Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nowe umowy lecą hurtem , być może nowe kontrakty tak są sformułowane że nie obciąża naszego FFP w tym okienku
5
Dostał bardzo małą karę , gdyby to dotyczyło kogoś z poza realu ta kara była by znacznie wyższa.
Swoją drogą kara nie powinna być liczona jeśli zawodnik nie jest dostępny do gry, zgłoszony do meczu, powinni z tym zrobić porządek.
Tutaj celowo mu dali tyle bo wiedzieli że i tak będzie miał kontuzję
0
@RumbleDelivery musimy mieć jeszcze jednego skrzydłowego z dryblingiem tak jak mają inne drużyny z TOPu, bo wracamy do grania jak za czasów Messiego , czyli podawac non stop do Yamala. Wiadomo że przyszły sezon będzie trudniejszy bo będzie dodatkowo presja i real będzie umiał trenera plus kolejne wzmocnienia
0
@RumbleDelivery zwróć uwagę z jakimi przeciwnikami Raphinha błyszczy, strzela , tam gdzie przeciwnik gra wysoko z nami, nie stawia autobusu w polu karnym. W meczach w lidze mistrzów to wyglądało jeszcze lepiej bo nikt nie klękał przed nami tylko grał otwarty futbol.
Raphinha w wywiadzie bodajże w zeszłym tygodniu lub tydzień wcześniej przyznał że nie jest zbytnim dryblerem i to widać na boisku w statystykach. To zresztą dostrzegł Flick że Raphinha grający od linii bocznej nie da tyle co schodzący do środka. Ja bym raphinhe widział właśnie na pozycji olmo. Raphinha ma swoje plusy i trzeba je umieć wykorzystać. To nie jest skrzydłowy tylko boczny pomocnik
2
Przedłużyć kontrakt i wypożyczyć na dwa lata do bundesligi lub sprzedać z odkupem max 10 mln
0
Nie za te pieniądze w tym wieku, co innego jakby miał 23-25 lat. To nie jest zawodnik robiący aż taka duzą różnicę. Zdecydowanie lepszym wyborem dla nas jest Nico
0
Niech popracuje nas masa mięśniową, kondycją, niech zostanie ale żeby grał częściej
0
Nie jest to wybitny zawodnik, niczym się specjalnie nie wyróżniający , co innego jakby miał ok 2-24 lata i Prime przed sobą, on już lepszy nie będzie
1
Jak jeszcze parę miesięcy tutaj był najazd na fdj i Ferrana to teraz Araujo i Mats i oczywiście dalej Fati
Słabo to wygląda i świadczy o tutejszych sezonowcach , którzy po kilku słabszych meczach oddają piłkarza za darmo ... Lub nawet proponują podwózke do nowego klubu. Tak tu kiedyś nie było ale to jest chyba to nowe pokolenie.
Tak podobnie kiedyś było u białych z Raulem, casiliasem
0
Gra Raphinhi w lidze hiszpańskiej są dość irytujące, zwłaszcza z drużynami które grają niżej, wtedy raphinha nie daje prawie nic drużynie.
Nie możemy całej gry opierać głównie na yamalu.
Wszystkie drużyny z TOP mają w ataku zawodników którzy mają drybling, potrafią minąć przeciwnika a my tylko Yamala
1
@nekker Szczęsny pewnie puścił by tyle samo. Tu nie problem z bramkarzem a z obrona i gra pomocników w defensywie.
Swoją drogą przydałby się bramkarz który będzie wygrywał nam mecze,
1
Bez sensu skład na taki mecz jaki sens wpuszczać zawodników z pierwszego składu którzy przechodzą koło meczu.
Dziś powinni zagrać od początku Fort, Torre, i Fati
0
Penia
Fort Eric Chriestiensen Balde
Casado Gavi
Yamal Torre Fati
Victor
0
Penia , Victor na sprzedaż
Fati, Torre wypożyczyć wewnątrz ligi
Fort albo zostaje i dostaje minuty lub wypożyczyć wewnątrz ligi hiszpańskiej
Araujo/Chriestiensen kogoś z tej dwójki też trzeba sprzedać
Martin czy Valle na sprzedaż ?- może jeśli się ktoś zgłosi to sprzedać Martina, chłopak się rozwinął ale wydaje się że jego sufit jest zbyt nisko jak na Barcelonę
2
Pamięć ludzi jest krótka, poprzednie mistrzostwo nie zdobyliśmy dzięki obronie a głównie dzięki Matsowi , który wiele meczy nam wygrał, bo wtedy często wygrywaliśmy 1-0 lub minimalnie.
To mistrzostwo to zasługa ataku , naszej ofensywie, która potrafiła odrabiać straty w meczu i strzelać więcej niż przeciwnik.
Na pewno jeśli porownamy te dwa sezony mistrzowskie to Mats dał nam zdecydowanie więcej.
Szczęsny kwiecień i maj ma bardzo słabe, zwłaszcza brakowało go w meczach z interem.
Na niekorzyść Szczęsnego działa też ilość spowodowanych karnych
0
Nie podważanie jest to celowe uderzenie a siły czy istotne już nie do końca
4
Takie rzeczy tylko w Cornelli.
Bo mają ból dupy że mamy mistrza
1
@Bocheno1 nie kontuzję a jest zawieszony za kartki kolego xD
0
Dziś skład
Szczęsny (Mats)
Fort chriestiensen Martinez Martin
Fdj Pedri
Yamal Fermin Raphinha
Lewy (Olmo)
2
Jak pokazał dwumecz z Interem to dalej nie mamy bramkarza na miarę Barcelony.
Pierwszy mecz był katastrofalny w eykoniu Wojtka drugi trochę lepszy.
Ogólnie kwiecień i maj są bardzo słabe w wykonaniu Wojtka.
Trzeba nam bramkarza takiego jak Mats w sezonie mistrzowskim Xaviego , który zdobył dla nas wiele pkt..
Szczęsny dodatkowo prokuruje
wiele karanych
0
Ciekawy, przyszłościowy zawodnik, szkoda że prawdopodobnie wybierze real bo mógłby nam zabezpieczyć ŚO z Cubarsim na lata. Nie stać nas wydać 60 mln na obrońcę
0
@masik86 Duńczyk jest solidny tylko że w tym sezonie zagrał dopiero w dwóch meczach a mamy połowę maja. Ciężko go będzie sprzedać.
0
Nie potrzebujemy zbyt wielu wzmocnień.
Na pewno by się przydało "za darmo" Tah i David oraz dokupić Nico. Na pewno należy zwiększyć kadrę oraz przydała by się większą rotacja w składzie, tak by większość nie była zajechana w kwietniu
Myślę że kadra:
Mats , Szczęsny
Kounde, Fort, Eric, Cubarsi, Martinez, Tah, Araujo/Chriestiensen Balde, Martin/Valle
Pedri, Casado , Bernal, fdj( jeśli zostanie), Fermin, Gavi , Olmo
Yamal, Raphinha Lewandowski , Ferran David, Nico
Plus ktoś z młodych.
2
Wątpię że na tej liście są Gavi i Fermin oraz Fort.
Bardziej bym widział taką listę:
Penia, Araujo, Chriestiensen, Victor, Ansu, Torre
2
W razie sprzedaży Olmo przesunąć raphinhe do środka a na lewe skrzydło Nico, plusem takiego rozwiązania jest poprawa pressingu, gry w obronie
0
Dobrze by go było spieniężyć choćby za 5 mln
0
@Gall Eric zaskoczył mnie bardzo pozytywnie, choć poprzedni sezon w Gironie już pokazał że będzie z niego pożytek tylko chłopak musi się ograć.
Wolny Eric dobrze się ustawiał i dawał radę z szybkim viniciusem, nie był potrzebny Araujo do tego , co jeszcze rok temu wydawało się że nie może się udać. Taki zawodnik jak Eric to skarb dla drużyny , obstawia nam trzy pozycje
0
Nie wiem czy to dobra wiadomość dla Brazylii, Carlo ma duży staż ale jest trenerem który się kiedyś zatrzymał w rozwoju, regionalnego o tak jak u nas śp. Franz Smuda.
0
Myślę że jak dostaniemy ofertę powyzej 5 mln to pozwolimy mu odejść
0
@Gall akurat jestem zwolennikiem Forta, tylko dziwi mnie że po całym sezonie siedzenia fort dostał minuty wctsk ważnych meczach.
Miejmy nadzieję że trzy ostatnie mecze zagra od pierwszej minuty bo są mu te minuty potrzebne, lepiej niech zostanie Fort ale niech mu daje grać Flick i nikogo niech nie sprowadzają na PO