0

@yoli z tym, że Faye albo do pierwszej v drużyny albo na wypożyczenie, podobnie Guiu, Fort bo oni już z się tam nie rozwiną, staną w miejscu. Casado ma chyba 20 latawiec to ostatni dzwonek albo pierwszy zespół albo wypożyczenie. To z tej grupy co najwyżej zostanie w rezerwach Hernandez a są jeszcze Prim i Bernal w kolejce

0

@tomek1656 z tym że Chriestiensen bierze bardzo maly udział w wyprowadzeniu piłki i tu jest problem, również w rozgrywaniu. Powinniśmy dać szanse Fortowi by nam nie uciekł i nie zatrzymał się w miejscu w rozwoju, na pewno ktoś z ŚO musi odejść bo musimy zarobić kase do FF. Najlepiej wyjdziemy na sprzedaży Belga bo przyszedł za darmo. Druga sprawa, jak zostanie dłużej Cancelo to powinien grać na PO bo tam miał najlepsze mecze, i mniej błędów w obronie popełniał, czas by balde znów zaczął grać i się rozwijać bo przy xavim stał się słaby

1

Gdyby Xavi był dobrym trenerem to by go przywrócił a on go wręcz zniszczył, nie raz upokorzył. Fati mimo że mało grał wchodził z ławki miał dobre statystyki. Mam nadzieję że zostanie u nas i się odbuduje albo Pójdzie na wypożyczenie do Sevilli.
Hejt dzieciaków i jedno sezonowców tutaj jest tutaj okropny.

0

@bielnikk błysnął w tym sezonie z tym że on ma 22 lata, 3 mln to może być zbyt wysoka cena bo to 3 liga

0

Araujo stanął w miejscu jeśli chodzi o rozwój ale to dotyczyć wszystkich naszych pilkarzy niestety Xavi pod tym względem nie dał nic piłkarzom.

1

Szkoda by było tych chłopców zamrażać w rezerwach bo zarówno Fort, Faye, casado, Bernal, Guiu, Hernandez powinni dostać szanse w pierwszym zespole

12

Sprzedać Martíneza i zostawić Faye, plus Senegalczyk że może grać też jako LO oraz ma bardzo dobre i mocne uderzenie z daleka

0

@Marcels
Pójdzie wymiana Oriol- Pau Víctor plus nasza mała dopłata max 1 mln
Co do Torre to ciężko mu będzie o minuty u nas więc dalsze wypożyczenie w Gironie jak najbardziej
Co do Erica to wszystko zależy od tego którzy nasi ŚO odejdą, bo mamy Araujo, Cubarsi, kounde Chriestiensen, Martinez i Faye.
Jeśli zostanie Araujo to należy pożegnać jednego a nawet dwóch z trojki Chriestiensen/ Kounde / Martinez. Stawiałbym na odejście Martíneza i Chriestiensena

0

@ziomal88 chodziło mi że personalnie, ale jeśli dodamy do tego dobrego trenera, ambicję zawodników to jest drużyna, dobra drużyna . Czyli coś czego nam brakowało. Zresztą LM jej faza pucharowa rządzi się swoimi prawami, z meczu na mecz drużyna rosnie

0

@Nefir raphinha nie jest skrzydłowym i nigdy nim nie był, to prawy pomocnik lub prawy wahadłowy. Ferran to napastnik ale też nie skrzydłowy, MC też nie grał na skrzydle. Felix w przeciwieństwie do wcześniej wymienionych ma kiwke, piłka mu nie przeszkadza ale nie jest skrzydłowym, ale potrafi się przedrzeć od linii bocznej, co do fermina to jest to pomocnik którego można w ostateczności tam próbować zwłaszcza jako fałszywego skrzydłowego, bo wygląda na to że w pomocy będziemy mieli nadwyżkę zawodników

0

@RDM1899 Araujo się dobrze zapowiadał ale stanął w rozwoju a w tym się cofnął. Nasza cała obrona wymaga olbrzymiej pracy a zwłaszcza kounde.

1

Zwróćcie uwagę jak dobrze Hummels radził sobie czy to z napastnikami PSG czy viniciusem, mimo 35 lat i nie jest tak szybki jak Araujo a potrafi się ustawić, doskoczyc, wie kiedy wejść w piłkę

0

@ziomal88 a ty zmądrzej jeśli to możliwe,
Było kilka błędów sędziego jak pseudo faule na mendym, zwłaszcza ten pierwszy gdy kross faulował Sancho ah piłkę przejął zawodnik Borussi i niby jeszcze faulował mendego, jak brak reakcji na niesportowe zachowania Carvajala, camavingi, jak wymyślony faul na viniciusie za co schloterberg dostał żółtą. Jak puszczanie lekkich fauli Carvajala który jest specjalistą w tym

0

@ziomal88 dzisiejsze mecz pokazał przy okazji jak średnia drużyna może zagrać przeciw Realowi jak ma trenera

0

@gaviypedri68 co gavi nie łapał kartek? Chyba ci się z pedrim pomyliło, w tym sezonie 7 żółtych kartek w LL i LM a zagrał w 15 meczach. Gavi się poprawił z głupimi faulami ale musi nad tym pracować,

0

@Nefir z tym że ani raphinha a tym bardziej ferran to nie skrzydłowi. Jeśli zostanie lewy i roque to Ferran bedzie zbędny, jeśli roque odejdzie to Ferran się przyda, prawdopodobnie też zostanie felix oraz jest fermin który mógłby dostać szanse na skrzydle( tam grał na wypożyczeniu)
Jest wiele zależnych. Cena Raphinhi już raczej nie pójdzie w górę więc jest szansa na nim zarobić

3

Słaby sędzia jak na finał LM, tutaj musiała wygrać jedna drużyna, aczkolwiek w pierwszej połowie Adeyemi mógł zrobić psikusa

1

Borussia bardzo dobry mecz aż do wejścia rousa, gdyby nie ta bramka po różnym to wszystko się tu mogło zdarzyć.

0

Pozbycie Riada w taki sposób, za tak małe pieniądze to kolejna wtopa Barcy. Real zawsze gwarantuje sobie prawo pierwokupu.
Ciekawe kto z naszych tak ustalił warunki? Deco?

0

Sprzedać Martíneza i w jego miejsce Faye, który może też grać jako LO

0

Zawodnik techniczny na serię a w Hiszpanii już by tak nie blyszczał,

0

@normasubiektywnatez jestem za nico lub Savio a raphinhe musimy sprzedać bo jest w cenie a na skrzydle nie ma dryblingu... Tylko czy zgodzi się odejść

0

@Nefir włączamy do zespołu Faye który może grać jako SO i LO, casado, wprowadzamy po woli bernala i Prima, może Rodrígueza, może wykupią psu Víctora,
Raphinhe musimy sprzedać bo już droższy nie będzie a teraz znajdą się chętni za + 70 mln, wolę nico bo ma kiwke

0

@Macior79 to jego bieganie to jest truchtanie, spacerki, niech biega jak biega Valverde, Camavinga, czy nawet Modrić przy kim wygląda młodziej w tym sezonie

0

@19Macio93 musiał by się zapisać ba siłownię i zacząć biegać, niestety w ostatnich dwóch sezonach bylo trochę sytuacji gdy pedri daje się ograć, moja go przeciwnik a ten nie potrafi go sfaulowac

1

@Macior79 to jak wygląda w tym sezonie to jest porażka, on nie ma siły biegać nawet połowy meczu, chyba w tym sezonie miał zwolnienie :)

12

Najpierw sprzedajmy longleta, desta, raphinhe, oriola, ferrana, Martíneza i wtedy kupujmy

0

@Wizz777 tylko że gavi jak chce grać z tyłu to musi nauczyć się odbierać piłkę bez fauli i u studzić głowę bo w przeciwnym przypadku do drugiej połowy do dotrwa na boisku

0

@19Macio93 a tam nie będzie na tyle dobrze bronił, doskakiwał do przeciwnika

0

@Arczi87 o Mbappe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?