0

Już za czasów gry w rezerwach było widać że będą z niego ludzie, tylko klub przespał ten moment by podpisać z nim kontrakt i wypożyczyć by się ogrywal,

1

Postawiłbym na kogoś z:
Motta
De Zerbi
Imanol Alguacil
Flick

Bo Arteta, Klopp, Alonso tutaj nie przyjdą z różnych względów


0

Miejmy nadzieję że to tylko plotki, Barcelona to za wysokie progi dla niego.

7

Wczoraj Bellingham za stempelek bez kartki

14

Barcelona odwoła się od kartki i Komitet nie będzie miał innego wyjścia niż przychylić się do prośby Barcy.
Swoją drogą jaka to jest głupota, wystarczyło by var powiedział tam nic nie było, nie ma kartki. Var powinien w każdej sytuacji mieć możliwość podpowiedzi głównemu

0

@Jackazz ale Messi zaistniał w wieku 19 lat i był wprowadzany po woli a Yamal ma 16 i ma dużo czasu na poprawę. Widać że np Yamal poprawia się fizycznie, że coraz trudniej zabrać mu piłkę bez faulu, widać że się poprawia a to dobrze wróży

6

Cubarsi ma świetne podania do drugiej linii, dostaje trudne podania pod pressingiem i nie wykopuje tej piłki jak kounde. On ma 17 lat i jak na ten wiek wygląda super.
Yamal to obecnie jedyny zawodnik który może zagrać 1 na 1 z obrońcą. Mimo wydania około 200 mln euro przez Laporte to gra w ofensywie opiera się na 16 latku, zarządzanie klubem mistrzostwo.

0

@T^L nie zgodzę sie że ma od groma złych decyzji, widać w jego zagraniach, spryt, nie szablonowosc, co do strzałów to jak na swój wiek to jego strzały mają i siłę i technikę. On nie uderza by uderzyć, byle jak, uważam że nie powinien grać więcej niż godzinę, bo niestety wczoraj mimo że czarował swoją technika to było widać brak świeżości po meczu z Osasuną

0

Chriestiensen tak ale w meczach gdzie będzie trzeba się bronić, tam gdzie będziemy atakować a przeciwnik się cofnie to potrzebny ktoś kto będzie więcej pod grą, coś da w ofensywie. Zwłaszcza że na boku obrony kounde.

1

@Barcelonista94 jak dla mnie nie zagrał lepiej niż Eric, który lepiej się czuje w grze kombinacyjnej.
Ocenić można po 5-10 meczach, nie po jednym zwłaszcza z Alaves

0

@szkodastrzepicryja Cubarsi musiał zejść bo nie daje rady fizycznie zagrać całego meczu na poziomie LL,

0

Można by uznać że te wszystkie błędy sędziowskie wynikają że słabości sędziów ... Oraz że real ma prze farta że zawsze na tym korzysta

34

Czyli real boi sie też Girony.
Za dużo tych kontrowersji przeciwko bezpośrednim rywalom realu.

3

Super gra Cubarsiego, bardzo pewny z piłka przy nodze, świetne podania do przodu, nie podaje tylko do najbliższego tylko daje trudne dokładne piłki, kounde mógłby się pod tym kątem trochę nauczyć od młodego.
Życie pokazuje że nie trzeba wydawać kupy pieniędzy bać longleta, kounde itp tylko że można wziąć z la masi

1

@bartekeg nie lepiej niż Garcia, a z piłka przy nodze gorzej. Często go nie było tam gdzie być powinien,
Do gry defensywnej jeśli mamy bronić wyniku to ok

0

@Jackazz z tym że on robi w wieku 16 lat to co Messi w wieku 19. Tylko żeby go nie zajechali.

0

@BORO_12 my też tak mieliśmy miażdżyć z Coutinho i Grizmanem, więc pożyjemy i zobaczymy

0

@LatajacyHolender dokładnie, z kounde w obronie nigdy nie wiadomo czy czegoś głupiego nie zrobi

1

@ziomal88 miał pewność siebie i też popełniał wiele błędów które naprawiali Araujo, Mats, Chrietiensen.
Z tym że my obecnie nie odzyskamy pieniądzy za niego, trzeba liczyć że nowy trener go odbuduje

0

@BORO_12 jeśli Mbappe tam trafi to Halland tam nie pójdzie, no chyba że odejdzie Vinicius. Swoją droga ciekawe czy Mbappe się dorada z viniciusem

2

Znów błąd i pedri FDJ u gundogan od początku. Pedri po godzinie będzie spacerował. A FDJ i gundogan też b da zmęczeni i nie będzie miał kto ciągnąć gry

2

@OldMc84 z tym że w przeciwieństwie do Lewego potrafi zrobić coś z niczego, kiwnac, strzelić nietypowo. Teraz został nam tylko Yamal

0

@A4ron bo pomagają mu kounde, Araujo, chriestiensen, Cancelo

3

@michal26 akurat Yamal to jedyny zawodnik oprócz Felixa który w ataku coś kiwnie. Chwilami to zaczyna wyglądać jak podanie do Yamal i zobaczymy co wymyśli

0

@SirChuck popieram, penia miał wiele dobrych interwencji. Ma minusy jak granie na przedpolu, łapanie, ale refleks i granie na linii ok. Tutaj też widać trochę zaległości w treningu, pracy nad jego zachowaniem, czytaniem gry

0

@OldMc84 chriestiensen to 20-25 mln
Raphinha to ok. 40-45 mln
Longlet - może 5-10 mln
Lewandowski - wypchnąć w jakiś sposób, jakby go araby kupiły:)
Todibo może jakies kilka mln wpadnie jak go sprzedadzą
Eric Garcia ok. 10 mln
Alonso, Roberto to kończą im się kontrakty
Napewno musimy kogoś sprowadzić na skrzydła, Yamal nie może tyle grać bo skończy jak pedri
No chyba że ława to Ferran i fati( w którego wieżę że wróci do grania)
Środek ataku by został Guiu i Roque.
Chyba dalszych dźwigni nie będzie i czas postawić na młodych

0

@D10SLEO to, poczytaj i poogladaj jego grę w rezerwach i dopiero napisz

2

Skład na przyszły sezon
Mats(penia)
Obrona: Cancelo(Fort) Araujo (Cubarsi) Kounde(Martinez) Balde(Valle) oraz Faye
FDJ( casado) gundogan(Fermin) pedri (gavi) oraz Torre
Atak Yamal Ferran ( Roque) fati oraz Guiu

Oraz dokupic SPD oraz savinho i Henriqueza
Pozbyć się: longlet, Chriestiensen, Roberto, Alonso, Lewandowski, raphinha

0

Z tej listy bym zostawił:
Van Bronchorsta
Motte
Pimiente
Marqueza
I może Blanca

Arteta nie do wyciągnięcia

A jeszcze przypomniał mi się Marcelo Bielsa. Właściwie to gdzie on teraz jest?

0

@ramon59 no właśnie Alguacil bym stawiam nad Michelem, to jak on zbudował z niczego RS i ich styl bardziej przemawiają za mną. Nagelsmann zdecydowanie nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?