Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciężko znaleźć skrzydłowego i jeszcze żeby nas było stać. To musi być zawodnik z dryblingiem,
Na myśl przychodzą mi Kubo oraz savinho
Jakie macie propozycje?
0
Spokojnie, to wywiad przygotowany na prima aprilis.... Miejmy taka nadzieję
0
@LatajacyHolender lepszy Ferran niż Robercik spacerujący.
5
Będzie ciężko, no chyba że zagramy piłkarzami z rezerw, którzy nie prześmiergli xavirismo
3
Już się wystraszyłem że znów zagra dały mecz, liczę od pierwszej minuty na Ferrana a później od 60 minuty na Guiu
0
To dalej niech zmienia pozycje zawodnikom, lewego trzyma na boisku 90 minut.
Pamiętamy jakie Cancelo miał pierwsze mecze na PO a później zaczęło się go rzucanie do ataku Prawe skrzydło lewa obrona( choć tu jeden mecz miał bardzo dobry) , lewy atak, tylko zabraklo by zagrał w środku ataku... Ale tam był Lewy
1
Penia
Roberto Kounde Cubrasi Balde
Casado Fermin Pedri
Raphinha Ferran Felix
0
Myślę że jakbyśmy mieli trenera z prawdziwego zdarzenia to bylibyśmy liderami z ta kadrą.
Druga sprawa jak można płacić ponad 20 mln Lewemu. Przepłacamy zawodników w dalszym ciągu.
W zasadzie wszyscy trenerzyz LaLiga zjadają naszego Xaviego, taktycznie, rozpracowanie przeciwnika,
0
@Kaisuj Ferran błysnął ibf nagrodę dostał ławkę bo Robercik musiał grać, bo to wpuszczanie raz na lewa raz na prawą ferrana jest bez sensu
2
@tomek1656 było wielu grających znacznie gorzej. Chociaż FDJ się chciało w przeciwieństwie do innych naszych asów
1
@BoreekxD tylko że FDJ jako jedyny potrafi wyjść z ta piłką od bramki, gdy w tym czasie pedri stoi patrzy czy mu się uda.
2
@bulo piłkarzy mamy dobrych tylko trenera brak. Mamy część piłkarzy nie pod nasze granie.
Pod wodzą Xaviego niestety wszyscy zamiast się rozwijać notują zjazd formy
2
@Hadim po pierwszej rundzie w niego wierzyłem, w zeszłym sezonie zacząłem wątpić, w tym jestem pewien że z niego trenera nie będzie na miarę Barcelony
2
Najlepsze występ Erica
Najgorsze: Xalvi, raphinha, Kounde, Cancelo, Lewandowski,
1
Podobnież Xavi zrobił to celowo bo chciał odebrać pierwsze miejsce Realowi w tabeli i się udało :), brawo xavi
1
Dzisiaj Kounde super mecz, gościu zero koncentracji w trakcie meczu i to nue pierwszy mecz, coś mi się wydaje że to muzę być drugi longlet
0
@FCBurnley a miało być tak piknie.
0
@johny11 po pierwszej połowie była kultura, ale w drugiej połowie to co zrobił Xavi to był koszmar. Niestety rozumiem zdenerwowanie kibiców, bo tutaj przy takich przestrzeniach jakie mieliśmy to powinniśmy ich ograć wysoko. Niestety nie mamy trenera a bez tego nie da się za dużo ugrać
12
Xavi dostał: Kounde, Chriestiensena, Martíneza, Gundogan, Lewandowskiego, Raphinhe, Felixa, Ferrana, doszli yamal, fermin, rozwinęli się Araujo, balde, pedri, gavi, był Kessie a gramy piach jakbyśmy dalej mieli Desta, Brithwhieta. Kupa kasy wydana a drużyny nie ma
2
W pierwszej połowie przy 1:1 był typowy Cancelo mógł wyłożyć piłkę lewemu na patelni a strzela z kąta. I przez takie coś się przegrywa
0
Na ile punktów udało się zbliżyć do Realu??
4
Xavi na konferencji: jak do tego doszło nie wiem... Ale byliśmy lepsi, zagraliśmy perfekcyjny mecz, dużo strzałów było
2
Piknie piknie Xavi, piękny łomot.
Kounde, Cancelo zmieniać im pozycje będzie jeszcze lepiej
3
To Eric pokazał jak się gra ŚO, brawo.
To jest różnica między trenerem jakim jest Michel a Wuefista xavim
0
Wstyd, poprostu wstyd co dziś wyprawiamy.
Super Kounde, Xavi wuefista. Cancelo lewe skrzydło, Kounde prawa obrona, piknie
1
Dzisiaj Eric zjada naszych ŚO, brawo Xavi
0
Czy my potrafimy zrobić skuteczny pressing. Czy potrafimy przerwać rajd zawodnika. Bo zawsze nasi obrońcy biegną przy atakującym cofają się przed nim zamiast zabrać ta piłkę. Klubie do zmiany, niech wejdzie balde, raphinha też do zmiany. Życie pokazuje że przy pomocy fdj- pedri -Gundogan nie ma kto bronić zabierać piłek, brak kogoś do czyszczenia
1
@johny11 a gdzie tu ktoś wyzywa. Krytyka nie jest wyzwaniem. Co do naszego trenera - trenerzysty to przepraszam ale gościu jest dwa sezony dostał cały skład nowy plus młodzi i nie potrafi z tego nic ulepić. W zasadzie każdy trener w LaLiga i LM go zjada taktycznie. Nie widać poprawy gry. Nie potrafi budować zawodników.
0
@mvnBasten należy wziąć pod uwagę dodatkowo to że na filmiku nie pokazane są złe zagrania Araujo, a te też były
0
@David_Martin Garcia wyprowadzeniem piłki, przerzutami przewyższa wszystkich naszych ŚO, jak pisałem wiele razy jemu potrzeba nabrać doświadczenia więc wypożyczenie było mu bardzo potrzebne, myślę że jeszcze kolejny sezon powinien zostać na wypożyczeniu by cały grać. Jeszcze zdąży do nas wrócić i będzie z niego pożytek