1

@Tool ty chyba srolu masz 11 lat, takich dzbanów jsk ty po gimnazjum tu dużo

0

@FATTOMY trzeba dozbierać nap pensję Roberta

0

Żeby lewy doznał kontuzji do końca sezonu to może by Roque dostał szansę

0

@Arasz strzelił dwie bramki, Preszowa w ataku, Xavi go wystawiał na skrzydłach, nie dał mu tak na prawdę szansy, nawet jakby lewy leżał na boisku to by go nie wpuścił. Hmm tak po mojemu to poprostu nasz wuefista korzysta tylko z gotowych zawodników i nie potrafi nikogo rozwijać. Tak jak zniszczył fatiego tak i z Roque robi , szkoda se on nie może grać w rezerwach.
Przykład jak się wprowadza Brazylijczyków to real z viniciusem i Rodrygo

1

@LucasW123 z Alonso nie mamy problemu bo kończy mu się kontrakt na koniec czerwca

0

A ta Almera jakaś taka mocna żeby się obawiać ich? Na którym są miejscu? ... Kiedyś to byśmy specjalnie ich wy kart kowali na taki mecz a teraz boimy się każdego

0

Myślę że duńczyk zostanie sprzedany jeśli przyjdzie klasowy DM+ Guido Rodríguez. Bo w obr nie zrobi się nam bardzo gęsto. A za Chriestiensena weźmiemy ok 35-40 mln i wszystko to będzie czysty zysk który się przyda do FF.

0

Myślę że nie awansujemy do 2 Ligi bo nas po prostu nie stać na to, na wzmacnianie drużyny, na zwiększone koszty gry w centralnej lidze. Bo zamiast trenować to będą podróżować po Hiszpanii

0

Ktoś kojarzy czy będzie leciał mecz z Deportivo w tv hiszpańskiej, na jakim kanale pokazują 3 ligę?

0

@Ytari u Cancelo chyba duza część meczu rozgrywa sie w głowie.
Dla mnie najlepiej prezentował się jako PO oraz jak schodził do środka jako pomocnik bo lubi uderzać z przed pola karnego
Na pewno Cancelo będzie wartością dodaną na przyszły sezon, jeśli dużo nas nie będzie kosztował to się przyda.
Tylko ważna sprawa by Fort i Balde na tym nie ucierpieli bo na nich powinniśmy stawiać

1

@45 wpuszczanie na końcówki gdy wynik rozstrzygnięty i nikomu już się nie chce grać, lub jak gra nie idzie lub zdejmowanie jako pierwszego mimo że inni grali jeszcze gorzej lub granie pomocnikiem w meczu z drużyną z dołu w sytuacji gdy fati i Ferran na ławce. Można zobaczyc jak Rodrygo czy Vinicius kopali się po głowie a i tak wciąż na nich stawiano, wspierano, wierzono że odpala i odpalili. Fati miał podobnie jak Ferran w nagrodę za dobry mecz w kolejnym cały na ławie lub 5 minut na boisku a takie coś nie buduje gracza

0

@Kuchar po co nam na skrzydło zawodnik bez dryblingu, który ogranicza naszą ofensywę. Jest szansa wziąć za gościa ok 70 mln i za te pieniądze sprowadzić Nico to bym się nie zastanawiał. Akurat dałbym szansę Ansu, bo on mimo spadku formy generował dobre liczby a gościu ma 21 lat i ma talent tylko trzeba popracować w pierwszej kolejności nad jego głową.. Tylko że Xavi go nie wyciągnie z tego dołka

1

@MOLESTA akurat w obronie grał nawet dobrze jak na nasza dziurawą obronę za to w ofensywie nie istniał

0

@Ytari już Cancelo grał u nas na skrzydle i to były jego najsłabsze mecze( oprócz tych z PSG i Realem) , może grać na skrzydle wtedy gdy bronimy wyniku

0

@Zielona_Herbatka myślę że jak damy cenę 3-4 mln to się znajdzie chętny ale najwcześniej w sierpniu, trzeba go wypchnąć nawet 1-2 mln bo i tak ma kontrakt 1 rok

0

Ja bym tak widział naszą obronę na przyszły sezon:
Fort Kounde
Araujo Cubarsi Faye Garcia Balde Valle i ewentualnie plus Cancelo
Chriestiensen, Martinez, longlet, dest do sprzedaży.
Duńczyk na sprzedaż bo przyszedł za, darmo i Wygeneruje duzy zysk.
Na pewno musimy kogoś z obrońców sprzedać

0

Ja bym przesunął FDJ do przodu, kiedyś FDJ wbiegal w pole karne i siał zagrożenie, strzelał bramki, u Xaviego on operuje do ok. 25 metra.

1

@Bajson to dorzuć jeszcze pedriego do listy, który gra jakby był już oldboyem i Lewego i Raphinhe mistrza dryblingu na skrzydle

1

@JohnnySilverhand było widać na boisku jakim Messi był trenerem, i jak się zachowywał jaj przegrywaliśmy.
Messiego wybrali lub tak policzyli głosy bo Messi chciał być kapitanem a jak chciał to musiał dostać opaskę. Zresztą Pique i Messi mieli kosę na koniec grania
Kapitanem musi być ktoś kto pokieruje drużyna , jak trzeba krzyknie, zmotywuje, ktos mocny, lider drużyny jak np był Ramos, Gerard,

0

@DJ6 pokazał chyba jak spalony

0

Barca to za wysokie progi dla niego, nie mozemy sprowadzać średniaków bo nic nie utraty znowu

0

@Lewandinho Garcia znów bramka w Gironie

0

Bramka, atak, obrona mocne
Pomoc słaba

4

Między Barcą a Realem jest ta różnica że my nie dajemy szansy odbudowy, czasu na wejście w drużynę, powrotu do formy.
U nas Vinicius i Rodrygo by nie dostali szansy bo nikt by nie czekał dwa lata aż odpalą.
Zwłaszcza przy wychowanku powinniśmy mu dać szansę, dogadać obniżenie nie kontraktu i włączyć do drużyny bo absurd ma dopiero 21 lat i ma talent tylko musi wrócić na odpowiednie tory

0

Sprzedać ferrana, raphinhe dla którego by zabrakło miejsca w pierwszym składzie jak przyjdzie nico a dać szansę fatiemu i wykupić Pau Víctora i zostawić Roque a Guiu na wypożyczenie
Jeśli by jednak też odszedł i Lewy ( choć ciężko go będzie wypchnąć) to wtedy postawić na Roque i Guiu w środku.
Nie wiadomą jest felix, i jego przyszłość bo tu są układy z Mendesem

0

@OCZYmm ja pamiętam chriestiensena z ligi Angielskiej i miał podobne problemy, czyli nie wytrzymywał całych meczy oraz często u niego występują przeciążania, zresztą u nas też jest ciągle nieświadomą czy zagra bo wciąż ma jakiej dolegliwości. Czytałem też a kiedyś artykuł o nim i było poruszone że te przeciążenia, mikro urazy dokuczają mu cały czas. U nas też często schodzi po przerwie lub max po rodzinie. Jeśli sprowadzamy DM i i rezerwowego DM Guido Rodrígueza to znaczy że duńczyk wróciłby do obrony a tam bardzo gęsto już jest i musi ktoś odejść, a na Andreasie zarobimy najlepiej bo przyszedł za darmo natomiast kounde cenią w Anglii i też można na nim zarobić a zostają jeszcze Martinez, Faye, Garcia w rezerwie.
Co do rotacji to chriestiensen w tym sezonie zawsze grał jak był dostępny i nie siedział z dyskomfortem, jeśli mamy zarobić to na pewno jeden z nich musi odejść

2

Messi nigdy nie powinien zostać kapitanem, bo nie ma cech przywódczych potrzebnych na boisku, potrafił tylko schylić głowę.
Jedynym słusznym kapitanem powinien być wtedy Pique

1

No to Krychowiak dołączy do Barcy

0

Oj tam spalonego nie było, polscy sędziowie się nie popisali, Marciniak nie powinien gwizdać a czekać na var po bramce

0

@masik86 może wcale nie jest potrzebny Ursus by zatrzymać Mbappe jak to widzieliśmy w meczu z Borussią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?