Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oby nas nie było stać na Cancelo i zostali byśmy na sezon z bocznymi obrońcami: Balde, Valle, Fort, Kounde
0
6 mln zysku z zawodnika który nie był gwiazda nawet e 3 ludE ale ma zadatki na raka to dobry interes, lepiej 6 niż nic
5
Jestem za, co prawda ba sprzedaży Garcii można by lepiej zarobić ale to wychowanek Cules i ma niższy kontrakt niż Inigo. Na korzyść Erica zdecydowanie lepsze wyprowadzenie piłki.
Jakby się dało sprzedać Martíneza za pare mln było by super
0
Tam mu dadA szansę, czas, minuty bo na niego liczą ... A i dadzą też dużo funtów ale nie dla funtów tam poszedł
0
Zobaczymy co się wydarzy do września, ale jeśli miałby blokować casado to niech lepiej idzie gdzie indziej
1
Można było przedłużyć kontrakt i wypożyczyć by się ograł i zwiększył swoją wartość
0
@BarcaToSensZycia bardzo cenne oszczędności do FFP, jeszcze Longleta sprzedać, oddać za darmo i będzie kolejne kilkanaście mln
0
@th@les dobry bo oszczędzamy ok. 10 mln jego pensji a i tak nikt by go nie kupił latem
0
@MalanFCB w AV to już było po nim, już nie wrócił do formy z Liverpoolu i początku Barcy.
2
Polskie odłamy:
LGBTQI+KO
LGBTQI+Lewica
LGBTQI+Trzecia droga
1
@Pawlak1992 to dużo jeździsz, dziś LPG a za rok Pewnie będzie LPG+
1
@kpiarz tylko że to się nie opłaca Palestyńczycy nie przyniosą im zysku co innego bogaci żydzi, zresztą zapewne te banki z którymi współpracujemy są pewnie żydowskie
1
@Michau98 oj nie, doczytaj co to jest ludobójstwo, i co Izrael robi od dziesiątków lat
0
Przyszedł w trudnym czasie kiedy Messi wybierał sobie kolegów na boisku do grania, podobna sytuacja z Grizmanem. Druga sprawa to ustawianie go na złej pozycji
0
@normasubiektywna tylko że tam mają dość szeroką kadrę i wydaje mi się że będzie miał jeszcze trudniej o minuty niż u nas. Zobaczymy ile trener wytrzyma na stanowisku oraz ilu jeszcze sprowadza zawodników. Pożyjemy, Zobaczymy
0
@waletpl 23,6 licząc młodych którzy nie grali a są dołączeni na papierze do pierwszej drużyny, bo nam na sofie pokazuje 24 uwzględniając tych 18, 19, 20 którzy nie grali.
Tylko że Chelsea nie też mu cAsu i raczej nie da mu minut, a rywalizacja o miejsce będzie jeszcze wieksza niż u nas
5
Miejmy nadzieję że kolejni młodzi 15, 16, 17 latkowie dostaną szansę oraz może się uda sprowadzić jakieś talenty do rozwoju.
Szkoda że roque nir został sprowadzony do rezerw by grał na wiosnę u Marqueza, to wtedy jego sytuacja wyglądał by znaczenie inaczej
0
Powalczyć to możemy o Krychowiaka xD
0
@Hindus choćby nie zablokowane dośrodkowanie przy pierwszej bramce dla psg oraz asystę prz czwartej bramce źle wybijając, poza tym on wiele razy się źle ustawia, łamie linię obrony, być może flick go ogarnie ale nie wiem czy najbardziej go trzeba ogarnąć w sferze mentalu i koncentracji
0
@Barcasub praca z tekstem słabo Ci poszła. Przeczytaj jeszcze raz co wcześniej napisałem.
Na chwilę obecną kounde nie daje nam spokoju w obronie, po świetnych interwencjach popełnia mniejsze, większe błędy które prowadzą do straty bramki lub zagrożenia pod naszą bramką, popełnia błędy nie wymuszone. Kounde potrzebuje trenera i pracy nad nim bo u Xaviego stanął w miejscu. Czy taki piłkarz miałby miejsce w MC u Guardioli?
1
Kiedyś jak to klient przychodził do sklepu teraz sklep do klienta. Się porobiło u nas
1
@antoine22 to już przesada że najlepszy, na tyle błędów co w tym sezonie popełniał, i jego brak koncetracji, łamanie linii obrony. Miejmy nadzieję że u flicks wreście się ogarnie i będzie pewnym pkt obrony
0
@mielniczas nie zgodzę, to obrońca który ma świetne interwencje ale popełnia zbyt dużo błędów większych, mniejszych, zwlaszcza brakuje mu koncentracji przez cały mecz. Nawet w meczu z Polska w obronie nie wyglądał zbyt pewnie. Plus jego to zdrowie i wiek, może jak będzie miał trenera to pójdzie do przodu. Na chwilę obecną 80 mln bym zaakceptował pod warunkiem ze araujo zostanie.
Jak pokazały mecze nasze i Borussii przeciw PSG i Realowi i gra naszych obrońców i emeryta Humellsa i ich pojedynków z viniciusem, rodrygo, Mbappe, barcola, Dembele, że naszym obrońcom, kounde araujo bardzo dużo brakuje by być naprawdę Top
0
Jeśli by myślał o rozwoju a nie o pieniądzach to by nie poszedł do Chelsea, tam się nie stawia na młodych a kupuje zawodników hurtem
0
@ViscaelBarca2007 wydaje mi się że mielibyśmy duży problem z przejściem na granie z 3 obrońcami , zwłaszcza brak skrzydłowych typu yamal, czy nico przeciw drużynom cofnie tym( to ponad 80 % naszych meczyvw la Liga) by prowadził że kończyło być się to graniem wrzutkami. Raphinha dobrze grał gdy miał przestrzeń, z zespołu grającymi wysoko obroną, grającymi otwarty futbol natomiast z cofnietymi, broniącymi było słabiutko
0
@Emhyr po pierwsze balde jako skrzydłowy prawie nic nie daje w ofensywie poza różnymi z zablokowanego jego dośrodkowania
1
@normasubiektywna nie zamkniemy bo w przyszłym okienku nam wzrośnie limit wynagrodzeń, bo wzrastają nam przychody i wychodzimy z najgorszych lat na minusie
0
@ViscaelBarca2007 sezon 2021/2022 to sezon gdy wchodził, 2022/2023 to stał się zawodnikiem regularnie grającym ale bez liczb, dopiero poprzedni sezon to sezon gdy był jednym z liderów drużyny, jej gwiazdą. On ma dopiero 21 lat i jest doświadczony i bardzo mocny notorycznie, bardzo szybki silny.
Ma drybling przez vo obrońcy się go boją, jest nie przewidywalny. Nie tak jak raphinha który wykonuje jeden drybling, lub jedna jego próbę w meczu
0
@Hindus akurat miał swój udział w bramkach z Realem, PSG, Girona, Villareal. Bardzo często brakuje mu koncentracji. Mam nadzieję że teraz nasza obrona się uszczelni u flicka
0
@normasubiektywna nie przesadzajmy, jak wrócimy na Camp Nou to nasze przychody wzrosną, jeśli nie będziemy przesadzać z płacami to wyjdziemy z kłopotów finansowych 2-3 lata. Oczywiście dlugi będziemy mieć ale to nie wpłynie na ff. Ważne by być w ff 1:1 oraz budować poprzez przychody limity ff