Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kendiii91 wziął do siebie xD
Ale niestety te straty pkt w listopadzie i w grudniu to spadek formy , farta Raphinhi, ale dziś powrocil
1
Raphinha dalej słabo , nie skuteczny , źle decyzje
3
Wojtuś rządzi , szkoda że dziś nie ma Peni
0
@Bajson główny powód tego że część poszła za kasą wybierając ligi i kluby nie pod siebie jak de ligt, D. Van de Brak , mazuri
4
@Szymemdymek zobacz jakie opinie Penia dostawał za mecz z Realem , Bayernem, bardzo słabe , spóźnione bardzo wyjścia , ustawiał się zbyt nisko w bramce , dwa razy "uratował go" spalony , to minięcie z piłką. Akurat gra poza polem karnym to największa przewagą Peni, czytanie gry i szybka reakcja, Penia wibijal piłkę na 25-30 metrze , Unai Simon też na ok 30 metrze wygrywał pojedynki z naszymi a Szczęsny na styk ok17-18 metr
albo jakie dostawal rafa za słabe mecze w grudniu i z athleticem
0
@NorbiTBOB tu chodzi o wymuszenie podpisania nowych kontraktów, odejścia, sposób wciąż ten sam u laporty. Cała ta nagonka od roku na fdj może mieć spory wpływ na to jak gra.
Cięgle jakieś przecieki
1
Przecież to całkiem inna sytuacja niż u nas, oni byli na dnie, brak kasy długi
My tego 31 mieliśmy już podpisana umowę i kasew papierach i czekaliśmy na dotarcie przelewu
1
Na siłę wysoka nota dla Szczęsnego i Raphinhi. Podobnie było za kiepski występ rafy z atletico.
0
@kanver_ dla mnie też i to max 4, podejmował zle decyzje, strasznie nie celne ostatnie podania, zmarnowanie setek, jak dla mnie raphinha z zeszłego sezonu
2
Nie potrafimy od udowac Ansu a chcemy rashforda na wypożyczeniu.
Zacznijmy w końcu robić transfery z głową.
Zbyt dużo polityki jest w powołaniach i składzie Flicka.
To nie przypadek sytuacja z araujo fatim fdj, to co się dzieje w ostatnich tugodniach
0
Tebas chce więcej kasy dla laligi , chce by były większe wpływy a to dadzą mu real i Barca, dla niego ważne jest by Barcą była mocna by atletico było mocne i real jeszcze mocniejszy bo to generuje zyski.
0
Teraz lepiej go nie sprzedawać, przyda się , ale jeśli ma przyjść TAh to musimy się pozbyć kogoś.
Jeśli dostalibyśmy za niego powyżej 70 mln to chyba należy sprzedać , zwłaszcza jeśli araujo chce odejść , jeśli to prawda.
1
Wolę Nico, Leao to przypadek trochę podobny do Dembele.
Na pewno Nico szybciej by się zaaklimatyzował u nas w klubie bo większość to jego koledzy z reprezentacji
1
Z tym że w naszym przypadku tos spełniamy FFP, już spełnialiśmy 31 grudnia , tylko Tebas chciał zobaczyć kasę na koncie a nie umowy,
Co innego jakbyśmy dalej nie mieli kasy to ok.
Z drugiej strony związek i Laliga powinna zabezpieczać klub a nie pozwalać na darmowe odejście zawodnika niezarejestrowanego, klub powinien mieć możliwość wypożyczenia lub sprzedania takiego zawodnika.
Tak działa FFP że kluby francuskiego e , średniaki wydają więcej kasy na transfery niż nasi.
Sevilla, betis, Valencia, villareal( które się wysprzedalo) dalej nie mają kasy
0
@Gregor1899 na pewno musi nad tym Szczęsny popracować , bo przy tak wysokiej obronie i szybkich mbappe i viniciusie czy rodrygo , ustawianie i szybkie wyjście może być bardzo ważne.
0
@Rupert_Haubica bo u nas gra bramkarza jest bardzo charakterystyczna, i wiadomo że Szczęsny ma inne nawyki bo on przez cały sezon w juve tyle razy nie wychodził przed pole karne jak u nas z athleticem, nie e miał tyle kontaktów z piłką.
0
@BIGCULES spóźnione wyjścia do piłek przed pole karne, dochodził do nich w ostatniej chwili , wyjścia niepewne
Jak to przy boku piła karnego gdzie zagrał pod nogi Williamsa , jak to co minął się z piłką, należy zwrócić uwagę na wysokość ustawienia Szczęsnego, w porównaniu do Peni, Unaia znacznie niższe.
Jak to tu pisali o Penii jak puszczal że spalonych , uratowały go spalone.
Penia po znacznie lepszych meczach miał note 4 - 5,5
0
@czarek78 gavi już jest normalnie zarejestrowany
3
@jac55 zapomnieli że lewy też Polak xd
2
@Filipppe po prostu miał świetny okres do października, listopad , grudzień to powrót do starej formy, nieskuteczność, źle podania , złe decyzje, miejmy nadzieję że jeszcze w tym sezonie nawiąże do formy z początku sezonu
1
@noface było dziś bardzo dużo chaosu, wyjścia Szczęsnego były spóźnione i nad tym musi popracować, cofa się zbyt nisko, nie pewne wyjścia, zwłaszcza to z minięciem się z piłka.
0
@Swistus172 nic po za tym że zawodnicy są dopuszczeni do gry aż do wydania rozstrzygnięcia przez sąd, teraz ciekawe ile zejdzie sądom, należy wziąć pod uwagę że strony będą się odwoływać.
2
Jakim cudem Szczęsny tak wysoka nota? Za spóźnione wyjścia?,
Za minięcie się z piłką ?
Penia za taki występ dostał by max 4 a tutaj 7,5
1
@piotrochmann max 4 by dostał , zwłaszcza za spóźnione wyjścia przed pole karne i minięcie się z piłką i pogoń za nią
3
@Rupert_Haubica akurat większość wyjść przed pole karne spóźnione, nad tym musi popracować,
1
@LRey budowa stadionu to nie budowa domu, onu dobrze wiedzieli że zejdzie dłużej tylko wpisali w budżet większe spodziewane zyski z tytułu powrotu na stadion
0
Gdyby w listopadzie i w grudniu strzelił połowę setek to by Roberta prześcignął w klasyfikacji.
Bardziej bym się doczepił właśnie o marnowanie wielu świetnych sytuacjii nie skuteczne kończenie zamiast podawanie do lepiej ustawionych kolegów
1
@Mitch_Atleta za dużo, jego wyścig płacowy z Cristiano plus arabski kapitał zniszczyły piłkę , ja uważam że UEFA , powinna ustalić limity płacowe, max zarobki piłkarzy. Bo to wszystko poszło za daleko
Czy w zeszłym roku uwolniliśmy się z długów wobec Messiego, busquetsa, alby? Ktoś się orientuje
0
To już nie ma o czym pisać??? Masakra
0
Wymienić za Olmo