Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@krol211 uważam że pójście do Ligi holenderskiej, to nue skok va kasę, myślę że u nas by więcej zarobił. Trzeba go mieć na oku
0
@krol211 kasa nie, możliwość spokojnego rozwoju, możliwość wejścia do pierwszej drużyny
0
@Adddi uważam że Ferran, fati i Depay to były ofiary Xaviego, umiejętnie je niszczył mentalnie. Ferran może przydać się jak będzie potrzeba też bronić przez napastników.
1
Jedyna pozycja dla ferrana to środek ataku żadne skrzydła, aczkolwiek wydaje mi się że on by się świetnie odnalazł w drużynie Simeone w Atletico jako drugi napastnik . Wymienić go za Felixa
0
Bardzo dobry pomysł ktoś niemiecko języcznik i ktoś kto grał u najlepszych trenerów, w najmocniejszych ligach , a nie tylko w Barcelonie kopal
0
Nico musi przyjść teraz bo Barca potrzebuje sprowadzic cracka, kogoś nowego, myślę że ten transfer marketingowo będzie dobry. Najlepsze wyjście to sprzedaż raphinhi, który po przyjściu Nico byłby rezerwowy i jego wartość bardzo poszła by w dół
0
@Ryoumen nie zbyt opłacalny deal
0
Jak nauczy się kiwać to bym go nie sprzedawał, ale to mniej prawdopodobne niż powrót do formy ansu
0
@LucasW123 bo za Raphinhe możemy wyciągnąć ponad 70 mln. Ferran zresztą podobnie jak Raphinha to nie skrzydłowy ale warto znacznie mniej, jakbyśmy za niego wzięli 20 mln to będzie dobrze.
Fati to jedyny z tej trójki który umie minąć przeciwnika. Trzeba liczyć że jeszcze wróci, się okaże w pre sezonie
0
@45 no właśnie nie spójrz sobie kiedy go wpuszczał, e jakich minutach w jakich okolicznościach meczu. Po dobrym meczu ansu lądował na ławce nawet się nie podnosił z niej( podobna sytuacja była z Ferrante swego czasu i w zeszłym sezonie z Felixem).
Między xavim i fatim i jego otoczeniem nie było dobrych relacji. Były sytuację że z ogórkowa drużyna gralismy a fatim i Ferran na ławce a grali pomocnicy.
0
To jest właśnie la liga, przecież prawie każdy jego mecz to kontrowersje. Nagroda ta to podziękowanie za posłuszeństwo wobec madrytu
0
@Dosq obecnie nie ma tak wybitnych piłkarzy jak to było przez ostatnie lata.
Kross nie miał super sezonu pi za końcówką, real przepychał wiele meczy w końcówkach, kross był zdejmowany w trakcie meczy.
Bellingham miał świetny początek zanim obrońcy sie na nim nie poznali, druga część sezonu słaba z przeblyskami, co prawda w ważnych momentach, Mbappe nie jest już taki decydujący jak choćby że dwa sezony temu. Bedąc w realu na pewno trochę schudnie i odzyska formę.
3
Zaczyna sie: Pedri, dziś Araujo, wciąż niedostępni FDJ, Balde, Gavi
5
@vangoor Ferran tak, fati nie. Dajmy chłopakowi szansę. Xavi był sceptyczny do fatiego i zamiast próbować go odbudować to go zniszczył mentalnie. Co do raphinhi to może być ostatnia szansa na wyrwanie za niego dużych pieniędzy, większych niż jego wartość
0
Co do zarobków to jest to mylnie podawane bo część tego co dostaje to jest bierzace wynagrodzenie a część zaległości klubu wobec niego za obniżenie pensji w czasie covida. Mam nadzieję że u Flicka wróci FDJ z Ajaxu, że nie będzie tak zblokowany taktycznie jak u Xaviego. Że będziemy go widzieć e polu karnym przeciwnika.
1
Typowy sędzia gwizdzacy na zlecenie, zgodnie z zaleceniami UEFA, FIFA.
1
A niech go biorą, nie stać nas by mu płacić ok. 12 mln i jeszcze kupić, to piłkarz nie na wielkie mecze, trudnych przeciwników.
6
Dzisiaj Olmo super
1
Jak można było zrobić takie zmiany i zdjąć tak wcześnie yamala i przede wszystkim Nico. Ferran na skrzydle katastrofa.
Taylor ma zadanie z UEFY. Niemcy muszą grać dalej
2
Jsk można było zdjąć Nico, błąd trenera. Swoją droga sędzia robi wszystko by nie zaszkodzić Niemcom
1
@Lucyfffer oj jakbyśmy mieli takiego Carvajala u siebie to przez ostatnie lata mielibyśmy spokój a nie kupowali Semedo, desta, ustawiały Roberto tam, Alvesa sprowadzali przed emeryturą, i Cancelo nie płacili 12 mln
0
Na pewno musimy uszczuplić kadrę ŚO:
Jest wiele zmiennych od których zależą kto odejdzie:
-Ustawienie jakim chce grać Flick,
- kogo widzi w kadrze,
- czy odejdzie Araujo
- czy przyjdzie na wypożyczenie Cancelo
- czy będzie flick chciał Frimponga
- czy sprowadzimy DM
- czy będziemy musieli uzbierać z transferów SO na LS czy DM.
Wszystko się może wydarzyć, nawet włączenie do kadry Longleta ( jako uzupełnienie składu jakby nie udało się go pozbyć, wypożyczyć).
Na pewno dobre pieniądze mozemy dostać za kounde, chriestiensena, Araujo czy nawet Garcię.
Uważam że lepiej postawić na swoich niz na Martíneza.
Pozbycie Longleta niestety będzie trudne, choćby za darmo bez konieczności płacenia mu odszkodowania.
Zobaczymy co będzie chciał flick a czytanie tych wszystkich wymysłów dziennikarzy to strata czasu
0
Wymieńmy go za Longleta xD
2
Przecież on na euro gra słabo i w dodatku ŚO gdzie mamy za duzo
Już nie mieli co wymyśleć
0
Jeśli byłby taki dobry to by grał w rezerwach i w młodzieżowej lidze Mistrzów a nie grał.
U nas problemem u bramkarzy w sekcjach dziecięcych jest to że bramkarze mają bardzo mało sytuacji do obrony w meczach, właściwie zostaje im tylko trening.
0
@Kamil689 akurat trafił na czasy gdzie cała obrona robiła babole z każdym przeciwnikiem, nawet Araujo my zafundował dwie bramki, nie wspominając o kounde, Cancelo i chriestiensenie.
Plus taki że sporo nam wybronił, a błędy się będą zdarzać tak zdarzają się Matsowi u innym bramkarzom
Jedyne rozwiązanie by bramkarz nie popełniał błędów to musi siedzieć na ławce
0
Mam nadzieję że zdrowie mu będzie dopisywać i wróci do dyspozycji z przed kontuzji.
0
@kejdzi nie możemy sobie pozwolić na tak dużą ilość obrońców,
Araujo, Cubarsi, Kounde, chriestiensen, Eric, Martinez, faye. Minimum dwóch trzeba sprzedać
1
Do sprzedania:
Raphinha - bo on nam już więcej nie da a teraz ma maksymalną wartość
Martínez bo jest zbędny a ma znacznie wyższa pensje niż Eric,
Oraz ktos z dwójki chriestiensen lub kounde
Chriestiensen jeśli przyjdzie ŚPD plus casado to może okazac się zbędny a że przyszedł za darmo więc wygeneruje sam zysk
lub
Kounde bo po euro jego wartość może byc powyżej 70 mln.
Zostaje jeszcze problem Longleta
0
Sprowadzić Jadena Philogene’a jako uzupełnienie składu na wypożyczenie z opcja wykupu lub przymusem wykupu po rozegraniu odpowiedniej liczby meczy