1

Demony przeszłości wróciły, lewy obce ciało, raphinha w najważniejszych momentach proste błędy, całą drużyna wystraszona

1

Rozumiem czarny ale że takie coś gwizdać w LM, parodia

0

Sędziowie w LM dalej nas robią w ch.

0

Przecież tam nie było faulu Erica

0

Druga bramka to w połowie roque bo od jego pleców odbiła się piłką, bo tak to by nie było bramki

11

Duży plus to dochodzenie do sytuacji oraz wygrywanie pojedynków siłowych. Roque dobrze trzyma się na nogach, ma szybkosc. Minus za podejmowanie decyzji, widać że brakuje mu spokoju w niektórych sytuacjach oraz szybkiego podejmowania decyzji w polu karnym. Trzeba mu dać czas bo gość od listopada w zasadzie nie grał a pół roku zmarnował u xaviego

0

@sowa20 też bym tak obstawiał,

0

Chciałbym zobaczyć Quim Junyenta

0

@Nefir ja liczę że to będzie fdj z ajaxu i poczatku u nas, fdj wchodzący w pole karne a nie jak u xaviego dobiegający do do 20- 25 metra przed polem karnym

1

@ArturS Bernal urazy doznał przez swoje błędne wejście zamiast wygarnąć piłkę prawa noga to zrobił to lewą i dostał przypadkiem , christiensen jak spojrzymy na jego całą karierę a zwłaszcza ostatnie 5-6 lat to on non stop ma dolegliwości , dyskomforty i często grywal połówkę czy 60-70 minut, a to nie jest normalne z SO, Co do fermina to on i zeszły sezon i lato mimo że był na euro i olimpiadzie nie był bardzo eksploatowany. Nie ukrywamy że araujo, christiensen, olmo, fati , pedri to szklanki i jest nasz duży problem, liczę że pedri i fati mają najgorsze za sobą i już u nich będzie lepiej

2

Nie rozumiem hejtu w kierunku fdj, do zeszłego sezonu fdj prawie nie miał urazów, grał bardzo wiele.
Gra fdj wynikała z tego co chciał xavi a nie z widzi mi się fdj, takie miał zadania.
Jako jedyny gwarantował bezpieczne wyprowadzenie piłki od bramki, nawet w zeszłym sezonie gdy był gundo, to on też nie cofał się po piłkę pod pole karne tylko czekał znacznie wyzej

0

@Veysel w dodatku zobaczymy czy uda się flickowi odmienić fdj i gdzie będzie grał gavi i nie zapominajmy o casado , który gra coraz lepiej( zdobyte doświadczenie ćw zeszłym sezonie na ławce u xaviego procentuje :xD )

25

Aż jestem ciekaw gdy fdj i gaviego pod okiem flicka. Może i Araujo zacznie też mądrzej grać , lepiej sie ustawiać. Kurcze jaki xavi był słabym trenerem że przez dwa lata nie nauczył ich tyle co Flick przez 1,5 miesiąca.

1

Przy 3:0 swoje szanse powinni dostać Pau Victor i Torre za yamala i olmo, a trzeci w kolejce powinien być pedri ,

1

@Matej ja bym nawet jeśli z oo trzeciej dał mu odpocząć

2

Wiadomo że idąc do realu wiedział że nie będzie mogl sobie pozwolić na tyle co w PSG, juz go Ancelotti do pionu doprowadzi jak będzie trzeba

0

Roque aktywny, świetny mecz abde , u którego widać postępy

1

Uuu a to najlepszy nie jest zdobywca tegorocznej pokojowej złotej piłki vinicius ?

0

Czy z zakupem- sprzedażą Paulinho to nie był przypadkiem przekręt?
Luk się Jong to bardzo dobry napastnik, tylko podobnie jak lewego trzeba go obsłużyć, w dodatku dobry technicznie i inteligentny na boisku

1

Mi bardzo podoba się Quim Junyent, bardzo fajnie operuje piłką, nie boi się ją mieć i zagrać coś ciekawego

0

@vincentPL tzn. że nie kiwa jak typowy brazol?
Zobaczymy ile drużyn będzie grało z nami tak otwarcie jak Valencia , zostawiać duże przestrzenie jak valladolid.
W zeszłym sezonie raphinha błyszczał tam gdzie rywal grał wysoko , gdzie gra była otwarta w innych meczach było już dużo słabiej.
Zaangażowanie na boisku super, ostatnie dwa mecze bardzo dobre, ale zobaczymy co będzie dalej jak przeciwnik będzie wiedział jak gramy

4

Nico pozbyliśmy się przez xaviego który go nie chciał, wołać postawić na oriola

0

@Eto'o9 R10 już w zeszłym sezonie mingueza był ważna postacią w Celcie, to już całkiem inny zawodnik, wtedy był wpuszczony na głęboką wodę

0

@MateuszDoniec dzięki,
miejmy nadzieję że Prim odzyje w tym sezonie i dostanie szansę też w pierwszej drużynie

0

@LatajacyHolender kimich ma swój prime za sobą i płacenie mu 30 -40 mln brutto ma się nie jak do naszej sytuacji finansowej, Zwłaszcza po tym co pokazał Bernal. Jak sprowadzać to kogoś w wieku ok, 26 -28 lat a nie po trzydziestce.
Akurat Ci młodzi jak yamal, gavi, fermin, Fort, cubarsi Bernal, casado, balde to nasza nadzieja na powrót do wielkiej piłki

1

Jak zagrali Prim i Fort?

0

Są nam zbędni, skończmy z przepłacaniem zawodników. Zobaczymy co pokaże casado, oraz gavi , fdj, może szansę dostanie prim

0

@jeronimofrancisco ja bym nie inwestował w kimicha który chce zarabiać kilkanaście mln netto plus premia za podpis, mamy młodych i w nich trzeba inwestować

0

@ZygmuntTrzeciFaza pytanie, ile wyciągnęła kasy od niego?

11

Piłkarze z Afryki mają jedną dużą wadę PNA w styczniu , który zabiera zawodników na miesiąc. Coś mi się wydaje że drużyny TOP nie za bardzo stawiają na Afrykanów.
A jeśli do tego taki Afrykanów jest muzułmaninem rodzi to kolejny problem ramadan

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?