Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@B jak BARCA jak strzał mbappe w superpucharze
1
@franiu Wojtuś z cm a mbappe puścił szmatę a gdzie byli obrońcy?
1
@Lewangoooolsky bo Wojtuś by to wyjął jak strzał mbape na 1:0 dla realu
0
@bialyzdw xavi ich nie wprowadzał do pierwszej drużyny, on ich tylko wpuścił jak już nie miał kim grać, nie pracował nad ich rozwojem, tak jak mało brakowało a by doprowadził do opuszczenia Barcy przez Casado. Zresztą Guiu poza dwoma- trzema meczami też nie dostał szansy. Nawet w końcówce sezonu gdy o nic nie graliśmy młodzi nie dostawali szans jeśli miał kogo wpuścić. Fati potrzebuje by go odblokować bo widać że i niego problemem jest głową, im szybciej pójdzie na wypożyczenie to lepiej dla wszystkich.
2
@Alan_fcbfan myślę że Gavi miał bardzo duże wsparcie a Fatiemu było nie po drodze z xavim, był przez naszego trenera kwestionowany jak z resztą kilku innych młodych
21
1. To był jeden z lepszych naszych meczy w tym sezonie jeśli chodzi o płynność gry.
2. Obecny Gavi to dużo bardziej dojrzaly zawodnik niż przed kontuzją , już nie robi szopek na boisku.
3 świetna współpraca Kounde z Yamalem
4. Yamal z meczu na mecz staje się co raz lepszy, mamy mega grajka
5. Widać postępy w grze Martina aczkolwiek Calle czy Fort dalej stawiał bym przed nim
6 Szkoda że Fort nie dostaje szans i grzeje cały czas ławkę
7 widac że sporo tracimy grając z typowym napastnikiem , ze statycznym ,, słabym w przyjęciu i grze kombinacyjnej , bez dryblingu
8. Bardzo dobry mecz fdj
0
Araujo osiągnął swój cel dostanie nowy wysoki kontrakt
0
@SergioBusquets5 jeśli araujo miałby być rezerwowym to znaczy że zaczął się cofać w rozwoju i nic z niego nie będzie. Araujo i Martinez to nie te same poziomy
0
@PietrasCoelho akurat Yarek Gąsiorowski to duży talent , chłopak ma 19 lat, myślę że po sezonie odejdzie z Valencii.
Jeśl rzeczywiście araujo chce odejść to na siłę ma go co trzymać, zwłaszcza że ilość jego urazów w ostatnich latach jest spora
0
Powinien dostać szansę w pierwszym zespole , przedłużyć kontrakt i wypożyczyć na y się ogrywał , to jeden z liderów Barcy athletic
0
Niech idzie na wypożyczenie do betisu lub Sevilli choć ta druga opcja mało realna ze względu na źle stosunki między klubami
1
Sprzedać a w jego miejsce sprowadzić Yarka Gasiorowskiego z Valencii
0
@Midast nie , kibic Barcy nie patrzący na paszport a dobro Barcy
0
@pasquda czytaj ze zrozumieniem,
Napisałem tylko o błędzie Wojtka przy kartce i jednej dobrej interwencji Peni.
Oraz uwagę co większość zauważyła że Wojtek w meczu z athleticem grał za nisko oraz opóźniał wyjścia.
Zresztą dla porównania należy spojrzeć na interwencje Unaia Simona
0
@bialyzdw no właśnie akurat Penia pod kątem wyjść to super, w zeszłym sezonie graliśmy niżej wymienionych nie było potrzeby tylu wyjść po za pole karne czy to przez Matsa czy Penie.
Penia ustawia się znacznie wyżej niż Szczęsny, wyjścia Wojtka z athleticem były dość spóźnione i nie pewne i nie ma się czego dziwić bo on przez cały sezon w juve nie wychodził z pola karnego co w jednym meczu z athleticem.
Przy czerwonej kartce zachował się nie odpowiedzialnie , dobrze że mieliśmy zapas bramkowy bo różnie się mogło potoczyć
0
@Tasde w duchu gry uważam że jeśli to nie jest przesądzony faul z premedytacją to nie zwłaszcza gdy to pierwszy faul zawodnika
0
@europejczyk ale w porównaniu do czasów gry ramosa Pepe casemiro to była kultura xd
0
@bialyzdw tzn z athleticem, Szczęsny miał spóźnione wyjścia, to czego brakuje Peni to warunków fizycznych,
Za to wyjścia i gra nogami są po stronie Peni..
Nie ukrywamy że gra przed polem karnym przy naszej grze jest ważna
1
@kejdzi myślałem że to całkiem inny typ piłkarza, bardzo dużo symuluje faule a sam potrafi ostro faulować i te jego zachowania
2
Świetny mecz do momentu czerwonej kartki, działo się dużo, gdyby nie ta kartka Szczęsnego mógł być historyczny wynik
0
@bboy44 nie wiemy czy Wojtek by to wyjął, Na plus dla Peni świetna interwencja po strzale mbappe i jeszcze miał kilka dobrych
0
@bialyzdw przecież prawie wszystkie wyjścia dzis i z Mallorca spóźnione a nie oszukujemy się że jest ważny element przy naszej obronie, również przy bramce mbappe Szczęsny nie interweniował a co zrobił w końcówce Inaki
0
Można chwalił c raphinhe , kounde ale i tak wiemy że bez Yamala była by lipa, bo jak młodego brak to morale , pewność nasza spada
0
6. Obecność viniego oslabia Real, po powrocie po kontuzji vinicius jest słaby
Ad 2 Szczęsny zachował się jak junior w bramce, Penia świetna obrona w końcówce.
Wszystkie wyjścia Szczęsnego są spóźnione i niepewne bo jest to dla niego nowość jako bramkarza
3
Główne błędy manzano to brak czerwa dla camavongi za faul taktyczny, bo viniciusa faul mógł przejść ale camavongi to faul taktyczny, nie atak walka o piłkę
Pozwalał na wiele fauli realu.
Od jakiegoś czasu bellingham staje się bardziej zadziorny, emanuje z niego hamstwo, jak również ten młody obrońca ŚO , bodajże asenjo czy asenco.
1
@ObiwanKenobi też mi się wydaje że tu w drugą stronę , , casado tam był i nie wykonywał ruchu by blokować żółwia
1
Najlepsze : puchar nasz , świetna pierwsza godzina, powrót Raphinhi ,
Najgorsze: kontuzja, czerwo Szczęsnego, brak odwagi i zdjęcie lewego z boiska któremu brakowało sił ostatnie 20 minut.
0
@yoli dziś tak ale listopad grudzień bibmecz z Mallorca Raphinha wyglądał jeszcze jak ten z zeszłego sezonu, dziś powrócił
2
@aiven popieram, pozbyć się tych troli
0
Co z tego że nawet jakbyśmy dostali czas niego 70 mln to i tak zmarnujemy te pieniądze