12

Sędzia słabo , pozwalał na faule na lewym , be konsekwencji dla celty , faul na cubarsim nie odgwizdane , pozwalał na grę na czas celcie,
Brak reakcji na faul na victorze
Aż dziwi że dał 8 minut dodatkowego czasu bo spodziewałem się że da 3 mi uty , tak by Barcą straciła pkt

2

Lewy dziś zaczął bardzo dobrze był pod grą, niestety sędzia pozwalał na wiele fauli na Robercie, miał lewy dwie szansę , szkoda zwłaszcza tej na początku, dziś Robert dobrze pressowal.
Po mojemu lewy w takim meczu powinien być przewidziany na max 60 minut bo widać że brakuje mu sił po godzinie grania.

0

Świetny mecz do oglądania, wielką ilość błędów naszych piłkarzy , począwszy od Szczęsnego, Martina , Martineza , cubarsiego fdj pedriego.
Bardzo słaby mecz sędziego który pozwalał na wiele fauli celty , zwłaszcza te na lewym , cubarsim, victorze, yamalu, pedrim, a w drugą stronę gwiżdżąc faule za faule lewego , cubarsiego.
Dziejszy mecz pokazał że z Marcinem w składzie gramy w 10, chłopak nic nie wnosi w ataku a w obronie jest nie obecny , wszystkie ataki celty to jego strona. Trzeba dać szansę Fortowi już gorzej niż Martin nie zagra

0

@prodigy ale już w zeszłym sezonie Enrique pozwalał by araujo dostawał piłkę i rozgrywał upatrując szansę na przechwyt ( zresztą tak się stało)
Jeszcze rok temu nikt nie wyobrażał sobie obrony bez Araujo, a teraz sytuacja się zmieniła znacząco.
Już też Flick zmieniał araujo bo chciał lepszego rozegrania od tyłu

0

@xavi890 no właśnie porąbało się w tej piłce jak nie vinicius to Raphinha. Obydwaj to nie poziom na złotą piłkę

0

Bardzo bardzo słaby mecz Raphinhi który podejmuje złe decyzje na boisku, piłka mu przeszkadza, popełnia proste błędy techniczne, tak słabego Raphinhi w tym sezonie nie widzieliśmy.

0

To czego brakuje Araujo to wyprowadzenie piłki, inteligencja na boisku, nie trzymanie linni, bardzo słabe długie piłki .
Z tymi warunkami fizycznymi i motoryką to powinien być top10 ŚO,

0

@Pussy Patrol mecz w cdR jest trzecim realu kolejno z atletico , getafe , Barcą (CdR) , celtą, Barcą
Więc trzy by wystarczyły.
Ogólnie jest taka głupota że jak sędzia napisał E przy walce o piłkę to nie mogą tego zmienić

0

Komentarz usunięty

0

@Rewolucja123 a zobacz w tym, byliśmy liderem i a to faule nie gwizdanie na nas a to karne też nie odgwizdane , real wskoczył na lidera i też nagle błędy sędziów i też nie odskoczyli i my znów liderami.
Weźmy choćby ten mecz z espanyolem.
Teraz jeden mecz kary dla mbappe bez którego real nie będzie v miał szans z Barcą.
Zbyt duże pieniądze to są by był przypadek

0

Tutaj nie chodzi o wpływy realu a dobro Ligi, zauważyć należy że od kilku sezonów lider nigdy nie może odskoczyć w trakcie sezonu na więcej pkt drugiej drużynie, bo było by to że szkoda dla laligi.
Tebas i reszta wie że bez mbappe real byłby skazany na pożarcie z Barcą w PK czy w lidze.
Tu nic w lidze hiszpańskiej nie dzieje się przypadkiem

0

Komentarz usunięty

1

Najlepsze : awans i solidny występ Martina
Najgorsze: błędy Szczęsnego przy karnym, słaby występ araujo, brak kontroli w środku , brak skuteczności

1

@zytko3 liczbowo do Raphinhi nie można się doczepić za np . Styczeń, luty , marzec
W lidze mistrzów wykręcał liczby w superpucharze też strzelał ale w jego grze widać spadek jakości do tego co było w pierwszych trzech miesiącach

0

@Gibbon_FCB z tym że jego gra wyglądała słabo i te bramki asysty zakłamywały rzeczywistość, świetny dobrze podejmujący decyzję Raphinha to był przez pierwsze trzy miesiące.
Tylko że nikt nie będzie pamiętał jak grał , ale zostaną liczby które nie dają pełnego odzwierciedlenia gry
Po ostatnim zgrupowaniu kadry wygląda fatalnie i fizycznie i mentalnie

2

@Gibbon_FCB jakim sezonie?
Raphinha mi ale świetne sierpień - wrzesień - październik a później jeszcze tylko dobre występy w lidze mistrzów. Marzec w jego wykonaniu zwłaszcza w lidze to katastrofa

3

Dziejszy mecz, dzisiejsza przegrana może okazać się dobra , bo sprowadzi zespół na ziemię, zejdzie też trochę presji z zawodników.
Na dobry plus dobry występ Martina

0

@BatistutaGOL tylko że Fermin i gavi nie cofali się fdj na rozegranie piłek , i nie miał takiej możliwości jak z pedrim E sobie wychodAą do podań, rozgrywają, wielu chwilach fdj był osamotniony w pomocy.
Widać że dziś przegrywaliśmy fizycznie z przeciwnikami.
Widać że duze zmęczenie u Yamala, Kounde i pedriego.
Dobrze że zaczął na ławce Pedri bo by nie doczlapal do końca meczu

1

Pozytywnie dziś to Martin, który miał wiele dobrych interwencji , ustrzegł się błędów ale był solidny.
Raphinha kolejny mecz gra piach, błędy w przyjęciu , prowadzeniu piłki , podaniu , źle decyzje boiskowe , nic mu dziś nie wychodziło a miał dużo przestrzeni.
Na plus ze Pedri zagrał tylko pół godziny i że yamal odpoczął bo tego mu trzeba.
Fermin mimo że nie wykorzystał sytuacji to pozytywny występ

2

Przecież pilki już tam nie było,
Wiadomo było że go nie zawieszą na więcej bo musi grać z Barcą w PK

0

Szkoda bo gość ma dobre opinie, 3mln grosze jeśli chodzi o talent , szkoda że nas nie było stać

0

W takim razie trzeba przywrócić Forta do gry , nawet jeśli Martin wyjdzie w pierwszym składzie na Borussię to dobrze było by Fort też trochę zagrał.
Jeśli Martin będzie miał żółtą to Fort powinien go zmienić

0

Lepiej żeby odpuścili mu mecz w Dortmundzie, ewentualnie co najwyżej 10&15 minut w końcówce

0

@Coveta z tym że takie mecze trzymają do końca w napięciu, uważam że należy rozpoczynać mecz z rotacjami ( tak jak miało to miejsce z fdj ) i później vwprowadzac w razie potrzeby

0

@kiper09 nie koniecznie, tego się juz nie dowiemy, widać szczególnie po pedrim i yamalu że brakuje im świeżości, choć akurat Balde miał okazję do odpoczynku w ostatnim czasie

0

@Azglahal araujo na DM-ie?
I jeszcze odbiór Forta ?
To chyba inny mecz oglądałeś

0

@Lewangoooolsky akurat mokra trawa przyspiesza piłkę, dodaje poślizgu.
Żeby chodziła wolniej to się nie podlewa przed meczem.

1

Szkoda że Balde w takim meczu jak wczoraj wyszedł w pierwszym składzie, we wczorajszym meczu zarówno Balde i Kounde powinni zacząć mecz na ławce.
Takie mecze jak wczoraj powinniśmy zaczynać bardziej rezerwowym składem i w razie problemów poczynając od przerwy wpuszczać nasze gwiazdy

1

@Murazor zakładam że las Palmas spada w tym sezonie a spadkowicze muszą ratując budżet sprzedać połowę składu bo ich nie będzie stać utrzymać.
jeśli będzie na tyle dobry że będzie ich wzmocnieniem i dostaną go na dwa lata to dla takiej drużyny złoty interes. Lepiej zeby Hiszpanii nie opuszczał

0

@slayer mając Duńczyka na boisku trzeba zostawić jedną zmianę bo nie wiadomo ile pogra, akurat kounde mógłby odpoczac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?