0

@Values no właśnie gdy grał, Duńczyk jest równie szklany niż Araujo,

0

@Derean nie ogarnie, problemy mięśniowe , dyskonforty chriestiensen ma od kilku lat, cały pobyt w Chelsea i u nas coś mu doskwiera, u xaviego grywał połówkę lub max 60-70 minut.
Sprzedaż to najlepsze rozwiązanie

0

@brd42 a gdzie był Messi VW jego wieku?
Chłopak na czas, i z tygodnia na tydzień jest lepszy, pewniejszy siebie, silniejszy , jeszcze sezon max dwa i będzie bestia

1

@Lewangoooolsky kounde jak się męczy to odcina mu niestety myślenie, ale przydałoby się mu odpocząć i żeby Fort dostał szansę

1

@Wiking88 jest Fort na którego niestety Flick nie stawia a który jest lepszy niż Martin

1

Wojciech w bramce to będą emocje,
To co będzie karny dla Włochów?

0

@Pablozeusz a nie gramy o 2 mln za zwycięstwo ?

1

Mieć szansę gry w Barcelonie i pójść do Kataru, co te piłkarze mają w głowach.
To są ci pseudo agenci którzy zamiast dbać o rozwój podopiecznych myślą jak najszybciej zgolić na nim kasę

0

@Los_Dawidos akurat w galatasaray to gral i zbierał dobre opinie,
Coś musi być na rzeczy Penią bo wczoraj wysłali na rozgrzewkę Astralage a nie Penie.
Szczęsny poza końcówka meczu z benfica nic extra nie wybronił.
Penia zaliczył świetne mecze z Realem i Bayernem

0

@lysy1015 problem w juve to dokonana rewolucja kadrowa i brak jakości w ofensywie

0

Jeśli znacznie zejdzie z pensji np. do 3 mln netto za wypożyczenie do końca czerwca to może warto zaryzykować skoro Fati nawet wczoraj nie dostał szansy.
Widać że rasford ma na pieńku z trenerem

0

@SinMistico bo nie ma kto wrzucić, nie mamy gościa który aż tak świetnie bije różne, najlepiej u nas raphinha i Torre

2

@4Fabregas4 lewy nie powinien wczoraj wstawać z ławki, te minuty powinien dostać fatini to już od 46 minuty l, wczoraj Flick bez sensu trzymał tak długo Yamala, kounde , Raphinhe

6

Najlepsze : pierwsza połowa
Najgorsze: późne zmiany Flicka mimo prowadzenia 5-0, yamal , raphinha i Kounde nie powinni wyjść po przerwie

2

@Jacob94 to była wciąż ta sama akcja, próba przechwycenia piłki przez Erica nie zakończyła , nie przerwała tej akcji bo była nieskuteczna.
Tu jest kwestia interpretacji

9

Tutaj bym się sprzeczał bo nie było nowej akcji a próba Erica przerwania wciąż tej samej akcji,

0

@PoGGi jemu to jest przede wszystkim potrzebny odpoczynek, bo lata robią swoje,

1

@4Fabregas4 popieram, lewy cały czas trzyma pozycję przed bramką nie zabierając obrońców za sobą przez co brak miejsca dla wchodzących z drugiej linii

0

No i mamy pierwszą ligową bramkę lewego w tym roku i trzecią Licząc od początku listopada

0

Czyli wejdzie lewy i będzie na siłę granie na niego i skończy się na tym 5-0 , już znamy mecze na podbicie statów lewego u xaviego

1

@MagdJanko tylko że lewy do tej sytuacji by nie doszedł to jest ta różnica

0

Pchanie dziś lewego na boiska jest bez sensu mając na tygodniu mecz

1

Gdzie te zamiany?

0

@El Guaje 7 popieram od 46 minuty Fati , fort i Torre

0

@Barcafan2020 a ja wolę getafe bardolasa, który świetnie potrafi zrobić dobrą drużynę że szrotu, dziś 3-0 z sociedad zrobili

3

Bardzo się podoba gra Ferrana który jest w ruchu i potrafi zabrać ze sobą obrońcę i tym sposobem zrobić miejsce dla innych.
Robert na siłę szuka pozycji dla siebie blokując miejsce dla innych

6

Flick prosimy o zmiany Kounde yamal raphinha Cubarsi a za nich Fort Fati Torre chriestiensen

0

@elcaminodelsol w tej formie od listopada gdy strzelił w lidze tylko 2 bramki to raczej ciężko będzie a mbappe w formie

0

@bryzabity tylko że lewy w listopadzie, grudniu i styczniu łącznie w lidze strzelił 2 bramki marnując kilkanaście bardzo dobrych okazji przez co pogubiliśmy sporo pkt,

0

Dobry skład dobrze że lewy na ławce, Pedri też wreszcie odpocznie. Fajnie jakby do przerwy lub do 60 minuty było 3-0 i poszły zmiany rezerwowych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?