Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mimo słabszego sezonu postawiłbym na przyjście Nico,
Środek ataku zobaczymy czy będzie nas stać by kogoś kupić , być może 20 letni Roque się obudzi,
Pomoc mamy ogarnięta, jedynie by można pomyśleć o przyjściu kogoś jak odejdzie fdj
Obrona- jeśli przyjdzie Tah to musimy się pozbyć dwóch SO czyli zapewnie Chriestiensen i ktoś z pary Eric(który poszedł do przodu)/Araujo
Boki obrony, sprowadzić zmiennika dla kounde i wypożyczyć forta do takiego betisu by się ogrywał a na lewej zmiennika dla Balde , no chyba że Martin dalej się będzie rozwijał ( bo widać postępy w jego grze - teraz a a trzy miesiące temu, aczkolwiek to najsłabszy punkt obrony)
5
Jeśli ma przyjść Tah to ktoś z ŚO musi odejść, stawiał bym na odejścia chriestiensena i kogoś z pary Eric/Araujo
Mam nadzieję że więcej szans dostanie Fort na boku obrony.
W pomocy nie potrzeba wzmocnień.
To co wymaga wzmocnienia najbardziej to lewe skrzydło i środkowy napastnik. Lewy strzela ale nie robi różnicy, nie kiwnie, nie zabierze się z piłką , nie pressuje, ma swoje lata i w następnym sezonie będzie jeszcze słabszy wydolnościowo.
Myślę że póki co nie stać nas na nowego bramkarza, zresztą ciężko kogoś znaleźć,
2
@Nightraider z tym że Raphinha nie gra jako skrzydłowy , schodzi do środka bo poprostu raphinha przy linii to raphinha z zeszłego sezonu xaviniety, a nam trzeba kogoś kto będzie umiał kiwnąć wejść w pole karne z piłką jak Yamal z prawej
2
@DonPancio jak atletico się rzuci na nas to wtedy będą przestrzenie dla Raphinhi fermina Yamala
Dla nas gorszy jest ich autobus
1
Dobrze że nie stać nas było na bernardo i dobrze że pozbyliśmy się gundo tylko szkoda że przyszedł za niego olmo który co trochę kontuzja
0
Gaviego zmienić by nie skończył z czerwem a za niego fermina
0
@jac55 bo nikt inny z drużyny nie pójdzie w drybling a jedynie co może to podać
0
Może grać na wieku pozycjach ale tylko jedna jest właściwa dla niego , na pozostałych pozycjach nie będzie z niego pożytku, ale Robciu musi grać i tu jest problem
0
Szkoda że wpuścił olmo i Martineza a nie Forta Torre i victora,
Powinien dać odpocząć yamalowi i Kounde bo ich nie będzie kim zastąpić w razie kontuzji
1
Po przerwie poprosimy victora Torre i Forta, szkoda że na ławce nie ma ansu
3
Niech Flick da odpocząć po przerwie yamalowi , Raphinhi , kounde i pedriemu
0
@Coutinho007 za słaby nie był bo jak grał to był co najmniej solidny problemem był Valverde który nie stawiał na wychowanków,
O dwa miejsca w składzie obok Sergio walczyli fdj, rakitic, vidal , Melo i Roberto.
Ale jak wspomniałem najbardziej kluczowy był Valverde przeciwnik młodych.
Alexis powinien pójść do zespołu grającego piłką bo to potrafi
5
Jakim sposobem raphinha ma note 5,5?
Nie wykorzystał sytuacji , nie dokładne podania , straty, głupia żółta kartka i nota 5,5
Za ten występ max 4
8
Niech sobie przypomną mecz z celtą w tegorocznym PK i zeszłoroczny mecz z Almeria i kupa pobłażliwosci wobec zachowań viniciusa
0
@madl1l3nho tak ładuje że w listopadzie, grudniu i styczniu w lidze strzelił łącznie 3 bramki,
Kosztował nas ok. 50 mln + premia dla menadżera Pensja Roberta przez 4 sezony to ok. 100 mln euro.
Co z tego że będzie na przyszły sezon za darmo i minimalnie obniży wypłatę jak nie da rady przez cały sezon grać na poziomie bo wieku nie oszuka , i zapewne ustrzeli ze 20 bramek ale często jest naszym hamulcem w graniu w dodatku swoją pensja zablokuje sprowadzenie nowego napastnika.
Dużo lepiej nasza gra wyglądała jak zagrał za lewego olmo czy Ferran( ferran nie zastąpi lewego bo to nie ten kaliber)
0
Szkoda chłopaka, świetnie się zapowiadał, był kapitanem rezerw ale w tamtych czasach nie było szans przebicia.
Przesiąkł stylem getafe, bardolasa
0
@Heros11 tylko z ferran ma też i swoje zalety jak więcej ruchu , robienie wolnej przestrzeni a Robert stoi tylko w świetle bramki, oraz biegowo , szybkościowo lewy co raz bardziej odstaje, nie kiwnie nikogo oraz ma słabe przyjęcie , z klepki gra dobrze , dużo go kosztuje przepychanie z obrońcami,
W defensywie lewy też mało pracuje , jego pressowanie jest dużo gorsze niż Ferrana
Wczorajsza bramka to dopiero druga ligową bramka lewego w tym roku a czwarta ligową bramka od początku listopada.
Na pewno lewy nie da rady grać dwa razy w tygodniu oraz przy korzystnym wyniku , przewadze dwoma bramkami po godzinie gry powinien być zmieniany ,
0
10 mln za 50 % praw do zawodnika i możliwość odkupu w następnych dwóch okienkach za 20 mln i za 25 w kolejnych dwóch i ok.
Nic na siłę pamiętajmy że mamy olmo który i tak przez 70% sezonu jest kontuzjowany
2
@La Pulgaa i za dwa lata sprzedadzą go za 40-50 mln, 12-15 to zbyt mało
2
Koeman bardzo cenił Nico nawet wyżej niż gaviego ale przyszedł xavi który go nie widział w składzie i chcieli na nim szybko byle co zarobić.
Szkoda bo przydałby się nam taki silny zawodnik
1
@Sebolinho popieram , jak naj mniejz tych stron to nam nigdy na dobrze nie wychodzilo
3
Brakuje nam na lewej kogoś kto kiwnie jak Yamal
0
@David_Martin wczoraj akurat nie oglądałem ale oglądałem kilkanascie meczy w tym sezonie i dla mnie Real traci jak jest Vini, mbappe rodrygo i belingham razem na boisku, zwłaszcza jak ostatnie tygodnie vinicius wyglądał słabo, nawet Carlo odważył się go zmieniać w końcówkach jak trzeba było gonić wynik.
Od viniego wolę rodrygo, który ma większy potencjał, któremu p zydalo by się odejście z Realu by stać się gwiazdą
2
Wrócił Vini i zaczęły się problemy Realu, real bez viniego a z mbappe i rodrygo jest silniejszy
0
Odkupić Nico za 30 zgodnie z klauzulą odkupu i sprzedać za 60 mln do MC i wtedy będzie 30 mln zysku
0
Akurat jeśli chodzi o grę nogami , to Penia daje większy spokój, u Wojtka każda piłka która zmierza w jego stronę wzbudza niepokój.
1
@Rupert_Haubica to wtedy było by jeszcze gorzej,dali mu czas by zrozumiał jak musi grać przed polem karnym
5
Penia podpadł Flickowi, u którego znalazł szlugi w szafce, być może ktoś mu podrzucił, ale to była jego szafka xD
0
@Sapos93 gdyby nie xavi który go odpylil to byśmy solidnego, mocnego fizycznie zawodnik
1
Wypożyczyć ale w Hiszpanii tak by grał duzo jak Roque w betisie, fajnie by było by zrobił krok do przodu bo talent ma