Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba by zrobić aktualizację xd
5
Dużo tracimy na tym że lewy gra, że gra by szczelic gola. Mimo że lewy idealnie się prowadzi to z miesiaca na miesiąc widać że metryki nie oszuka, a nam trzeba napastnika co będzie zapieprzać na boisku jak choćby Ferran
4
Jak działa var?
Był spalony przy wrzutce a później zagranie ręką przez zawodnika las Palmas
2
Trzymanie lewego na boisku to strzelanie sobie w stopę
1
Sędzia pozwala na bardzo bardzo dużo zawodnikom las Palmas,
0
Mając tylko jedno skrzydło nasz przeciwnik może je zagęścić , przesunąć bardziej obronę bo wie że drugiego skrzydła brak.
Miejmy nadzieję że olmo i fdj pomogą.
Musimy grać szybciej piłką
0
@addept no właśnie yamal jest jedynym zawodnikiem który może kiwnąć... Bo raphinha tego nie zrobi
0
@addept z tym że Roque ma 19 lat i wymaga pracy dużo pracy, myślę że byle ogórkiem nie jest bo grając w słabym atletico Paranese w roku 2023 strzelił 12 bramek w 25 meczach strzelając bramkę co 69 minut
Oglądającego na boiskach hiszpańskich widać że jest bardzo elekryczny, potrzeba mu by najpierw ułożył sobie w głowie że
1
@Sebolinho
wzajemnie
Każdy ma swoje zdanie a przynajmniej powinien mieć
1
@Hawatkhar szkoda że jak nie idzie nam to raphinha w takich meczach zawsze gra egoistycznie i dość słabo
1
@Sebolinho Suarez miał inne predyspozycje techniczne,
No nie ma 20 lat i to widać, szkoda że ferran po świetnej grze znów przyspawany do ławki a jak wchodzi to na ostatnie minuty
2
Ja bym się go tak szybko nie pozbywał, gość ma 19 lat, przyjechał z ligi brazylijskiej, po kontuzji doszły problemy małżeńskie.
Na przestrzeni rundy jesiennej poprawił się taktycznie, niestety pomoc betisu też mu za dużo nie pomogła bo tych piłek do niego to było jak na lekarstwo, teraz gdy jest Anthony i na lewej abde ma konkurenta ta gra betisu zaczęła wyglądać lepiej.
Błędem było go sprowadzanie zimą po kontuzji i pod opiekę xaviego.
0
Tylko że y znów nie dali kontraktów jakie dostali umtiti longlet.
0
@Sebolinho dla mnie bardziej taki że jak nie idzie od początku meczu to lepiej w meczu nie będzie
1
Bardzo słaby mecz w obronie, dużo błędów , słaby mecz Raphinhi, który zmarnował wiele sytuacji oraz bardzo słaby sędzia mylący się w dwie strony
Rayo powinno mieć karnego po faulu cubarsiego a my jeszcze jednego po faulu na Olmo
0
Pozytyw w tym wszystkim to występ Forta i odpoczynek Kounde
1
@szyper powinien byc
2
Widać że Robert miał z początku chęci ale widac że brakuje mu sił im dluzej w mecz.
0
@PJ777 jaka kopanina? Dość czysty mecz
0
Raphinha dziś mógłby mieć hattricka a tak to są nerwy.
Wiele takich meczy mieliśmy sny Raphinhi zwłaszcza w listopadzie i grudniu
0
Raphinha znów nie skuteczny,
Na pewno gavi do zmiany bo za dużo nie daje, dawać olmo
2
Po mojemu bramka prawidłowo nie uznana bo Nteka zamiast nie przeszkadzać to blokuje Martineza , który być może i tak by nie zdążył zablokować strzelającego.
Co do faulu cubarsiego jeśli był w trakcie wrzutki to powinien być karny dla Rayo.
0
@Mixtape akurat wg wytycznych na ten sezon nie ma ręki jeśli jest zagranie ręką podpierającą, a ta nią była, my też nie dostaliśmy takich karnych.
Również nie ma karnego jeśli przy wyskoku ręką jest ułożona w sposób naturalny lub przy ciele.
Padolino belinghama to znaja już wszyscy, ile można gwizdać każde jego wywrócenie
Ewidentny błąd sędziego to faul na viniciusie , ten z uderzeniem w nogę, w rogu pola karnego.
Tylko że vinicius przesadził z tą symuluka z linku poniżej, nie wiem która sytuacja była najpierw
Karny dla ossasuny to podobny karny do tego jaki real dostał bodajże z RS za stempel na viniciusie po oddaniu piłki , tam nie było pretensji , był faul i koniec
0
@Mixtape w tej sytuacji?
https://www.facebook.com/share/v/15bSdrjNik/
0
@Andi18 roque ma 19 i przyszedł do nas po kontuzji i w największym stopniu mu głowa nie dojechała, bo w wieku 17 lat grając w Brazylii około 20 bramek ustrzelił
0
Akurat gra betisu ostatnie miesiące to tragedia, oni nie stwarzają mu sytuacji, jest tam kilku egoistów, może teraz się powinno poprawić jak na prawym skrzydle jest Anthony.
Chłopak ma 19 lat i potrzebuje dużo pracy i czasu
1
Szkoda bo było wiele meczy gdzie mogłoby dostać szansę , gdy wysoko prowadzilismy lub graliśmy w PK z drużynami z 4 ligi.
Jeśli ma nie dostawać szans to wypożyczyć go do takiego betisu na dwa lata
0
@prodigy myślę że z tym wyprowadzaniem piłki będzie najtrudniej , bo albo to masz albo nie. Z trzymaniem obrony jeśli myśli powinno się udać
Araujo miał wiele kontuzji mięśniowych, być może źle się prowadził,
0
@prodigy największą wada to że jest szklany i tych urazów sporo ma , źle się ustawia, gubi krycie, zwróć uwagę jak stary hummels radził sobie w zeszłym sezonie z mbappe, barcola viniciusem mądrym ustawianiem i wyczuciem momentu wejścia w piłkę.
Oraz zawiódł mnie jego mental, podejście do sytuacji z meczu z psg
2
Mimo słabszego sezonu postawiłbym na przyjście Nico,
Środek ataku zobaczymy czy będzie nas stać by kogoś kupić , być może 20 letni Roque się obudzi,
Pomoc mamy ogarnięta, jedynie by można pomyśleć o przyjściu kogoś jak odejdzie fdj
Obrona- jeśli przyjdzie Tah to musimy się pozbyć dwóch SO czyli zapewnie Chriestiensen i ktoś z pary Eric(który poszedł do przodu)/Araujo
Boki obrony, sprowadzić zmiennika dla kounde i wypożyczyć forta do takiego betisu by się ogrywał a na lewej zmiennika dla Balde , no chyba że Martin dalej się będzie rozwijał ( bo widać postępy w jego grze - teraz a a trzy miesiące temu, aczkolwiek to najsłabszy punkt obrony)