0

@Cule1797 okazja by zawodnicy espanyolu pokopali po nogach

0

@Messner nie są idiotyczne bo to prostu prawo precedensu,

2

Nie dobrze bo zostają nam Pedri, fdj i Eric.
Niech wreszcie chriestiensen wróci, może się przydać w pomocy

0

@KobeFR póki co gavi biega jak oszalały jak junior

0

@Dawidooooo tak, i dopiero ok. 19:15 mógł się napić i zjeść,

0

@Marusek powinno, nie dużo mu brakowało, myślę że jak się skończy ten jego ramadan to Yamal wskoczy na wyższy poziom, bo na pewno go kosztuje nie jedzenie i nie picie cały dzień

0

Coś mi się wydaje że zbyt surowe noty bo tak kapitalnej końcówce.
Atletico stworzyło 2 sytuację po których mogli coś strzelić ( przy pierwszej akcji Alvareza był spalony to jej nie liczę)

0

@Dawidooooo bo był podwajany , potrajany, po za tym widać że ramadan odciska piętno na jego grze , cLy dzień bez jedzenia i picia robi swoje

0

@Kyonego jeśli jest zbyt gęsto i obrona cofnięta to raphinha nie istnieje, dlatego w LM gra mu się lepiej bo drużyny się tak nie cofają , nie stawiają autobusu

0

@Marusek yamal jest bardzo młody i należy mu takie rzeczy wybaczać bo jego skuteczność przyjdzie za sezon może za dwa, na chwilę obecną daje nam bardzo dużo w inny sposób, dzięki czemu jesteśmy na 1 miejscu

0

@ziomal88 to jego najlepsza bramka w tym sezonie , w jego stylu z dawnych lat

0

@sopa10pl przegapiłem że wypadł całkowicie ze składu , myślałem że na ławce siedzi, bo był przewidziany do pierwszego składu, miejmy nadzieję że to nic poważnego bo obecnie casado zjada

0

@LatajacyHolender jak zwykle twój poziom komentarza, merytorycznie wysoki poziom xD

10

Lewy mistrzostwo przy golu, ferran wejście smoka i fajnie że yamalowi się udało strzelić , po rykoszecie ale to gol
Simeone będzie płakał na konferencji

2

Niemożliwe co tu się stało.
Dziwi bardzo mała ilość fauli w meczu - a dlaczego bo sędzia gwizdał co 3 faul a nawet rzadziej,
Ta ręka że Paula to już mistrzostwo sędziów

1

Co tu się dzieje?
Dawać rozjechać materace

0

Po tych zmianach to raczej się nie podniesiemy w tym meczu

0

Flick dawaj FDJ za Casado i Ferrana za Lewego

0

Miejmy nadzieję że druga połowa będzie nasza i atletico spuchnie koło 70 minuty.
Przydałoby Się by yamal dostawał więcej piłek na pojedynki 1:1 bo jak dochodzi wsparcie do reinildo to Yamal nie ma szans

0

@Jcobvq no niech raphinha nauczy się kiwać i zacznie kiwać w meczu, w dużym stopniu zależy my od Yamala bo jako jedyny oprócz pedriego może kiwnąć zrobić coś niezwykłego

2

Niestety nasz Robert nie dojeżdża, zamiast prowadzić 1-0 przegrywamy

2

Lewy wypowiadał się że fizycznie się czuje jak trzy lata temu,
Na boisku widać co innego, szybkościowo odstaje od obrońców. , wieku się nie oszuka

0

A co w sytuacji gdy przy rzucie karnym w momencie strzału piłka poruszy się samoistnie czy wtedy sędzia powtórzy karnego?
Jak duży musi być ruch piłki by uznać że jest nie stojąca ?

0

0

@WolfXpS mamy coraz nowsze technologie i to co kiedyś było nie zauważalne teraz budzi kontrowersje, niestety los chciał że real miał takiego farta i to razem z naszym marciniakiem.
A co było jakby przed strzałem piłka się poruszyła choćby minimalnie, przecież powinien być wykonywany karny ze stojącej to wtedy var też interweniuje ?

1

No i koniec tematu, dobrze po co nam kolejny dorabiający do emerytury z wynagrodzeniem ponad 30 mln

1

Podwójne dotknięcie? I tu jest problem bo oddając strzał i jak weźmiemy pod uwagę ugięcie piłki , buta to w trakcie strzały jest tak naprawdę więcej punktów w których but i piłka się stykają, więc to jest kwestia jak dokładnie na to patrzymy, z jaką dokładnością.
Czy piłka opuściła punkt w którym powinna być? Nie
Czy jeśli dotykał wciąż lewa nogą gdy doszło do kontaktu piłki z prawa nogą to też drugi kontakt?
Wszystko zależy od precyzji przepisów i pola do ich interpretacji

0

@Wierzbin to pomysł że trudno oddać strzał tylko z jednym dotknięciem , wszystko zależy od analizowanej dokładności , biorąc pod uwagę ugięcie buta, stopy , piłki, to przy uderzeniu jest więcej niż jedno dotknięcie , miejsce styku , które następują po sobie

0

@Filarrr11 rozumiem że jesteś starszy i wychowałeś się na grze Platiniego, Bońka, bekenbauera, Gulita, koemana, Bońka, Deyny, cruyffa i masz inne spojrzenie, moje skromne to oglądanie od 1993- 1994 roku

0

Pech Alvareza szkoda bo gościu robi tam robotę, lloriente zachował się nie odpowiedzialnie tak uderzając.
Marciniak dobrze dziś sędziował , zabrakło jedynie kartki dla belinghama za rękę a tak to dobry mecz.
W atletico zabrakło kreacji gry po zejściu grizmana i de Paula, sorloth za dużo piłek nie dostal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?