Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lukkobe dokladnie tak, dlatego jesli la liga to Betis, Villareal, Valencia, Sevilla moze Girona
7
@Gaucho a gdzie Valle?
1
Moje typy
Barca
Real
Atletico
Sevilla
Sociedad/ Villareal / betis/Athletic/girona/
Czarnym koniem będzie Sevilla
3
Alex Valle, Marc Bernal, , Mika Faye powinni pozostać w pierwszym zespole
Quim Junyent - bardzo mi sie podobał i widze w nim potencjał, niech gra w rezerwach i dostanie jakieś minuty w PK
Gerard Martin albo pierwszy zzespol albo wypozyczyc do min. Pierwszej ligi i zobaczyc jak sie bedzie rozwijal, bo ma juz 22 lata, ale raczej za wysokie progi dla niego
Sergi Dominguez, Toni Fernández, i Andrés Cuenca, niech graja w rezerwach
0
Dobra decyzja,
Wypozyczyc w wewnątrz ligi do klubu typu betis, Valencia, Villareal, Sevilla, Girona, Osasuna, ważne by grał i nie byl to zbyt slaby zespół, stwarzajacy malo sytuacji w meczu
0
@lukkobe najważniejsze by gral na tym wypożyczeniu w druzynie nie zbyt slabej, gdzie brda mu stwrzac okazje w meczu czyli dobre opcje to Betis, Villareal, Valencia, Sevilla
0
@BarcaToSensZycia Pau Victora widzę przede wszystkim na skrzydle jako zmiennik yamala jesli odejdzie Raphinha
0
@Faro Pau Víctora widzę również na skrzydle jako zmiennika yamala bo moze tam grać z powodzeniem
14
Super sprawa nawet na nim zarobimy, szkoda ze dest doznal kontuzji bo za niego tez by wpadlo 10 mln
0
@th@les nie zmięknie, a 4 - 10 mln to spora kasa dla klubu do FFP
0
Ja bym zostawił fatiego kosztem raphinhi i ferrana
Za raphinhe wiecej niz teraz bysmy mogli dostac nie dostaniemy,
Ferran, jedyna pozycja gdzie moze grac u nas to jako zmiennik Lewego - moze znajdzie sie chetny za ok 30 mln
0
@lukkobe ja bym sie definitywnie nie rozstawał z roque, chłopak ma 18 lat, przejechał z Brazylii i trzeba mu dac z rok zwłaszcza ze te pierwsze pol roku bylo zmarnowane w jego rozwoju przez Xaviego. Wypozyczyc do Betisu
0
Zmiennik lewego:
Roque czy Ferran?
0
@pacior95 z tym ze zazwyczaj swoich młodych lub muszą miec w tym interes
2
Trzeba przyznac ze atletico dobrze die zbroi, Alvarez, Gallagher, Sorloth, La normand i jeszcze jeden ŚO
Szkoda ze Sociedad takie straty składzie
0
@OldMc84 cale to FFP to widzi misie tebasa i wladz ligi i kreatywnej księgowości oraz rezygnacji z zakładania nowych rozgrywek, współpracy przy chęci organizacji meczy w USA.
Zobaczymy co lapcio wykombinuje
0
@AlwaysBlaugrana zwłaszcza ze jego zarobki z tego co kojarzę to ponad 12 mln Brutto
0
@Eto'o9 R10 bardziej na wypożyczenie bym go widział, no chyba ze ktos da ok. 20 mln. Plus jego to mala pensja i mozliwy rozwój, a czego nie będzie u Martíneza oraz szybkosc i strzal z daleka Faye jest ważny
Byle by nam Cancelo nie wcisnął Mendes
0
@voronkoZZZ pedri po pierwsze odstaje fizycznie od reszty, czy zaadoptuje sie sie do szybszej gry zobaczymy jesli juz to bardziej bym go widzial z tyłu. Zobaczymy co z niego wycisnie flick.
Na pewno trzeba sie pozbyć raphinhi poki można na nim cos zarobić, no chyba ze nauczy sie cos kiwać... Ale to malo prawdopodobne
0
Oj gęsto sie robi w obronie
Musza oprócz longleta sie kogos pozbyć
Stawiam na Martíneza, ewentualnie Chriestiensena na ktorym mozna zarobić bo w pomocy tez gęsto i tam tez moze być trudno o minuty,
Wszystko będzie zalezalo od tego kogo gdzie widzi flick , bo jest tez Faye.
Chociaż obstaeialem ze Erica sprzedadzą, bo mozna by wziac za niego ok. 20-25 mln
0
@lukking bo by byla kasa to trzeba kogos sprzedać, pozbyć sie z klubu, jakis wiekszy kontrakt
0
Sprzedadzą raphinhe, longleta i będzie kasa na nico. Tutaj musza wplacic jednorazowo cale 60 mln plus miec na pensje nico u olmo platnosc w ratach i pewnie zrobili myk ze w pierwszym srzonie nizsze wynagrodzenie tak by FFP zachowac i miec zapas dla innych na rejestrację
0
@Kalin33 ale nie teraz raczej, gundo po sezonie a fdj zobaczymy co pokaże w tym, naprawdę mozemy miec super pomoc, doświadczenie plus młodość
Jeśli przyjdzie nico to wtedy raphinha koniecznie out
1
@voronkoZZZ ciekawe jaka ma klauzule wykupu
Pewnie przez to euro i igrzyska to lapcio zapomnial ze jest raki fermin i dlatego kazal deco kupić olmo :xD
Ale z drugiej strony fajnie bo będzie duza konkurencja a fermin jak i olmo moga grac i na skrzydle i na 10 .. A pedri pewnie znowu weźmie L4
2
Przeciez mamy balde, valle, Martina i forta
0
@vangoor zycie pokaże
Tak jak kiedyś byli Romario, rivaldo, ronaldinho, eto, Suárez
Bo podstawe wyglada ze mamy dobrą z modych i młodzieży
Balde, valle, fort, cubarsi, dominguez, casado, bernal, prim, gavi, fermin, Junyent, pau Víctor, yamal, toni fernandez, dani Rodríguez,
0
@voronkoZZZ niech lapcio dzwoni do deco i niech deco działa :xd
0
Nasz sklad na chwile obecną:
Lewandowski/roque
Olmo/Raphinha Fermin/Pedri yamal/Pau Victor
Gundogan/ fdj casado /Bernal
Balde/Valle Christiansen/martinez araujo/cubarsi kounde/fort
Mats/ penia
Oraz: faye, Gerard Martin, Domínguez, ferran , dani Rodríguez, cuenca, Junyent, Guille Fernandez, Toni Fernandez
Musimy zredukowac kadrę i muszą zarzadzac mlodymi, bo jest spory wysyp talentow - mi bardzo podoba się Junyent
0
@Emerald oleguar mial tez kilka dobrych meczy i co wazne w tamtych czasach to byl pilkarz mocno wspierajacy ruchy wolnościowe w Katalonii.
Bylo kilku duzo gorszych obrońców jak np Christianval,
0
@MartinRNB9 i karny z dupy za "faul" Na ramosie, poprostu glowa mu nie wytrzymala s klub nic z tym nie zrobił a trener go wpuszczal widzac na jakim niskim poziomie ma mental