0

Tylko, że załatwił nam kilka bramek, niestety problemem jest u niego brak koncentracji, przez co popełnia głupie błędy, gubi linię oraz krycie.
Miejmy nadzieję że wyeliminuje, ograniczy te rzeczy

1

@Kamil689 na Cancelo i Felixa to raczej jesteśmy skazani w przyszłym sezonie.
Nie chodzilo mi by ich wszystkich zabierać, do pierwszego składu przenieść casado a Bernal i ewentualnie prim powinni trenować i dostać jakieś epizody, i zagrać w pierwszych rundach PK a nie jak za Xaviego pierwszy garnitur na zespoły z 4 i 3 ligi.
Mam nadzieję że Valle dostanie szanse w presezonie zresztą jak i Faye.
Miejmy nadzieję że Flik nie będzie korzystał z młodych tylko gdy już nie będzie miał kim grać.
Na pewno guiu, henriquez, Faye,Fort, Valle nie mogą tkwić w rezerwach bo przestaną się rozwijać

0

@jeronimofrancisco to jest skład na 2 miejsce, na tyle nas na pewno będzie stać. Lepiej postawić na młodych niż ściągać kolejnych Brehwaitow czy orioli czy Boatengow
Wygląda też na to że jesteśmy skazani na Cancelo i Felixa więc ich należy uzupełnić młodymi. Taki Fort może obskoczy i PO i LO.
Mamy sporo doświadczonych zawodników przy których ci młodzi mogą dalej się rozwijać, gundogan, FDJ, lewy, Araujo, kounde, Mats, pedri.
Tacy zawodnicy jak Faye, fort, Bernal, guiu henriquez, dalej powinni być zarejestrowano w rezerwach i dostawać szansę, jakieś minuty w pierwszym zespole.
Wszystko pokaże presezon,

0

Przyszly sezon kadra:
Mats Penia
Fort Cancelo Araujo Kounde Cubarsi Faye Balde Valle
Casado Gavi Gundogan FDJ Bernal Prim
Yamal Raphinha pedri fermin Nico Henriquez
Lewandowski Guiu, Roque

Na sprzedaż:
Chriestiensen, Ferran, Martinez, ewentualnie też Raphinha

15

@masik86 Gaucho bawił się piłka, tworzył spektakl, to była taka brazylijska fantazja, gra uliczna. Dla oka gra R10 była dużo bardziej przyjemniejsza, Messiego bardziej skuteczna

7

@Crashynski oj nie wiesz albo nie pamiętasz co Roni robił na boisku, jakie potrafił zrobić shaw. Niestety oprócz piłki kochał też muzykę i zabawę.
Ale techniką, fantazją, zabawą na boisku bije na głowę Neymara, Messiego, Cristiano, Rivaldo, Ronaldo,

4

Barcelona wróci latem do 1:1 w FF bo teraz to zależy na tym Tebasowi i LaLidze by real miał konkurencję bo real dokupi jeszcze latem Alphonso Davisa i być może kogoś młodego na ŚO. Może i tebas chce by real był pierwszy ale chce by ktoś z nim rywalizował, próbował.
Więc zobaczycie że przyjdzie lipiec i wrócimy do 1:1

0

@sevs jeśli jest talent umiejętności to wiek już nie ma takiego znaczenia, bo mówimy tu o wieku 18 lat u guiu i 20 u casado. Tak kiedyś przetrzymano alenie który wymiatał i się zasiedzial w rezerwach

1

Przyjemnie się oglądało, Guiu widać poprawił się fizycznie, jak go dziś widziałem na boisku to przypomniał mi się Crespo.
Casado koniecznie musi dostać szansę w pierwszej drużynie, a jak nie to wypożyczyć by grał bo naprawdę się rozwinął pod okiem Marqueza.
Jak dobrze ze zavi już poza klubem, bo on niszczył tych zawodników.
Ciekawe jakby wyglądał roque jakby trafił na te pół roku do rezerwy do Marqueza.
Jeśli by flickowi nie szło to mam nadzieję że jego następcą będzie Marquez

1

@19Macio93 jest, i moim zdaniem to błąd że go nie wykupiły.
Może jakiś deal z oriolem by zrobili

0

@sokot Xavi dawał szansę młodym ale tylko wtedy gdy nie miał już kogo wpuścić. Dzisiaj casado kolejny bardzo dobry mecz, a Xavi blokował go cały sezon sąd zająć na ławie i wpuszczając zamiast niego oriola. Podobnie Fort który nie zawiódł, grał już jest z nie miał kto grać, guiu też odstawiony mimo że lewy grał wtedy piach

10

Bardzo dobry występ casado, jak Xavi mógł mu nie dawać szans w pierwszej drużynie, również bardzo dobrze Bernal, Guiu, Hernandez oraz Pau Víctor.
Miejmy nadzieję że flick da im szansę

0

@BORO_12 z Sevilla mamy kosę bo ich wybryku

0

Oriol wyglądał dobrze jak grał przy nim FDJ

1

Valle zostawić jako zmiennik balde
Garcię sprzedać, chyba że odejdą chriestiensen i kounde/ronald araujo
J. araujo wypożyczyć
Fati miejmy nadzieję że zostanie i się wreście odbuduje
Torre na wypożyczenie
Longlet, dest sprzedać jak ktoś ich weźmie

0

@Bagsik88 endrick to nuta przyszłości, talent, patrząc na jego grę może być na prawdę dobry. Co do regulowano, blanco to nie wiem o co ci chodzi, przecież na reguilonie, wychowanki zarobili 30 mln, świetny biznes, my grimaldo czy Cucurelle za grosze

3

4:0 po hat-tricku Mikela Oyarzabala i trafieniach Ayoze Péreza i Ferrana Torresa??? W Hiszpanii hat-trick to dwie bramki?

2

Będzie mocny skład na następny sezon, przyjdą
Nico, Xavi Simons, olmo, kimich, Coman, Bernardo Silva, Javi Guaera, Guido, ... a to pewnie tylko początek, jutro będzie kolejne nazwisko

0

Pewnie miał jakiś dyskomfort i dlatego nie wszedł,

1

@Aragorn33 tylko że real by nie kupił kounde bo jest za słaby i ma nie ten mental by grać o wysokie cele u araujo też głowa nie dojeżdża w tym sezonie.
Real przechwyca bardzo dobrych piłkarzy camavinga, Tchuameni, Mbappe, Bellingham, endrick. Teraz Pérez weźmie się za wzmocnienie obrony

6

@Who_you_mam ale Xavi powtarzał ze jest ważny dla niego.
Xavi stawiał na młodych jak nie miał na kogo, gdyby nie kontuzje to cubarsi, fort, guiy by mieć dostali szansy

1

@MOLESTA a ile widziałeś jego meczy w pierwszej drużynie i w rezerwach?

0

Ja bym widział atak na przyszły sezon tak:
Nico, Fati, Lewandowski Roque(Guiu) , yamal, felix ( Ferran jeśli nie wypożyczony Felixa)

0

@Emerald a kto powiedział że się nie da

0

@SirChuck Xavi chciał żeby go wypożyczyć żeby ktoś nad nim popracował, bo on i jego sztab korzystają tylko na gotowych zawodnikach,
Czy to przychodził Vinicius, rodrygo, potrzebowali sporo czasu.
Rivaldo Ronaldo Ronaldinho, Adriano, zaczynali od słabszych lig klubów,

0

@BORO_12 możliwe, ale też mi się wydaje że dajemy zbyt dobra kasę jak choćby fati, pedri,

0

@Sonda25 jak się nauczy kiwać to go zostawić, jeśli nie to out. Musimy mieć na skrzydłach zawodników co potrafią kiwnąć pójść od linii bocznej, jak to robi yamal.
Grając takimi pół środkami jak raphinha lub jak Chriestiensen w pomocy( jak gra duńczyk to brakuje nam pomocników do rozegrania, wyprowadzenia piłki.
Raphinha fajnie wygląda gdy są przestrzenie, rywal gra wysoko, ale ile my takich męczy mamy w sezonie, mało,

2

Oby dostał szanse od flicka i ja wykorzystał i dokupić jeszcze nico z Athleticu. Jeśli nie to wypożyczyć do Sevilli i niech się tam odbudowuje bo wypożyczenie do Anglii z punktu sportowego od początku było złe.

0

@BORO_12 to chyba Martinez bierze coś koło 5- 6 mln netto,

0

@bielnikk ale rok temu miał 20 jak wrócił z wypożyczenia i nie kosztował nas nic a były braki w kadrze.
Może wymienią go za oriola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?