Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Balde jest bez owocny dla drużyny w ataku, jego dośrodkowania zazwyczaj są blokowane. Nie ma pomysłu a im bliżej do bramki przeciwnika tym jego zalety motoryczne słabną. Choćby nie potrafił odjechać carvajalovi.
Co do kounde to jest nie do poznania jak wyglądał w Sevilli. Jeśli ktoś ma grać na PO z dwójki kounde Araujo to niech to będzie kounde
0
Powinniśmy sprzedać chriestiensena,
Wydaje mi się że nie jest w stanie grać całych meczy, co mecz w zasadzie zostaje zmieniany. Zwłaszcza że jego sprzedaż to czysty zysk
1
Spokojnie, on potrzebuje czasu i spokoju.
Zobaczcie co było z Rodrygo i viniciusem
0
Będzie ciężko ale damy radę, byle by kontuzje się nie przyplataly
0
@MarioVeB! Wyłącz TVN i tvp
0
@Danielos8 będą nowe dźwignie i się uzbiera.
A tańsze rozwiązanie to zwolnić Xaviego i dać prawdziwego trenera
0
@MarioVeB! A Ciebie Grzegorz Braun?
Nitras to przykład prostactwa, chama w polityce. Zalecam obejrzeć trochę materiałów o Grzegorzu Braunie ale nie z TVN i TVP.
0
Brać Alphonso Davisa
0
@SantinoFortelos dobrze napisane
0
@macio_944 myślę że znaczenie wyższy poziom niż np. Nitras. Zapewne swój pogląd czerpiesz z TVN i TVN bis czyli TVP a to zniekształcania obraz.
TVP za PiS i TVN łączyło między innymi niszczenie medialne Konfederacji
2
Komentarz usunięty
0
@graco14 również jakby nie odgwizdał to by sie obronił, ale nie ma się czego dziwić jak się pamięta karnego jaki mouniera wydrukował za "faul" Longleta na ramosie
6
Najlepsze: że mecz się skończył
Najgorsze: że Xavi dalej trenerem
1
Karny z kapelusza, za to nie powinien być karny a banan
0
@Spawar bo my jak wychodzimy z kontra to truchtem a nie biegniemy jak oni.
1
@Kiko niby taki szybki a Carvajala nie potrafi minąć swoim przyśpieszeniem, szybkością
0
@Elvisek a gdzie był var ??
to jak karny na ramosie longleta. Mouniera zawsze im daje takie karne
1
Roberto Ferran out wchodzi yamal i Felix
Araujo powinien grać na środku a kounde na boku
1
Czemu Araujo na boku??
To jest głupota kounde i Chriestiensen to gwarancja błędów których nie naprawiają wzajemnie
0
Podpatrzyli jak to się robi u nas w TVN i TVP
6
Powinni się wziąć za symulowanie, bo dorosłe chłopy a zachowują się jak baby
1
Czerwo, bo wychodził sam na sam, byłby w idealnej sytuacji centralnie przed bramką
0
Przecież to nie jest zawodnik na Barcelonę.
Takie go kogoś, w takim wieku to można wziąć za darmo
0
@Greenalley tzn. Którzy? Co innego dać odpocząć zawodnikowi a co innego pokazywać mu brak zaufania.
To jak stawianie na kolejnego pomocnika, obrońcę kosztem napastnika
Przy Xavim rodrygo czy nawet Vinicius by nie zaistnieli, bo zamiast ich budować to podcinal by im skrzydła.
Xavi nie raz sadzał w kolejnym meczu na ławie ferrana po wcześniejszym bardzo dobrym meczu. Podobne zachowanie z fatim
5
To że raphinha strzelił bramkę i zaliczył asystę to nie powiedziałbym że był jednym z najlepszych, straty, nie udane dryblingi.
Trzeba sue go hak najszybciej pozbyć.
7
Felix po dobrych meczach z Porto i Atletico dostał "nagrodę Ferrana " Czyli ławkę rezerwowych, i zmiany w każdym meczu.
Ta taktyka Xaviego wobec piłkarzy niszczy wszystkich po kolei
0
@ventriloquist1 Atletico w formie, real na farcie przepycha mecze podobnie jak my no i najpierw grają ze sobą w Superpucharze, więc może być gorąco.
0
Ciekawe się zapowiada starcie Atletico Real
3
Łatwo nie będzie, to już nie drużyna z 4 ligi a ligę wyżej, z trzeciej
0
Za taka symulkę to też bym dał czerwo,
Piłka nożna to gra dla mężczyzn a nie ciot, ale niestety większość piłkarzy się tak zachowuje