4

Wypożyczyć na 2 lata za darmo pod warunkiem odpowiedniej ilości minut.
Kierunek np. las Palmas , ogólnie do drużyny grającej pilka

0

Szczęsny
Fort -Araujo-Chriestiensen -Martin
Eric-deJong
Rapha-Fermin Fati
Lewy
Dajmy trochę odpocząć Kounde Martinez owi , pedriemu , Balde i yamalowi

0

@addept w tym problem ze jak on nie wyczaruje to nikt z ofensywy tego nie zrobi
Niestety jak nie idzie drużynie to wracamy to taktyki z Messim czyli podaj do Yamala a on coś spróbuję.
Na pewno presja czuje presję.
Jeśli nie będzie próbował to nie będzie się rozwijał.
Marzec miał słabszy przez ramadan to granie wszystkiego w klubie w reprezentacji
Na pewno przydałby się nam Nico by odciążyć prawe skrzydło by mieć dwóch skrzydłowych z dryblingiem

0

@maikeru ale raphinha nie pościna do środka, bo nie ma kiwki a znowu lamine idący do końcowej ze swoją lewa nogą to też zły pomysl.
Niech by przyszedł Nico to wtedy moga sie zamieniać pozycjami,

0

@Kismeth akurat co by nie mówi o nawalce to jako selekcjoner vspeawdzal się świetnie, bo nie każdy trener klubowy się odnajdzie w reprezentacji a on się odnalazł świetnie, czas z sousa był pozytywny , z Michniewiczem i probierzem to krok w tył

5

@Tridente2015 też to wyłapałem, pewnie nie doczytał o tych wojnach,

2

Brakuje nam drugiego skrzydłowego z jakim kolwiek dryblingiem.
Raphinha z dryblingiem jest na poziomie trochę wyższym niż ferran i Lewy.
Już pod tym względem dużo lepiej wygląda Fermin

0

Jakim sposobem Yamal niższa ocena niż lewy , raphinha, przecież oni nie zrobili nic w tym meczu.
Dają chłopakowi piłkę gdzie idzie na niego dwóch czy trzech obrońców i czekają na patelnię od Yamala.
Koledzy z zespołu powinni się starać robić większą przestrzeń , tak by nie dostawał yamal piłki mając przed sobą do dryblingu 3 zawodników
Tutaj wygląda to tak że lewy zastanie dostanie 4 -4,5 note , raphinha za to samo 5-5,5 a yamal staje się ofiarą i za szarpanie cały mecz dostaje 3

0

@maikeru tylko że Raphinha nikogo nie oliwa oprócz siebie i zostanie mu wrzutka lewa nogą a yamal straci na takiej zmianie

3

Coś mi się wydaje że Raphinha na jesieni miał swój Prime , mimo świetnych liczb jakie wykręcił brakuje mu dryblingu.
Podajemy do yamala i czekamy co zrobi mając przed sobą dwóch czy trzech zawodników przeciwnika.
Albo przesunąć raphinhe do środka albo sprzedać bo skrzydłowy z dryblingiem jest nam potrzebny.

1

@MajkiYB gdy bramkarz jest kapitanem to wtedy jest wybrany zawodnik z pola który go zastępuje w takich sytuacjach

0

@Domin7777 moim zdaniem trio mbbape endrick rodrygo lub mbappe rodrygo Diaz by były lepsze.
Rodrygo jest bardzo nie doceniany w realu a często ich ratuje

1

Szkoda że dziś nic nie odpoczęli yamal i Kounde bo im to by się przydało

3

Szkoda że Flick nie dał odpocząć Kounde, pedriemu, yamalowi, można było więcej rotować znając wynik Realu i ewentualnie vwpuscic yamala , pedriego na ostatnie 20 min

Dobre wejście fermina
Araujo kilka błędów, zwłaszcza ten przy bramce

1

Coś mi się wydaje że vinicius już miał swój Prime że lepszy już nie będzie , zdecydowanie groźniejszy jest rodrygo czy mbappe

0

To jest cały Carlo, jego drużyny z sezonu na sezon grają co raz gorzej, zazwyczaj pierwszy sezon Carlo jest najlepszy i tak też było teraz.
Gdyby nie indywidualne przebłyski rodrygo mbappe brahima real byłby na 3 czy nawet 4 miejscu

0

@Ryoumen nawet nie marzec, cały ten sezon ich gra wygląda słabo, przy takiej kadrze mbappe, rodrygo , bellingham, Valverde , brahim, endrick Vinicius, arda, camavinga , Modric ( choć swoje lata ma) ich gra wygląda fatalnie.
Miejmy nadzieję że Carlo zostanie na przyszły sezon bo jak przyjdzie klopp czy Alonso to może z nich zrobić drużynę

1

@czarny_w można tak przyjąć, ale wszystko jest możliwe w obecnej piłce i z sędziami w Lalig.
A jeśli wygramy z Realem to nawet 3 porażki będą w zapasie.
Dziś sędziowie mogą nam nie pozwolić odskoczyć

0

Taki zawodnik jak Musiala by nam się przydał zamiast szklanego olmo , ale wiadomo że jego cena to z kosmosu

3

Real zagrał jak w ostatnich meczach , bardzo słabo , choć mimo słabej gry miał kilka okazji to świetne interwencji mamardashvilego zapobiegły kolejnemu wymęczonemu zwycięstwu mierd

1

Swietny wynik, wygrać. Betisem i będzie 6 pkt zapasu na 8 kolejek

1

Może poprostu niektóre przepisy należy zmienić , dostosować do obecnej rzeczywistości

0

@KaammiilM1206 o ile w obronie mozemy sobie pozwolić na to o tyle w grze ofensywnej może nam zabraknąć jakości,
Ale mimo wszystko dobrze by było jakby Flick zaryzykował i takiego Yamala pedriego wprowadził po 60 minucie jeśli nie będziemy wygrywać i gra będzie slaba.
Trzeba pamiętać że mamy ligę mistrzów na tygodniu

0

@Emerald nie może zagrać taki który ma klub i stracił licencję a z wolnymi zawodnikami już nie wiem , zapewne są przepisy to regulujące,

0

@Emerald tyle że jeśli nie jest zarejestrowany w klubie przez związek to nie może grać w reprezentacji.
Było o tym pisane nie raz że jak cofnęli im licencji to w reprezentacji też nie będzie mógł grać Olmo

0

Dobrze by było by chociaż Kounde Martinez Pedri Yamal odpoczęli. Ale bez Yamala i pedriego może być bardzo ciężko
Przydałby się chriestiensen
Szczęsny
Fort araujo Eric(cubarsi ) Martin( balde)
Fdj Fermin gavi
Torre Ferran Fati (Victor)
Choć wstawianie Martina na anthonyego jest ryzykowne
Miejmy nadzieję że z gavim ok bo pusto w pomocy

1

Jeśli olmo gra nie legalnie i RFEF nie uznaje jego licencji to dlaczego go powołują do kadry?

0

Jeszcze real zmieni na wtorek swój mecz albo co gorsza zamieni swój mecz z naszym xd

0

W drugiej połowie brakowało sił zwłaszcza było to widoczne u pedriego fdj i w dodatku yamal poturbowany.

7

@addept araujo dobre wejście, Flick nie popełnił błędów z poprzednich meczy i w końcu na sorlotha wpuścił Araujo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?