1

@BORO_12 brakuje mu przede wszystkim dryblingu grając u nas jako skrzydłowy. Serce do walki ma.

1

@BORO_12 i tym właśnie go zgasił Xavi, rzucając po skrzydłach, lewe, prawe zamiast rotować go z Lewym, zwłaszcza jak lewy był bez formy

0

@michal1899 Ferran to nie skrzydłowy i póki tam będzie ustawiany to nic z niego nie będzie.

0

Kadrę mają mocną, ale od wielu lat brakuje tam trenera.
Może by Ronaldinho wziął na trening raphinhe i nauczył go kiwać, to by bydło na dobre nam i Brazyli xD

0

@Greenalley ale wchodzącą dopiero za rok, dopiero po przyszłym sezonie mieliśmy mieć takie prawo, przynajmniej tak pisali, a teraz Betis też potrzebuje kasę bo też ma problem z ff tebasa

0

@TaleOfUs jeszcze rok na wypożyczeniu ale w mocniejszym klubie i wtedy na sprzedaż lub do nas.
Mamy wielu ŚO ale nasi ŚO jak pokazały mecze z PSG i Realem są nie najwyższej klasy. Skoro Hummels, 35 latek radzi sobie z viniciusem, Mbappe, Barcola, a nasi pozwalają na stwarzanie wielu sytuacji to coś jest nie tak z naszymi ŚO.
Co z tego że jest Chriestiensen, który w obronie gra dobrze ale w sezonie robi 2-3 klapsy a w dodatku często schodzi po połowie czy 60 minutach bo cały sezon czuje dyskomfort.
Kounde który ma przebłyski ale często brak mu koncentracji.
Araujo, nasz najlepszy ale grający 0-1.
Powinniśmy mieć kontrolę nad Riadem a nie łakomym się na szybkie 3 mln jak to było przy wypożyczeniu do Betisu.
Możemy mieć i 10 ŚO a co z tego jak nie mamy dwóch czy trzech klasowych, pewnych

0

@Knysz tylko że jak felix zagrał dobry, lub bardzo dobry mecz to w nagrodę zaczynał na ławce. W pierwszej części sezonu również słabo wyglądał współpraca Felixa z Lewym, który czasami schodził w obszary Felixa.
Jemu trzeba trenera który na niego postawi. Aczkolwiek wolałbym by Aniu odpalił w presezonie

3

@Szklaner ale nie tedy droga sprowadzając średniaków

0

@Faro raczej nie

0

To jest nasza porażka, zarobimy na nim ok 10 mln a za rok będzie wart ok 30-40 mln, jak można było podpisać tak umowę ze nie mieliśmy prawa pierwokupu od Betisu,

1

Akurat felix jest zawodnikiem który potrafi wygrać mecz, Kownacki, zrobić akcję czyli coś czego nie potrafi raphinha i Lewy

1

@Litman bo od początku Xavi do zrozumienia że on go nie chciał i marginalizowal jego rolę w zespole.

4

Mam nadzieję że zarówno Roque jak i fati dostaną szansę w presezonie i co ważne że ja wykorzystają

0

@Gaz dokładnie tak, Humels pokazał nam w meczach z PSG i Realem i myślenia, mądrości brakuje naszym ŚO. Jak źle się ustawiają, jak nie przerywają od razu akcji, nie dochodzą w odpowiednim czasie do przeciwnika.

0

@PoGGi z tym, że cancelo mimo że jest uniwersalny prawa lewa strona, to wszystkie rażące błędy w tym sezonie, popełnił grając jako LO, również z kryciem to wyglądało gorzej. Jego zejścia do środka grając na prawej było dużo lepsze niż jak grał na Lewej. Zresztą nie możemy postawić na niego kosztem balde

0

@Sonda25 wykreślilbym duńczyka na rzecz gundogana i fdj i być może Gaviego. W rozgrywaniu, w wyprowadzeniu piłki Chriestiensen daje zbyt mało

1

15 mln za roczne wypożyczenie ok, xD

0

@Emerald balde który jako, wahadłowy, skrzydłowy nic nie daje.
Niech zostanie na LO

0

@astralny "Jeśli Hiszpania dotrze do finału, Eric zakończy rywalizację 9 sierpnia. Dołączyłby do reszty drużyny 11 lub 12 sierpnia,"

0

@astralny tu : Jeśli Hiszpania dotrze do finału, Eric zakończy rywalizację 9 sierpnia. Dołączyłby do reszty drużyny 11 lub 12 sierpnia,

1

Ale Erica nie ma w kadrze na Euro!!!
No chyba że jedzie kibicować

0

@Who_you_mam akurat jak go widziałem w paru meczach toskrzydle, gdzie zagrał większość meczy u nas, ale też grał na środku bo jie miał kto bo guiu był w pierwszym zespole
Dowbyk ma 189cm, a Pau Víctor 175cm więc to 14 cm a nie 5 cm, ciekawe jak to obliczyles XD i całkiem inna budowa ciała

0

Jak tu czytam to psioczenie na fdj to albo to piszą dzieciaki albo kibice prześcieradeł.

0

@Who_you_mam nie ta pozycja, nie ten typ zawodnika

0

@sevs mógłby, byłby dużym wzmocnieniem

1

Mógłby zostać w la Liga w drużynie typu Villareal, Betis, Mallorca

0

Najbardziej nas stać na ndidi - bo jest wolnym agentem
Brać Nico, Onane

0

Wybierają Wirtza, wzięli by Kimmicha ale jakby miał parę lat mniej, a on już lepszy nie będzie

0

@togi3222 i jeszcze Liga Narodów

10

Na jego miejsce powinien wskoczyć Faye, który może też grać jako LO i ma uderzenie z daleka.
Dodatkowo Faye mógłby by dalej czasami grać w rezerwach by mieć ciągłość gry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?