Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Litman na jakiej podstawie tak twierdzisz , ile ich meczy obejrzałeś?
Ja myślę wręcz przeciwnie że jest Unai który powinien dostać szansę jeśli nie teraz w lidze to w pucharze króla , jest Prim który radzi sobie co raz lepiej, są Mbacke , Oduro, Garrido, Darvich, Barbera, bracia Fernandez, Jonyent , Olmedo.
To że są na 16 miejscu nic nie znaczy , mamy bardzo młody skład oraz co chwilę problemy kadrowe bo młodzi jeżdżą na reprezentacje młodzieżowe i jest nawet problem ze ze składem na mecz.
Do drugiej drużyny tracimy tylko 8 pkt,
Ważne by młodzi się rozwijali, by byli przygotowywani na pierwszą drużynę,
0
Yamal powinien również odpocząć również z Drestem a na pewno nie wyjść od początku meczu
0
Mi ten pierwotny termin powrotu na camp nou bardziej wygląda na scieme laporty że względu na FFP, bo wpisał sobie większe zyski jak już będą na camp nou, myślę że wszystko i tak idzie zgodnie z planem i jest chęć współpracy wykonawcy z klubem
1
Młody wygląda bardzo ciekawe, nawet jako opcja na juz do pierwszego zespołu do rotacji z yamalem i LS ale na początek bym go dał do rezerw na kilka meczy.
Wybór realu byłby nieporozumieniem atrzac na ich kadrę w ataku
Vinicius, mbappe rodrygo brahim endrick bellingham
0
Przykład casado pokazuje jak liczy się "szczęście" w piłce bo gdyby nie kontuzje to by być może nie dostał takiej szansy , może by tylko był do rotacji.
Jak xavi mógł chłopakowi zniszczyć karierę, przyspawujac go do ławki.
Szkoda że Forta tak odstawił na bok Flick, bo jak każdy tutaj wolę go od Martina na lewej.
Miejmy też nadzieję że w Pucharze króla dostaną kolejni młodzi jak Unai a może Barbera i Prim.
Jeszcze jakby Prim też odpalił to pomoc mielibyśmy na lata aż wręcz za gęsto ale przy odpowiedniej rotacji daje to przewagę na wiosnę
0
@kamiVeB jeszcze fermin, Bernal
3
Casado brawo, w zeszłym sezonie trzecia liga a w tym pierwszy skład reprezentacji Hiszpanii
0
Należy zachować spokój, mamy bardzo zmieniony , odmłodzony skład, sa a to kontuzje a to zawodnicy zabierani do pierwszej drużyny a to wyjeżdżający na reprezentacje czy grający w młodzieżowej Lidze mistrzów, ważne by dobrze pracowano z zawodnikami.
Gerard Martin dlaczego nie grał?
0
@BORO_12 dokładnie, i większość uważa że nie mógł się rozwinąć , ograć , zdobyć doświadczenie
0
@waletpl oczywiście Yarek, w dodatku taki trochę polski :)
Kupić i w razie czego wypożyczyć na dwa sezony do mocniejszej drużyny
1
Posiadanie dwóch szklanych SO to spore ryzyko,
Sprzedaż Andreasa była by dość opłacalna dla FFP bo przyszedł do nas za darmo
Ciekawym zawodnikiem jest bardzo młody a już dość doświadczony Yanek z Valencii
0
@Litman jak spojrzymy na całą karierę Duńczyka to od wielu lat ma problemy zdrowotne, mikro urazy dyskonforty nie pozwalające grać całych meczy.
1
@AxelF z Villarealem to obrona ręką zawodnika z pola, a bramka nie uznana z betisem
3
To może jeśli był stempel na lewym to powinien być karny?
Najgorsze że sędziowie nie potrafią się przyznać do winy i co by nie zrobili to zawsze mają rację.
To tak jak nasza bramka z betisem kilka sezonów temu jak piłka była prawie metr w bramce a oni jej nie uznali, jak nie uznana bramka Yamala, jak spalony ferrana że podskoczył do piłki która był metr nad nim, jak ręka gaviego w meczu z getafe w zeszłym sezonie, jak brak reakcji na faul na Victorze przy bramce dla ossasuny, dużo tych błędów
0
@Fermin Kounde mógł go pilnować, cubarsi przerwać akcję, nasza obrona dziś słabo funkcjonowała.
Penia i tak nam wybronił kilka piłek, dobrze wychodził do piłek
4
Ok, błędy się zdarzają ale ktoś powinien zapłacić za ten błąd i to słono, a kto ? Dostawca systemu półautomatycznego
Powinno pójść odszkodowanie za to
0
@Fermin tu nie Penia winien tylko Pedri, raphinha, lewy, fermin, nasza obrona i var
0
@Emerald tu zasługa braku rotacji w środę, Pedri widać że od początku nie był świeży, a raphinha to był dzis nie mający przestrzeni, taki trochę z zeszłego sezonu.
Brak skrzydłowego widoczny bardzo
0
Brak yamala i nie mamy Danego skrzydłowego, zawodnika z magią, raphinha w żadnym stopniu nie zastąpi Yamala , na przyszły sezon potrzebujemy Nico.
Od drugiej połowy olmo potrzebny
1
Sędzia pozwala na wiele fauli Realowi, potrzebny jest olmo i trzeba czekać aż real spuchnie i ich dojechać
7
@PatrykBarca akurat w rezerwach był od dłuższego czasu jednym z liderów, mimo warunków fizycznych nadrabia to sercem, wola walki, w ataku jest kilka razy bardziej mobilny niż Sergio. To co robił z nim xavi w zeszłym sezonie to świadectwo jakim jest trenerem, który wolał zamiast casado wstawiać oriola. Zwłaszcza że te wszystkie minuty które zagrał w PK w LL i LM to były dość dobre występy
0
Davis tak .. ale nie z taką pensją i premią
0
@_RL9 no niestety nie dostał sterydów i cm mu brakuje xD
Z cm u bramkarzy mamy problemy od lat, Mats, Pinto, valdes, bravo, Penia
0
@karci0 choćby z sts-a
0
@Filarrr11 o asyście nie mówi się też w sytuacji, kiedy „podanie” wykona przypadkiem rywal lub futbolówka odbije się wcześniej od bramkarza lub słupka czy poprzeczki.
0
@Midast dokładnie , Davis to zarobki brutto powyżej 20 mln plus premia za podpis drugie tyle a Valle jest nasz. To nie jest ten Davis z przed paru lat. Moim zdaniem wystarczy Balde i dać mu konkurenta w postaci Valle bo Martin odstaje
1
Ulubione ofiary fdj i Penia , ciekawe na kogo będzie najazd jak obydwaj będę po za kadra
0
@Bongos27 a co miał do powiedzenia w tych akcjach.?
0
@Marusek po pierwsze jest wychowaniem, cules.
Zapewne jest kolejność wyznaczona przez sztab, starszyznę drużyny
0
@barteq nie, gol bez asysty