Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Martin kolejne bardzo dobre wejście, ferran nie widoczny, casado dobre wejście
0
@Pablozeusz poza bramka , która wpadła po rykoszecie , raphinha zagrał w ofensywie słabo , zmarnował dwie świetne sytuacje, podobnie w ostatnim meczu z RS podejmował zle decyzje (strzał/podanie) , na pewno co do gry w obronie nie można się doczepić bo jeździ na dupie do końca meczu i walczy , biega ale w ataku od listopada od meczy gdzie zaczelismy tracić pkt raphinha w ataku podejmuje złe decyzje , razi nie skutecznością w porównaniu do tego co było we wrześniu, październiku
0
@comtedurgell ale olmo przydał by się do gry kombinacyjnej , do gry jako fałszywa 9,
0
@Prorevo a co zagrał? , poza walkami przy wybiciach Wojtka to lewy nie widoczny, spacerujący , bardziej przydatny byłby olmo do gry kombinacyjnej
0
@Karolo1 Yamal jako jedyny może kiwnąć, wygląda słabiej bo ma ramadan i chodzi cały dzień głodny i o suchym pysku ale i tak jako jedyny może kiwnąć , zrobić samemu akcje , czyli coś czego nie zrobi lewy, myślę że olmo przy rozgrywaniu piłki by się bardziej przydał
2
Fdj dodał trochę od siebie, swoją drogą przydałby się w pomocy ktoś silniejszy jak onana, uważam że czerwo za faul na martinezie powinno być , gdzie był var?
0
@Tridente2015 bo jesteśmy przyzwyczajeni do sędziowania w Hiszpanii
1
Brawo Szczęsny, ale dopuściliśmy benficw do bardzo wielu okazji , zbyt wielu
0
Casado wpuścić za Lewego
0
@Pablozeusz potwór?
Zmarnował dziś tyle sytuacji , fart że był rykoszet
1
Gdyby zszedł lewy a nie olmo to nasza gra dużo by nie ucierpiała bo olmo byłby cały czas pod gra i robił miejsce dla Raphinhi
0
Co Flick daje , zdjąć yamala i trzymać lewego który zupełnie jest poza meczem
1
@Mario999 niestety od listopada często podejmuje katastrofalne decyzję w ofensywie
3
Powinno być czerwo , kto na varze siedzi?
1
Lewy powinien zejść , olmo bardziej by się przydał
0
Jak zagrał Quim Junyent?
0
Żółta jakby faulował próbując wybić piłkę to tak , ale on chciał tylko bezmyślnie sfaulować zawodnika atakującego, który mając okazję dał się sfaulować
0
@Pawlak1992 yamal jeszcze bardziej , zwłaszcza że dzisiejszy mecz nie był zbyt wymagający dla naszych obrońców
3
Najlepsze : 3 pkt i bardzo dobry mecz Martina
Najgorsze: zmiany obrońców zamiast yamala i Lewego
0
Kounde niech już odpocznie , dawać w jego miejsce Forta oraz fajnie żeby lewy, Yamal i Pedri max do 60 minuty na boisku byli
0
@TroY_PL mógłby więcej zabierać obrońców z przed bramki a nie stać tam i czekać na okazję.
Największym problememw takim meczu będzie pazerność Roberta na bramki przez co inni nie będą mieć okazji
1
@catalanian09 już w lutym Martin być znacznie pewniejszy , pisałem że zrobił duże postępy w każdej sferze i w obronie i w ofensywie i mentalnie wygląda lepiej,
0
@arfer tak, myślę że on by się u nas najlepiej odnalazł i ma dobre relacje z połowa Barcy, druga opcja to Baena( ale to bardziej pomocnik
1
@PerroHerro tak , trzymajmy emeryta i płaćmy mu 30 mln, lewy ma swoje lata i daje co raz mniej a same bramki z karnych i patelnie to za malo
0
Martin najlepszy swój mecz w Barcelonie póki co , raphinha znów słabo , źle decyzje i brak dryblingu
2
Za kwotę powyżej 120 mln bym się nie zastanawiał za raphinhe, w tym sezonie miał swój Prime i lepszej wersji Raphinhi nie zobaczymy.
Co do lewego to nie wiem czy by dla deco nie było na rękę się go pozbyć i jeszcze zarobić coś na odejściu, zakup zawodników na 9 i na lewe skrzydło moze być głównym celem w najbliższym okienku
2
Jeśli by dali co najmniej 20 mln to niech idzie, Lewy daje ale nie tyle co powinien dawać, w listopadzie , grudniu , styczniu strzelił w lidze łącznie 3 bramki, marnował wiele setek. On już nie dostaje prostopadłych podań za linię bo i tak obrońcy go wyprzedzą bo swoje lata i tego się nie oszuka, zmysł do strzelania zostanie , ustawienia się ale szybkość , wytrzymałość spada
0
Pozbyć się go jeśli znajdzie się ktoś chętny,
Szkoda że się go nie pozbyliśmy zimą, jeśli zagra w tym sezonie 3-5 meczy to będzie sukces
0
@Edgemoon przyszedł po kontuzji i trafił na trenera xaviego który nic nie zrobił z nim, odstawił. A co by nie mówić roque jak wchodził na boisko dochodził do wielu sytuacji, których co prawda nie wykorzystywał i nagle został odstawiony, być może jego żonka była zbyt aktywna w mediach , i jej najazdem na xaviego nie posłużył Roque. Należy pamiętać jakie były początki viniciusa i rodrygo w realu , zwłaszcza vinicius strata za strata , strzały parę metrów nad bramką, nie udane dryblingi, łapanie na spalone, nie rozumienie taktyki, ale dali czas
0
@turhiay skąd macie takie dane?
Lewy zarabia ponad 30 mln , bodajże 33mln a fdj poniżej 20 mln coś ok. 17-19 mln. Gundo też świetnie współpracował z flickiem?