- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1585 Culés
Gorące dyskusje
Bykunn
1
@ProMILs xD jak mówię za dużo filmów oglądacie. Ale ok wiem że ja nikogo nie przekonam
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1585 Culés
0
To może dać szansę w najbliższym meczu Faye na środku i Valle zamiast Martina
0
@Czarny_ck Faye w Rennes, a dobra baitujesz
0
@Pedri16Future no ciekawe czym wygrał Martin z Valle że Valle poszedł na wypożyczenie do Szkocji
3
@Czarny_ck Valle w celticu
2
@Czarny_ck Faye to już nie jest zawodnikiem Barcy
0
@rafinho1993 wiem :xD a by się przydał w miejsce Martina
0
@suszini wiem :xD
0
@Czarny_ck Deco z Laportą pozbyli się Faye , Valle i J.Araujo, a zostawili Martina i Fonta.
Mistrzostwo świata: no ale lapcio to geniusz finansowy, przez rok nie mumi podpisać nowej umowy z NIKE, która miała już być zawarta z początkiem lipca.
0
@Midast ale zdajesz sobie sprawę z tego, że klub potrzebuje pieniędzy? Za de La Fuente też tak tęsknisz?
0
@Czarny_ck Cubarsi jaki to talent musi być skoro 2 lata starszy Dominguez gra dużo dużo gorzej. Zamiast Martina bym Forta zobaczył.
0
@zuang1995 Martin i Dominguez są na chwilę obecną nie przygotowani do gry w La Liga, w sobotę Flick przegial stawiając na tak młoda obronę l, wieszać że ossasuna jest na fali i mają budimira
0
@Murazor A ile to tak po prawdzie zarobiliśmy za Faye, Valle i J. Araujo.
Gdyby sprzedać Martina i Fonta można też kilka milionów zgarnąć więc mówimy tylko o różnicy kwot.
Zwrać uwagę, że decyzję o "pozbyciu się" wspomnianej trójki Laporta podjął. już wiedząc, że R.Araujo już w tym roku nie zagra
0
@Czarny_ck Wiesz.. ja nie oczekuję cudów od nich. Nie każdy jest drugim Cubarsim czy Araujo. Poniekąd to wina klubu, że nie mamy ławki i w normalnej sytuacji zapewne nadal graliby w rezerwach. Martin miał okazję się pokazać, co do Domingueza uważam, że mógł grać by się pokazać, ale w parze z jakimś starszym graczem typu Inigo np :) . Cubarsi też jak zaczynał wchodzić do składu, to nie dali mu obok za partnera drugiego małolata. Dodatkowo rotacje na każdej formacji w tym meczu, brak zgrania to też był gwóźdź do trumny. Nie oczekiwałem po nich wiele, ale no Martin to totalnie mnie zawiódł. Tym bardziej, że pamiętam jak grał Fort i nadal nie rozumiem dlaczego to Martin gra jego kosztem, czy naprawdę na treningu jest taki słaby ? Dominguez mógłby się pokazać na słabszych rywali.... niestety, ale Osasuna była niewygodna niczym Villareal ostatnio... te podania ich, szybki atak...
0
@Midast Inigo, Cubarsi, Christensen dodatkowo mogący tam zagrać Eric czy Kounde, więc kto wiedział, że to się tak posypie ?
0
@zuang1995 też tak uważam. Nie skeslalbym ani Domingueza ani Martina obydwaj muszą przede wszystkim fizycznie, wydolnościowo się poprawić, zdobyć doświadczenie trenując z pierwsza drużyna i wchodzi u boku kogoś doświadczonego typu Inigo, Kounde, christiensen