Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Values no właśnie gdy grał, Duńczyk jest równie szklany niż Araujo,
0
@Derean nie ogarnie, problemy mięśniowe , dyskonforty chriestiensen ma od kilku lat, cały pobyt w Chelsea i u nas coś mu doskwiera, u xaviego grywał połówkę lub max 60-70 minut.
Sprzedaż to najlepsze rozwiązanie
0
@brd42 a gdzie był Messi VW jego wieku?
Chłopak na czas, i z tygodnia na tydzień jest lepszy, pewniejszy siebie, silniejszy , jeszcze sezon max dwa i będzie bestia
1
@Lewangoooolsky kounde jak się męczy to odcina mu niestety myślenie, ale przydałoby się mu odpocząć i żeby Fort dostał szansę
1
@Wiking88 jest Fort na którego niestety Flick nie stawia a który jest lepszy niż Martin
1
Wojciech w bramce to będą emocje,
To co będzie karny dla Włochów?
0
@Pablozeusz a nie gramy o 2 mln za zwycięstwo ?
1
Mieć szansę gry w Barcelonie i pójść do Kataru, co te piłkarze mają w głowach.
To są ci pseudo agenci którzy zamiast dbać o rozwój podopiecznych myślą jak najszybciej zgolić na nim kasę
0
@Los_Dawidos akurat w galatasaray to gral i zbierał dobre opinie,
Coś musi być na rzeczy Penią bo wczoraj wysłali na rozgrzewkę Astralage a nie Penie.
Szczęsny poza końcówka meczu z benfica nic extra nie wybronił.
Penia zaliczył świetne mecze z Realem i Bayernem
0
@lysy1015 problem w juve to dokonana rewolucja kadrowa i brak jakości w ofensywie
0
Jeśli znacznie zejdzie z pensji np. do 3 mln netto za wypożyczenie do końca czerwca to może warto zaryzykować skoro Fati nawet wczoraj nie dostał szansy.
Widać że rasford ma na pieńku z trenerem
0
@SinMistico bo nie ma kto wrzucić, nie mamy gościa który aż tak świetnie bije różne, najlepiej u nas raphinha i Torre
2
@4Fabregas4 lewy nie powinien wczoraj wstawać z ławki, te minuty powinien dostać fatini to już od 46 minuty l, wczoraj Flick bez sensu trzymał tak długo Yamala, kounde , Raphinhe
6
Najlepsze : pierwsza połowa
Najgorsze: późne zmiany Flicka mimo prowadzenia 5-0, yamal , raphinha i Kounde nie powinni wyjść po przerwie
2
@Jacob94 to była wciąż ta sama akcja, próba przechwycenia piłki przez Erica nie zakończyła , nie przerwała tej akcji bo była nieskuteczna.
Tu jest kwestia interpretacji
9
Tutaj bym się sprzeczał bo nie było nowej akcji a próba Erica przerwania wciąż tej samej akcji,
0
@PoGGi jemu to jest przede wszystkim potrzebny odpoczynek, bo lata robią swoje,
1
@4Fabregas4 popieram, lewy cały czas trzyma pozycję przed bramką nie zabierając obrońców za sobą przez co brak miejsca dla wchodzących z drugiej linii
0
No i mamy pierwszą ligową bramkę lewego w tym roku i trzecią Licząc od początku listopada
0
Czyli wejdzie lewy i będzie na siłę granie na niego i skończy się na tym 5-0 , już znamy mecze na podbicie statów lewego u xaviego
1
@MagdJanko tylko że lewy do tej sytuacji by nie doszedł to jest ta różnica
0
Pchanie dziś lewego na boiska jest bez sensu mając na tygodniu mecz
1
Gdzie te zamiany?
0
@El Guaje 7 popieram od 46 minuty Fati , fort i Torre
0
@Barcafan2020 a ja wolę getafe bardolasa, który świetnie potrafi zrobić dobrą drużynę że szrotu, dziś 3-0 z sociedad zrobili
3
Bardzo się podoba gra Ferrana który jest w ruchu i potrafi zabrać ze sobą obrońcę i tym sposobem zrobić miejsce dla innych.
Robert na siłę szuka pozycji dla siebie blokując miejsce dla innych
6
Flick prosimy o zmiany Kounde yamal raphinha Cubarsi a za nich Fort Fati Torre chriestiensen
0
@elcaminodelsol w tej formie od listopada gdy strzelił w lidze tylko 2 bramki to raczej ciężko będzie a mbappe w formie
0
@bryzabity tylko że lewy w listopadzie, grudniu i styczniu łącznie w lidze strzelił 2 bramki marnując kilkanaście bardzo dobrych okazji przez co pogubiliśmy sporo pkt,
0
Dobry skład dobrze że lewy na ławce, Pedri też wreszcie odpocznie. Fajnie jakby do przerwy lub do 60 minuty było 3-0 i poszły zmiany rezerwowych