0

@DonAndrzejos wydaje mi się że to mocne stłuczenie i będzie ok

0

@R_da_Souza_Faria dzisiaj słabo, z Valencia też jego występ był dobrze oceniany.
Pamiętajmy że to nie jest skrzydłowy, on jak coś powinien być zmiennikiem lewego ... A najlepiej wyjechać do arabów lub Anglii A 4 mln :)

0

@Azi jeszcze jakby przyszedł Nico to mielibyśmy wreszcie lewe skrzydło powodujące strach u przeciwnika, zyskałby na tym też yamal

0

@Terroriser stawiam mocne stłuczenie

1

Świetny mecz Bernala, dojrzałość jego wejście do pierwszej druzyny jest lepsze niż Sergio.
Olmo dzisiejszym meczem zamyka usta wszystkim co w niego wątpili.
Bardzo dobry występ cubarsiego i yamala który bym podwajany a nawet potrajany
Słabiej dzisiaj lewy, raphinha i kounde

0

Grając jednym skrzydłowym będzie ciężko, a niestety drugiego brak
Po przerwie musi wejść balde i olmo.
Raphinha dziś też słabo , nie wspominając o kounde
Ale wszystkich przebija sędzia, Soto gradem to poziom drugiej ligi

2

@R_da_Souza_Faria akurat pod względem taktycznym ferran z athletikiem zagrał bardzo dobrze

0

Mając w pamięci mecze z PSG i Realem to dobrze że nie trafił do nas.
Ale patrząc na jego grę na prawej obronie to szkoda.. akurat wszystkie zawalone mecze jego to gdy grał jako LO

0

@BISHBASHBOSH jest jedną rzecz która by go mogła przekonać do arabów... Kasa. Ale oni lubią głośne nazwiska więc zostaje anglia..

0

Tak wszyscy psioczyli na deco odnośnie za dużej ilości ŚO a tu problem rozwiązany, araujo, christiensen, Eric kontuzje faye sprzedany niech jeszcze Martinez dozna kontuzji

0

Akurat latem Martinez i christiensen powinni być rozwazani w pierwszej kolejności do sprzedania ze względu na podatność na urazy.
Zbyt dużo mamy zawodników którzy w każdym sezonie łapią urazy

0

Gościu się pokazał w presezonie i już się go pozbywają, sprzedadzą Erica i zostaniemy z cubarsim i łamliwym martinezem.
Czemu zostawiają tych co chwilę mają jakieś urazy, dyskomforty itp.

0

@BISHBASHBOSH tylko araby i Anglicy, moze Newcastle

0

@Pawlak1992 pasowałby do araujo, pedriego, christiensena i fathiego i być może olmo

0

Sprzedać ferrana i będzie na rejestrację olmo i chiese

0

@Pnog37 ale jeszcze z lalliga tego wszystkiego nie pozalatwiali, zapewne dzisiaj to zrobią.
Co do roque to on i tak nie był zarejestrowany to nie wiem czy jego wypożyczenie coś wpływa

0

@Greenalley 3:0 ale dwie bramki w końcówce, gdyby nie głupi błąd środkowych obrońców przy bramce brahima to nie wiadomo jakby się to skonczylo

4

Chiesa dobra opcja jeśli ma kosztować kilkanaście mln.
Juve nie chce go sprzedać do Milanu i Interu, może wypożyczenie z koniecznością wykupu się uda zrobić

0

@MalanFCB druga połowa w wykonaniu balde już lepsza, ale balde pewniejszy w obronie od cancelo. Nie stać nas na cancelo nawet na wypożyczenie z jego wysoka pensją

1

Jutro , najpóźniej we wtorek go zarejestrują, tylko muszą dokończyć temat wypożyczeń longleta i roque i transfer faye.
Mi sie wydaje że jeszcze kogoś pozyskamy w tym okienku, że jeszcze lepcio coś wykombinuje na to lewe skrzydło , zapowiada się ciekawy tydzień

0

@waletpl o to super, dobry wybór może przy okazji jeszcze Rodriego w pakiecie :xD

0

@45 tylko że Valverde miał prze skład, dostał gotowych zawodników, nie wprowadzał i nie pracował z młodymi.

0

@BISHBASHBOSH synku dobre, jsk ja oglądałem Barcę to pewnie ty zasrany w pampersie siedziałeś.
Widzę że pojęcie o piłce masz zerowe.
A dośw zdobyte ba fifie
Nie ma co pisać bo nic do ciebie nie dotrze

0

@zibi dokładnie tak co do raphinhi.
Mam nadzieję że Bernal już nie odda miejsca w składzie i będzie miał wejście do drużyny jak Busquets. Atak mimo posiadania yamala to nasza słaba strona.

0

Dobry ruch, jeśli Flick go nie widział w składzie to 10 mln za chłopaka który nie zagrał w lalliga a tylko w 3 lidze to dobry wynik, byle więcej takich interesow

0

@Murazor jego umiejętności się raczej nie zmieniły, nie nauczy się nagle kiwać, podejmować lepsze decyzje boiskowe, może poprawi skuteczność, ale by był liderem brakuje mu jednak umiejętności, ma swój sufit i wyżej nie podskoczy. Tam gdzie przeciwnik będzie grał wysoko, będą przestrzenie raphinha będzie grał dobrze tam gdzie postawi autobus to będzie zawodził.
Poza tym chyba lepiej postawić na fermina i po coś kupili olmo.
Raphinha był wczoraj bardzo dobry, nie odpuszczał ale miał setkę i mógł wypuścić lewego na setkę i obydwa zagrania mu nie wyszły.
Przez brak skuteczności w zeszłym sezonie w prawie każdym meczu walczyliśmy do ostatniego gwizdka o punkty.
Tak samo ferran mógł się podobać w pierwszej polowie, ale jakby odszedł nikt by długo po nim nie płakał

0

@BISHBASHBOSH może przeczytaj go jeszcze raz lub kilka razy to zrozumiesz bo do takich dzieciaczków jak ty nic nie dociera, zaślepieni tym co przeczytali a nie widzieli w meczu,

0

Chiesa OK bo nie mamy nikogo na skrzydło poza młodzieżą,
Pubil wydaje się nam zbyteczny - jest oprócz kounde fort, valle,
Martinez jak odszedł faye i longlet i mamy kontuzjowanych araujo i christiensena o kounde gra na boku to musi zostać niestety
Roque świetny kierunek wypożyczenia, wierzę że pokaże tam swoje umiejętności, bez problemu powinien wywalczyć pierwszy sklad

0

@isko890 też uważam że nie ma co płakać , jedynie szkoda że parę mln nie wzięliśmy za niego

0

@czarnatom ogladalem i pamietam jego poprzednie sezony i ten z Anglii ostatni i znamy wszyscy jego ograniczenia, o ile w środku grając jego braki w dryblingu znikają o tyle jego nie skuteczność, nie dokładność podań jest widoczna i to go odróżnia od takiego bellinghama.
Raphinha wykręcił w zeszłym sezonie liczby ale należy pamiętać ile świetnych sytuacji zmarnował ile razy źle podawał w łatwej sytuacji. Jak znikał z zespołami grającymi nisko, gdzie brakowało mu dryblingu. Błyszczał tak gdzie przeciwnik grał wysoko obroną gdzie były przestrzenie na boisku. Podobnie będzie w tym sezonie,
niebawem jak dojdą do składu olmo, gavi, FDJ i będzie pedri i termin to zrobi się bardzo ciasno w pomocy.
Jestem za tym by termin dostawał więcej szans, nawet na ls bo tam grał na wypożyczeniu oraz by Bernal dalej dostawał szanse bo to jest nasza przyszłość nie zapominając o gavim, i trzeba mieć na uwadze kolejnych młodych a jest tam jeszcze kilku ciekawych chłopców.
Nam trzeba na skrzydło kogoś kto odciazy yamala, by gra nie opierała się na młodym, bo nie długo znów wrócimy do tego co było za czasów Messiego, jak kie idzie to podać piłkę do Leo i zobaczyć co zrobi.
Przypomnij sobie jakie sytuację zmarnował z Valencia Raphinha, na plus wywalczenie karnego.
To nie jest zawodnik, który nas zbawi a na którym możemy zarobić ok. 70 mln

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?