0

Lepiej poszukać kogoś młodego za mniejsze pieniądze w wieku max 27 lat

1

Xavi musi zdobyć doświadczenia i wzmocnić personalnie swój sztab,
W tym sezonie było naprawdę mało meczy dobrych, można wymienić zwycięskie z Betisem, Getafe, Atletico, psg, przegrane z realem ligowe, do czerwonej kartki w rewanżu z PSG oraz w fazie grupowej LM z Belgami ten pierwszy.
Niestety ponad 50 % meczy było bardzo ciężkich dla widza, kibica Barcy

0

Kounde dzisiaj znaczne problemy z koncentracją, ustawianiem się, trzymaniem linii, Cancelo też w obronie słabo.
Dziwna sprawa nie ważnego kim w tym sezonie graliśmy to każdy mógł sobie stworzyć dobre sytuacje

0

@Barca2022 dzisiaj zanotował dobry występ

1

Xavi boi się przegranej i gramy pięcioma pomocnikami.
W takim meczu jak dziś to powinien grać od początku Fort, Roque z ławki wejść powinni Guiu, casado których brak w kadrze.
Jak dobrze ze to ostatni mecz Xaviego

0

@MalanFCB akurat Guiu zagrał tylko kilkanaście minut

4

Największym problemem u nas są interesy, układy z Mendesem, zahavim i Cury'm.

1

@Mattems w miarę drugą część sezonu, bo grał bo chyba konkurent o miejsce w składzie miał kontuzję

0

@Hasszz on chyba nie weźmie ale jego sztab już tak, i to mimo wszystko i tak będzie 10 mln. Głupota klubów jest podpisywanie tak długich kontraktów z trenerami, bez żadnych tylnych drzwiczek, np brak mistrzostwa, brak pucharów, kontrakty powinny być roczne lub 1+1 po spełnieniu celów. A tak to przychodzi trener kontrakt na 3 lata po pół roku go zwalniają a on kasę dalej bierze lub zrywają kontrakt i dostaje wysokie odszkodowanie

0

@Darek789 trzeba czym szybciej pozbyć się oriola i postawić na casado, prima i bernala

2

Te statystyki nie są aż, tak złe jeśli weźmiemy pod uwagę minuty na boisku i w przeciwieństwie do Raphinhi on potrafi coś kiwnac, chciałbym by został bo przy dobrym ustawieniu i jak będzie pod piłka częściej z niego może spory pożytek.
Raphinhe bym sprzedał póki ma spora wartość na rynku.
Zwłaszcza że można Felixa wypożyczyć za grosze z Atletico

0

@on1977 jeśli w dodatku weźmie niemy pod uwagę że wchodził w drugiej połowie lub schodził jako jeden z pierwszych v to te staty są dobre oraz to że on potrafi sam wygrać mecz, kiwnac czyli coś czego nie potrafi raphinha

2

Eric notuje bardzo dobry sezon, ciekawy czy będzie w planach Flicka

1

Plus że grali młodzi minus że grali tylko gdy nie miał kto,
Fort w nagrodę że tak świetnie się spisał gdy nie było kogo wstawić na obronę to przez parę tygodniu nie po wąchał murawy, podobnie Guiu.
Casado to jeszcze gorsza sytuacja bo zagrał tylko pare minut w lidze a jego kosztem wpuszczał Oriola.
Wydane ponad 250 mln na transfery plus za darmo Gundogan, Chrirstiensen, Kessie, + felix i Cancelo a grę ciągnie od zimy yamal a w obronie Cubarsi
Trzeba było tej zmiany a czas pokaże czy wybór Flicka był dobry.

1

@Kubalinio2 widocznie wykryto u niego DNA Barcelony, może złapał przypadkiem jak z nami grali w LM

0

Ostatni sezon to zjazd formy u naszych obrońców, szczególnie Araujo to niestety wina trenera i sztabu szkoleniowego.

0

Od kiedy on jest naszym celem?
A jutro kto będzie lookman?

0

Jeśli to prawda to jest to kolejna wtopa Barcy, powinniśmy mieć możliwość pierwokupu, tak jak real zawsze ma.
8 mln które mamy na nim zarobić to śmieszna kwota. Betis też sprzedaje zbyt wcześnie bo mu kasa potrzebna.
Wolimy za to płacić martinezowi ok. 10 mln brutto. A dlaczego bo Xavi lubi doświadczonych grajków nad którymi nie trzeba pracować jak : Martinez, Alonso, Oriol, Lewy, Roberto, Cancelo

0

@Herbert bo " Zaraz" To się używa np jak, "zaraz za rogiem", "zaraz po", "zaraz pójdę", lepiej by brzmiało "tuż przed " meczem
https://sjp.pwn.pl/slowniki/zaraz.html

0

@La Pulgaa w przyszłym sezonie będą, Bologna to taka niespodzianka jak u nas Girona z tym że Girona ma personalnie dużo lepszy skład

0

Ten tytuł z "zaraz przed... " To chyba trochę nie po polsku?

5

@Tatazolwinia pierwsza rundę mieli bardzo dobra, druga slaba. Problem stanowił brak napastników bo ramirez Munir Cardona to nie nadają się na la Liga

0

@OldMc84 to tak jak paranie dziury było oriolem

0

@waletpl no właśnie to podobny poziom byłby, miejmy nadzieję że to tylko plotki

0

Śmieszne, przecież to nie poziom Barcelony, info wyssane z palca.
Nie wiem jaki by to mogło mieć sens

1

Największym problemem Depaya było to że był to człowiek Koemana i dlatego został odstawiony na boczny tor przez Xaviego, jego rola została zmarginalizowana już na początku pracy Xaviego

1

@SirChuck Kurat po wypożyczeniu do Anglii nie spodziewałem się że ansu tam się odbuduje, poszedł tam na wypożyczenie bo pokryli większość jego wynagrodzenia czego nie zrobił by nikt z la Liga gdzie miałby szansę odbudowy.
Riad miał super sezon, i jego wartość obecnie to kilkanaście mln, Xavi nie stawia na młodych jeśli nie musi co pokazuje przykład Forta który końcówkę sezonu powinien grać częściej.
Co do Nico to na pewno dałby więcej noc Oriol. Faye też nie dostał szansy.
Trzymamy cały sezon Alonso co kosztuje nas jakieś ok 8-9mln brutto , podobnie Martinez. Akurat casado przeszedł chyba do historii jo złapał najwięcej minut na ławce, bo Xavi wolał oriola wpuścić na końcówkę niż casado. Garcia potrzebował minut bo ma świetne wyprowadzenie tylko brak ogrania doświadczenia a Xavi nie robi rotacji. Torre też ma talent tylko potrzebuje by nad nim popracować rozwijać, a Xavi woli dziadków, gotowych zawodników
Inna sprawą że naszym zawodnikom, wychowankom ciężko jest na początku odnaleźć się po za Barceloną. Mamy naprawdę ciekawe pokolenie tylko trzeba to wykorzystać, zwłaszcza że w kasie pusto, A wydane ponad 250 mln na wzmocnienia Xaviego nic nie dały a gra zależy w coraz większym stopniu od yamala

7

@Michal4 z tym że ta Bologna to kadrowo drużyna max z środka tabeli,

0

@bart_azz na pewno lepsza opcja niż Martinez, z tym że pewnie by chciał sporo zarabiać, dla nas opcja budżetową jest zostawienie na przyszły sezon Valle i Faye ( bo on też grywa jako LO) który ma dobre uderzenie z daleka

1

@SirChuck bo zamiast budować ansu to go niszczył, zamiast Riada i Garcii wolał Martíneza, zamiast pozbyć się przed sezonem Alonso i zostawić Valle z kilkukrotnie niższym kontraktem, wolał kupić oriola niż zostawić nico

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?