Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czytając posty , to można się spodziewać że jak yamal zaliczy 3-5 słabych meczy to połowa tutaj zacznie go wyzywać od miernot i że trzeba go jak najszybciej sprzedać.
Fati wymaga czasu by się odblokować, fizycznie wygląda co raz lepiej , jeszcze głowę odblokować bo pamiętać trzeba że on miał smykałkę do strzelania goli .
Ferran jak najbardziej na sprzedaż
Nico jest nam potrzebny bo należy pamiętać że raphinha ma swój sufit i swoje słabe strony jak drybling i będą takie mecze jak w tym sezonie z monaco i ossasuna że za wiele nie zdziała, yamal też nie może grać wszystkiego a olmo jest szklany
0
@barcelonaLM podzielił los Adriano ( z Interu) , Robinho i Ronaldinho
0
@szkutnik91 oraz należy rozgraniczyć ile to zarobki a ile zaległe pensje,
Np. Nasz poprzedni kapitan Sergi Roberto nie obniżył wynagrodzenia w czasie covida i do końca kontraktu miał dość wysoka płacę a dopiero jak mu się skończył to przedłużył na rynkowych warunkach
0
Ktoś oglądał ?
Jak zagrali Prim , Darvich, Unai?
0
@Arekvip Dla Alonso Real jest pierwszy, a Klopp podpisany ale Realowi na pewno nie odmówi
Faul aż tak dobrze się nie zapowiada póki co.
0
@BISHBASHBOSH Lewego widzę jeszcze max przeszły sezon, trzeba poszukać goaleadora. Victor to nie ten rozmiar zawodnika, Davis do nas nie przyjdzie, wybierze prześcieradła a nam zostanie powrót Valle
0
@BISHBASHBOSH nie przesadzajmy z martinezem, jak każdy piłkarz ma swój sufit a jego jest niżej zawieszony niż araujo i chriestiensena. Gra gość swój prime, potrzebujemy jednego szybszego SO jak Araujo, po za tym rotacja się przyda
Dodatkowo teraz Eric powinien wrócić do obrony w najbliższym meczu, bo u SO pustki a w pomocy gęsto
2
Kartka powinna być w kolorze żółtym, na pewno nie czerwo.
1
@Turio bez przesady jakby za takie coś jak kounde dawać czerwo to militao rudiger, w pierwszej polowie by też musieliśmy wylecieć za faule na lewym.
Ten faul kounde by przy linii bocznej, było inni obrońcy Barcy.
5
@ojWojtek tą różnica też że Yamal nie wchodził VW interakcję z kibicami tylko cieszył się z kolegami, a Vinicius by w tej sytuacji dar się do kibiców , machał rękami , nawiązywał kontakt wzrokowy.
0
@addept a co piłkarz ma powiedzieć o koledze z drużyny, partnerze do treningów,? Dyplomacja , przede wszystkim dyplomacja. Wiadomo że muszą się szanować i wiedzą że rywalizacja jest dobra dla obydwu.
Mam nadzieję że Wojtuś go tam czegoś extra nauczy z fachu bramkarskiego.
Oby tylko go nie brał na szlugi po treningu xD
1
Bardzo mocna żółta kartka, czerwona raczej nie bo to nie było celowe
3
A xavi pewnie dalej nie dowieża , czemu casado a nie oriol został w Barcelonie i gra xD
0
@azysko tylko gorsze opcje dla nas czyli Alonso lub klopp
5
@addept bo polscy dziennikarze eleven go spytali o Szczęsnego stąd ta wypowiedź
1
@surowa17 bardzo dobrze się ustawiał przy strzałach, dobrze zasłaniał bramkę, w pierwszej połowie miał dwa źle podania , ale przy pressingu przeciwnika, dobrze wyszedł i przeciął podanie do mbappe, świetnie obronił setki , długie podania bardzo dobre , dziś był jednym z naszych bohaterów , tak jak Casado czy lewy c
1
@addept na pewno przyda się rotacja i dla Inigo i dla cubarsiego, zresztą też dla Kounde, to że będą walczyć o skład to lepiej dla nas
0
@brd42 takiego meczu mu trzeba było. I nam też, już w meczu z Bayernem świetnie zagrywał długie piłki
0
@malkav taki mecz powinien mi dodać dużo pewnosci, mental w górę
0
@Elvisek wszystkie dlugie piłki celne, ze dwa razy trochę nie celnie zagrał przy pressingu przeciwnika , z Bayernem też długie piłki idealnie na głowę lewego i rafy
12
Dziś Penia najlepszy mecz w Barcelonie, druga połowa mistrzowska
1
I gdzie ci narzekający na Penie , fdj , gdzie ci piszący że casado to 3 liga ???
Mamy bardzo mocna pomoc , odzyskamy naszych SO i idziemy na mistrza
4
Jeszcze niech wrócą Araujo i chriestiensen i mamy mocny skład by grac o wszystko
30
I co warto było stawiać na Penie????
Tyle hejtu a dziś zagrał mistrzostwo
1
@Oskar28 też byłem zwolennikiem pozbycia się Raphinhi bo to nie jest skrzydłowy i męczył się grając tam u xaviego.
Fati ma talent, na pewno potrzeba mu czasu a biorąc pod uwagę jego wiek 21 lat to ma jeszcze czas by wrócić na dobre tory. Tutaj większość na forum by prawie wszystkich ze składu sprzedała , nie dała szans casado którego uważali za słabego.
1
@Erykulus będzie teraz wiele meczy i mam nadzieję że dostanie swoją szansę i przyjdą bramki, przydałby się w formie z przed kontuzji
3
@as1987 też uważam że to jedyny piłkarz potrafiący wyjść z pod pressingu a to jak wyglądał dwa ostatnie sezo y to duża zasługa xaviego i przydzielonych przez niego zadań fdj, również przygotowanie fizyczne fdj u xaviego się pogorszyło.
Przypomniały sobie początki fdj jego wejścia w pole karne, to co wyprawiali u koemana. Kontuzja fdj wynikała z tego że nie odstawil nogi i miał pecha.
Myślę że świetnie by się uzupełniali z Casado
5
Tylko mam w pamięci że jak graliśmy bez fdj z drużynami które nas pressowaly od pola karnego to gavi, pedri, fermin nie potrafili wyjść z pod bramki. Przetransportować piłki na połowę przeciwnika. Najbliższe mecze z Bayernem i Realem będą sprawdzianem naszej linii pomocy, zresztą całej drużyny bo jak wiemy lalliga zakłamuje trochę rzeczywistość
0
@Erykulus a może dać chłopakowi szansę niech zagra kilka mecze kilkaset niby i zobaczymy , przecież on ni ma 25 czy 27 lat tylko 21, tak szybkie skreślanie było by błędem.a sezon długi , meczy wiele , będzie grał to bramki przyjdą , szkoda że mu lewy nie wyłożył bo piłki na pusta tylko strzelał
0
Wiadomo że Torre nie jest szybki ale być może byłby opcja na skrzydło, tylko musi grać , grać grać by się rozwijac