0

Martin kolejne bardzo dobre wejście, ferran nie widoczny, casado dobre wejście

0

@Pablozeusz poza bramka , która wpadła po rykoszecie , raphinha zagrał w ofensywie słabo , zmarnował dwie świetne sytuacje, podobnie w ostatnim meczu z RS podejmował zle decyzje (strzał/podanie) , na pewno co do gry w obronie nie można się doczepić bo jeździ na dupie do końca meczu i walczy , biega ale w ataku od listopada od meczy gdzie zaczelismy tracić pkt raphinha w ataku podejmuje złe decyzje , razi nie skutecznością w porównaniu do tego co było we wrześniu, październiku

0

@comtedurgell ale olmo przydał by się do gry kombinacyjnej , do gry jako fałszywa 9,

0

@Prorevo a co zagrał? , poza walkami przy wybiciach Wojtka to lewy nie widoczny, spacerujący , bardziej przydatny byłby olmo do gry kombinacyjnej

0

@Karolo1 Yamal jako jedyny może kiwnąć, wygląda słabiej bo ma ramadan i chodzi cały dzień głodny i o suchym pysku ale i tak jako jedyny może kiwnąć , zrobić samemu akcje , czyli coś czego nie zrobi lewy, myślę że olmo przy rozgrywaniu piłki by się bardziej przydał

2

Fdj dodał trochę od siebie, swoją drogą przydałby się w pomocy ktoś silniejszy jak onana, uważam że czerwo za faul na martinezie powinno być , gdzie był var?

0

@Tridente2015 bo jesteśmy przyzwyczajeni do sędziowania w Hiszpanii

1

Brawo Szczęsny, ale dopuściliśmy benficw do bardzo wielu okazji , zbyt wielu

0

Casado wpuścić za Lewego

0

@Pablozeusz potwór?
Zmarnował dziś tyle sytuacji , fart że był rykoszet

1

Gdyby zszedł lewy a nie olmo to nasza gra dużo by nie ucierpiała bo olmo byłby cały czas pod gra i robił miejsce dla Raphinhi

0

Co Flick daje , zdjąć yamala i trzymać lewego który zupełnie jest poza meczem

1

@Mario999 niestety od listopada często podejmuje katastrofalne decyzję w ofensywie

3

Powinno być czerwo , kto na varze siedzi?

1

Lewy powinien zejść , olmo bardziej by się przydał

0

Jak zagrał Quim Junyent?

0

Żółta jakby faulował próbując wybić piłkę to tak , ale on chciał tylko bezmyślnie sfaulować zawodnika atakującego, który mając okazję dał się sfaulować

0

@Pawlak1992 yamal jeszcze bardziej , zwłaszcza że dzisiejszy mecz nie był zbyt wymagający dla naszych obrońców

3

Najlepsze : 3 pkt i bardzo dobry mecz Martina
Najgorsze: zmiany obrońców zamiast yamala i Lewego

0

Kounde niech już odpocznie , dawać w jego miejsce Forta oraz fajnie żeby lewy, Yamal i Pedri max do 60 minuty na boisku byli

0

@TroY_PL mógłby więcej zabierać obrońców z przed bramki a nie stać tam i czekać na okazję.
Największym problememw takim meczu będzie pazerność Roberta na bramki przez co inni nie będą mieć okazji

1

@catalanian09 już w lutym Martin być znacznie pewniejszy , pisałem że zrobił duże postępy w każdej sferze i w obronie i w ofensywie i mentalnie wygląda lepiej,

0

@arfer tak, myślę że on by się u nas najlepiej odnalazł i ma dobre relacje z połowa Barcy, druga opcja to Baena( ale to bardziej pomocnik

1

@PerroHerro tak , trzymajmy emeryta i płaćmy mu 30 mln, lewy ma swoje lata i daje co raz mniej a same bramki z karnych i patelnie to za malo

0

Martin najlepszy swój mecz w Barcelonie póki co , raphinha znów słabo , źle decyzje i brak dryblingu

2

Za kwotę powyżej 120 mln bym się nie zastanawiał za raphinhe, w tym sezonie miał swój Prime i lepszej wersji Raphinhi nie zobaczymy.
Co do lewego to nie wiem czy by dla deco nie było na rękę się go pozbyć i jeszcze zarobić coś na odejściu, zakup zawodników na 9 i na lewe skrzydło moze być głównym celem w najbliższym okienku

2

Jeśli by dali co najmniej 20 mln to niech idzie, Lewy daje ale nie tyle co powinien dawać, w listopadzie , grudniu , styczniu strzelił w lidze łącznie 3 bramki, marnował wiele setek. On już nie dostaje prostopadłych podań za linię bo i tak obrońcy go wyprzedzą bo swoje lata i tego się nie oszuka, zmysł do strzelania zostanie , ustawienia się ale szybkość , wytrzymałość spada

0

Pozbyć się go jeśli znajdzie się ktoś chętny,
Szkoda że się go nie pozbyliśmy zimą, jeśli zagra w tym sezonie 3-5 meczy to będzie sukces

0

@Edgemoon przyszedł po kontuzji i trafił na trenera xaviego który nic nie zrobił z nim, odstawił. A co by nie mówić roque jak wchodził na boisko dochodził do wielu sytuacji, których co prawda nie wykorzystywał i nagle został odstawiony, być może jego żonka była zbyt aktywna w mediach , i jej najazdem na xaviego nie posłużył Roque. Należy pamiętać jakie były początki viniciusa i rodrygo w realu , zwłaszcza vinicius strata za strata , strzały parę metrów nad bramką, nie udane dryblingi, łapanie na spalone, nie rozumienie taktyki, ale dali czas

0

@turhiay skąd macie takie dane?
Lewy zarabia ponad 30 mln , bodajże 33mln a fdj poniżej 20 mln coś ok. 17-19 mln. Gundo też świetnie współpracował z flickiem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?