się Umtitiego i Longleta z tym że to dwaj jedyni lewonozni srodkowi obrońcy i należało by jednego takiego nowego zakupic
1
Zwróćcie uwagę że jak objął rezerwy to pozbył się najemników i starszych zawodników i oparł kadrę na chłopcach z którymi wygrał młodzieżową ligę mistrzów. Zresztą w zespole z którym wygrał ligę mistrzów również miał kilku młodszych chłopców.
Zwrócic uwagę ilu mlodych chłopaków dostawało szanse w rezerwach