Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Giuliano wciąż w pierwszej jedenastce mimo że strasznie zawodzi w ważnych meczach.
Atletico po zwycięstwo , choć będzie bardzo ciężko z Szymonem z gwizdkiem
0
@Filarrr11 chyba ty młody
Kiedyś złote piłki pomijając Messiego i Cristiano zdobywali Ronaldinho, rivaldo , Ronaldo , nedved, weah , figo, zidane , Stoiczkow, Szewczenko, Owen czy z Modric
Wielu wspaniałych piłkarzy nigdy nie dostało jak : Gerard , lampard, Beckham, shearer, Rooney , cantona ,Henry, rui costa, balack, Baggio , Ibrahimović , Suarez, Laudrup, Hadji, Lewandowski, Bergkamp, totti, itd
Więc stawianie jako kandydatów raphinhe czy Dembele słabo wygląda na tle nazwisk powyżej
0
Jak nisko spadła po ilka jeśli kandydatem do złotej piłki są Dembele i Raphinha.
Złotą piłkę powinien dostać ktoś robiący rzeczy niezwykłe , potrafiący wygrywać samemu mecze , prowadzący drużynę do zwycięstw.
Pedri, Yamal , Salach
1
@Qaz123 raczej od listopada, gdzie zatracił dodatkowo skuteczność,w Laliga w listopadzie , grudniu ,i styczniu lewy strzelił łącznie trzy bramki , w lutym ,dwie.
Jak się spojrzy na Roberta teraz i z początku vsrzonu to widać różnicę.
Wieku się nie oszuka
1
@19Macio93 wtedy było by pięknie, przydałby się napastnik który pójdzie z piłką , kiwnie, wyjdzie do prostopadłego podania,
1
@Sapos93 danie Złotej piłki Raphinhi to byłby upadek piłki, no chyba że nauczy się choć trochę kiwać jak Yamal.
Tutaj kołem napędowym jest Pedri , jest Yamal.
Pedri zasuwa po całym boisku , odbiera piłki, kreuje grę.
Jeśl salach utrzyma formę i skuteczność to jest też poważnym kandydatem do złotej piłki
1
@paquito88 tu chodziło o nawodnienie zawodników obchodzących ramadan, ze względu na ich zdrowie
0
@Kimi88 błędy lewego wynikają głównie ze zmęczenia, włączycie sobie jak lewy Wyglądał pół roku temu a jak wygląda teraz , wieku nie oszuka
0
@Alfie podwajają go bo boją się że jak dostanie piłkę to kiwnie xD,
Z przykrością się patrzy ale Lewy odstaje, to że nie kiwnie nikogo to już wiemy od dawna ale widać że walka z obrońcami go kosztuje dużo siły,
0
12 mln brutto max co powinien dostać,
Mimo dużej sympatii do fdj to przestanmy przepłacać
0
@gohan77 podobnie musi być z młodymi zawodnikami z Ameryki południowej,
0
Niech Real zgubi dziś pkt z Rayo i dalej będziemy liderem i będziemy mieli mecz w zapasie do rozegrania w kwietniu/ maju
2
Kupno Ratiu za takie pieniądze to tak jak ponowne kupno Roque za 70- mln,
Miejmy nadzieję że to tylko plotki, już przerabiałem sny aleixa vidala.
Jakby miał 19-21 lat to tak , ale nie gościa który ma 26 lat, który zagrał kilka dobrych meczy
0
@BORO_12 o tym że jakby to był lewy z przed 5-6 lat to by tych goli miał drugie tyle,
Musimy znaleźć napastnika szybkiego, z kiwką , potrafiącego wygrać mecz,
Ale na takich nas nie stać.
Dobra opcja wydaje się David , bo będzie wolnym zawodnikiem
0
@Jakubko86 Alvareza moglismy wyrwać z city teraz już przepadł , atletico poniżej 100 go nie sprzeda
Potrzebny jest nam Taki napastnik jakim byli Etoo , Suarez
2
@DonAndresFCB jaka podróż , przecież to mecz domowy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Powyżej 120 mln byłbym za rostatniem się z Raphinha i kupnem Nico i nowej 9.
Nie możemy rozdawać co chwilę kolejnym piłkarzom co raz wyższych kontraktów bo znów będzie problemem bo nikt nie będzie chciał odejść bo więcej nigdzie nie dostanie, pamiętamy wysokie kontrakty umtitiego, longleta , Coutinho
3
Żaden klub z topu nie płaciłby tyle lewemu na emeryturze co Barca. Pomyśleć ile dałby nam bramek taki Kane
0
@novy1899 Fort jeszcze nie zawalił żadnego meczu, nawet w zeszłym sezonie mając za przeciwników braci Williams
1
Chciałbym zobaczyć:
Szczesny,
Fort Garcia Cubarsi Matin,
Casado FDJ
Yamal, Torre Olmo
Lewy( max 60 minut)
Z ławki Gavi araujo ferran Fermin , Fati/Victor
Fajnie było żeby Kounde , Pedri , Balde, Martinez odpoczęli przed LM
0
@Tarins zwłaszcza bije Neymara w kiwce i ogólnie technicznie xD.
Neymar zdrowy i w formie zjada raphinhe na śniadanie
Ale już nie wróci do swojej świetności
0
@Keltridge Martin w ostatnich tugodniach znacznie się poprawił, widać też że koledzy mają większe zaufanie do niego, z sociedad zagrał zarówno w obronie jak i w ataku bardzo dobrze , zagrał trzy świetne piłki do Raphinhi, które je zmarnował.
To jest gościu wchodzący do pierwszej drużyny, wszedł do niej bez przygotowania co było widać,
Jest to dobra opcja na rezerwowego dla Balde, bo darmowa
0
@bart_azz nawet jak było po 11, to też mieli łatwość dochodzenia do sytuacjii, ale mimo że graliśmy w 10 to uważam że nie powinniśmy ich dopuścić do tak wielu okazji i to martwi, dobrze że benfica nie byla skuteczna, jak w meczu w grupie
0
Martin kolejne bardzo dobre wejście, ferran nie widoczny, casado dobre wejście
0
@Pablozeusz poza bramka , która wpadła po rykoszecie , raphinha zagrał w ofensywie słabo , zmarnował dwie świetne sytuacje, podobnie w ostatnim meczu z RS podejmował zle decyzje (strzał/podanie) , na pewno co do gry w obronie nie można się doczepić bo jeździ na dupie do końca meczu i walczy , biega ale w ataku od listopada od meczy gdzie zaczelismy tracić pkt raphinha w ataku podejmuje złe decyzje , razi nie skutecznością w porównaniu do tego co było we wrześniu, październiku
0
@comtedurgell ale olmo przydał by się do gry kombinacyjnej , do gry jako fałszywa 9,
0
@Prorevo a co zagrał? , poza walkami przy wybiciach Wojtka to lewy nie widoczny, spacerujący , bardziej przydatny byłby olmo do gry kombinacyjnej
0
@Karolo1 Yamal jako jedyny może kiwnąć, wygląda słabiej bo ma ramadan i chodzi cały dzień głodny i o suchym pysku ale i tak jako jedyny może kiwnąć , zrobić samemu akcje , czyli coś czego nie zrobi lewy, myślę że olmo przy rozgrywaniu piłki by się bardziej przydał
2
Fdj dodał trochę od siebie, swoją drogą przydałby się w pomocy ktoś silniejszy jak onana, uważam że czerwo za faul na martinezie powinno być , gdzie był var?