0

@kocieek bo jeśli mamy zarobić na nim ok, 10 mln i stracić kontrolę to jest to zły interes, jego wartość pójdzie jeszcze w górę

0

Takie obrót sprawy to była by kolejna kompromitacja naszego klubu

0

@messi 94 tylko że z raphinha nie pójdziemy do przodu, biega pracuje, ale raphinha jest przydatny gdy obrona przeciwnika gra wysoko, musi przyjść ktoś z dryblingiem, np. nico, szkoda że te parę lat temu Real podkupił nam Kubo. Myślę że trzeba sprzedać raphinhe póki jest dużo warty i będą chętni, żeby nie było jak z rakiticem

1

Wieczysta kraków też złoży ofertę jak awansuje

0

@FcPortoFan1999 to niech już lepiej idzie do Realu,:)

0

@messi 94 bo felix musi grać bliżej środka, i być więcej pod grą. Ale felix ma to coś czego brak raphinhi, drybling

0

To jeszcze niech oriola wpuści i broni wyniku, bo Xavi tak potrafi

1

Znów nic nie zagrał Darvich, coś on nie pasuje marquezowi

0

Wygra Bellinghamem za liczby.
Obecność lewego chyba tylko za liczby i nazwisko

1

@Emerald decyzji i motywów o wejściu chriestiensena i oriola nie idzie zrozumieć, kiedy jak nie w takich meczach mają dostawać minuty

2

Bardzo nudny mecz, bardziej wyglądał na rparing lipcowy niż mecz o pkt. Almeria miała więcej sytuacji od nas. Casado znów nie doczekał się wejścia, kiedy jak nie w takim meczu, przy 2:0

0

@Emerald gdyby nie Xavi to by felix grał w pierwszym ale Xavi go nie chciał od początku. I zrobił to samo vo w zeszłym sezonie z fatim i ferranem

0

@Naker on wygląda jakby w ogóle nie trenował, jego spowalniania akcji.

0

@Elvisek pedri porusza się po boisku jakby miał +40 a jego podania i ich siła jakby miał 4 lata.

0

@Gabec tylko ten felix to jedyny oprócz yamala który może wygrać sam mecz, Robercik, Ferran dziś slabiutko

0

Ciężko się to ogląda, oj ciężko

0

2:0 dla nas z almeria a Xavi zamiast casado i roque wpuszcza chriestiensena i Felixa

0

Narzekacie na FDJ a co wyprawia pedri,

6

Nikt kto strzela w Brazylii koło 20 bramek w sezonie w wieku 18-19 lat nie kosztuje 12 czy 15 mln. Spójrzcie na transfery z Brazylii ile się płaci za młodych. Agenci się wypowiedział by o nim pisano. Ogólnie post o wartości w stylu pudelka. A nasz Xavi to by i rodrygo i Vinicius zniszczył jakby ich dostał na początku ich europejskiej przygody

0

To był sezon gdy w LM sędziowie gwizdali przeciw Barcelonie, której zachciało się buntować przeciw uefie

0

@JohnnySilverhand myślę że to potrafi, poprostu trzeba na gościem popracować trochę tsk zrobili to z Viniciusem i rodrygo z których połowa ludzi się tu śmiała jak zaczynali grać i kopali się po głowie, ale real dał im czas spokój i się opłaciło

2

Pepe ma klauzulę 75 a roque ze 400 mln , to niech dopłaca i zamieniamy :)

4

Wczoraj było dobre sędziowanie, było parę fauli które powinien odgwizdać ale dobrze się oglądało bo dał walczyć sędzia

0

@Faro i wtedy go wykupimy i przyjdzie nowy trener i wtedy zrobimy niego gwiazdę za 25 mln :)

2

Póki będzie xavi za trenera robił to nie,

0

@Rivaldinho11 tu chyba nie chodzi o aspekty sportowe,

2

Wuefista rozwali nam drużynę, pewnie by chciał Hiszpana w jego miejsce.
Może trzeba było go kupić i wypożyczyć od razu do takiego las Palmas gdzie nie mają napastnika i by tam grał.

0

@Kyonego stawianie non stop na Robercik nic nam nie da, bo wieku nie oszuka, jak choćby ba początku meczu gdy miał podanie od raphinhi, taki Rodrygo by bam z tego walnął bramkę. Musimy dać szansę czy to Guiu czy Roque, jest szansa z almeria i pewnie że strachu wyjdziemy pierwszym składemznowu

0

@Kyonego gdyby nie kontuzje to by szansy nie dostali Cubarsi, Fermin, Fort czy nawet yamal. Zresztą podobnie Gavim.
Naszym problemem jest to że casado, Faye, Bernal, Guiu, Roque nie dostali swojej szansy mimo że i Guiu i Roque uratowali nam trochę pkt.
Jedyną szansą na dostanie szansy w pierwszej drużynie są kontuzje lub kartki.

1

@Tool ty chyba srolu masz 11 lat, takich dzbanów jsk ty po gimnazjum tu dużo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?