Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcafan2020 a ja wolę getafe bardolasa, który świetnie potrafi zrobić dobrą drużynę że szrotu, dziś 3-0 z sociedad zrobili
3
Bardzo się podoba gra Ferrana który jest w ruchu i potrafi zabrać ze sobą obrońcę i tym sposobem zrobić miejsce dla innych.
Robert na siłę szuka pozycji dla siebie blokując miejsce dla innych
6
Flick prosimy o zmiany Kounde yamal raphinha Cubarsi a za nich Fort Fati Torre chriestiensen
0
@elcaminodelsol w tej formie od listopada gdy strzelił w lidze tylko 2 bramki to raczej ciężko będzie a mbappe w formie
0
@bryzabity tylko że lewy w listopadzie, grudniu i styczniu łącznie w lidze strzelił 2 bramki marnując kilkanaście bardzo dobrych okazji przez co pogubiliśmy sporo pkt,
0
Dobry skład dobrze że lewy na ławce, Pedri też wreszcie odpocznie. Fajnie jakby do przerwy lub do 60 minuty było 3-0 i poszły zmiany rezerwowych
2
Znów trzeba się obawiać co Wojtuś wymyśli, chyba gorzej niż w meczu z benfica się nie da zagrać ,miejmy taką nadzieję
1
@elcaminodelsol bo po graniu na tygodniu nie nadaje się by grać, ma swoje lata , lepiej niech ferran zapierdziela na boisku niż Robert spaceruje
0
@Xonar tylko ile ten Pan Robert zmarnował setek, w ilu meczach grał bardzo slabo. Miał fatalny listopad grudzień i zresztą styczeń nie lepszy, gdyby przez ostatnie miesiące był Robert z początku sezonu to dalej byśmy byli pierwsi
5
I to jest tradycja, wszystkie mecze z Realem nasze kobietki wygrały
0
Co powiecie na taki skład
Penia
Kounde Araujo Cubarsi Balde
Casado fdj
Yamal Torre raphinha
Fati( ferran)
Choć Lewy będzie chciał grać bo mbappe się do niego zbliżył
1
@LambiPL dlatego trzeba rotować zarówno z Valencia jak i Atalanta, najbardziej odpoczynek należy się pedriemu
0
@Messibestplayerintheworld i grał, był na boisku do końca meczu z benfica.
Już lepiej postawić na Ferrana , victora czy ansu od początku a lewego jeśli będzie vtrzeba wpuścić na ostatnie 20-30 minut
0
Olmo może grać po 70-70 minut co drugi mecz by go nie przemęczać i hybnie złapał kontuzji.
Jak można było kupić takie szkło, mało że jest araujo, chriestiensen
0
@LambiPL nie strzelimy szybko 2-3 goli więc Pedri raphinha kounde cubarsi będą musieli grać cały mecz
0
Wolałbym zobaczyć Fatiego od pierwszej minuty z Valencia niż zmęczonego Lewego, niechby dostał szanse od pierwszych minut i wtedy możemy coś oceniać.
Najlepsza opcją było by wypożyczenie gdzieś gdzie by grał , liga hiszpańska , portugalska lub holenderska
0
Juz wywalamy 40 mln na Lewego , wystarczy nam emerytów o ciazajacych budżet
0
@dzefrej234 do faye nie podobny bardziej do Etoo
0
@LambiPL oni mają rozwijać zawodników i utrzymać się w tej lidze, trzeba spojrzeć na wiek , doświadczenie zawodników
0
W ciągu ostatnich kilku miesięcy widać ogromne postępy u Martina ale mimo to nie jest to raczej zawodnik na Barcę,
Ale lepszy taki rezerwowy niż Alonso który jak był potrzebny to miał kontuzję. Ograć trochę i odsprzedać lub wypożyczyć
1
To nie jest wybitny obrońca, ma szybkość , siłę ale też ma problemy z urazami oraz póki co brakuje mu mądrości na boisku, dobrego ustawiania się, lepszego czytania gry. Araujo ma słabe wyprowadzenie pułki , przerzuty.
Być może rozwinie się u Flicka, bo ostatnie lata nie było widać postępu w rozwoju
2
@dziku77 ale jak go porównać do choćby hummelsa to brak mu bardzo dużo z inteligencji, sprytu.
Choćby to było widać jak stary wolny hummels dawał sobie radę z mbappe i viniciusem
0
Świetna wiadomość, szkoda że dopiero teraz pogadali i sobie wyjaśnili pewne sprawy xd
0
@Barcatroll nie strzelił setki w pierwszej połowie, miał wiele złych zagrań, tam gdzie powinien podawać w pierwszej połowie to szukał na siłę strzalu.
Na plus ze dostał piłką w głowę i padla bramka.
Doceniam bramkę na 5-4 i ta druga( właściwie pierwsza jego w meczu)na farcie ale to jedyna udana akcja w tym meczu
Dla mnie. Bohaterem dziś był Pedri
0
@Patryk1899 akurat przy 3-1 pomyślałem że Wojtuś chce pobić rekord dudka z Realu
14
Zdecydowanie Pedri za cały mecz, raphinha przez cały mecz zrobił jedna dobra akcję ... No i jeszcze to że go w głowę bramkarz trafił piłka
0
Patrząc na wcześniejsze karne to można się było spodziewać ci w tej ostatniej akcji, trzeba by kilku powtórek bo prawdopodobnie tam był faul.
Mieliśmy mega farta na koniec
0
Za jedną akcję w meczu raphinha nota 8 xd
1
Yamal ostatnie mecze za dużo uderza z daleka , z trudnych piłek zamiast szukać podań do kolegów , brakuje jego asyst
0
Wrócił araujo i skończyła się gra na spalone, coś w tym jest