Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ter Stegen
Fort, Araujo, Christensen, Martin
Garcia ,Gavi
Fermin, Torre , Fati
Pau Victor
4
Dziwna ta 11 nie odzwierciedlająca tego co działo się na boisku
To już bardziej Kiwior się tam powinien znaleźć niż Acerbi
0
Musimy podwyższyć obronę, dodać tam siły.
Co prawda chriestiensen nie ma rytmu meczowego ale postawilbym na zestawienie
Araujo Cubarsi (Chriestiensen) Martinez Balde
2
@BARCELONISTAnr1 w finale PK z Realem
0
@MeAndSwan no właśnie lipa myślałem że obydwa półfinały pokazują
0
@Rasa_21 TVP na tv lub przez neta
0
To już nie ma o czym pisać?
Rozmawiają bo mówią obaj po niemiecku i Mats jest kapitanem ... I jeszcze Lewy z nimi spiksuje , dlaczego??? XD
0
@Eric_Abidal_22 z tym asencio to przesada że jest bardzo dobry, popełnia błędy w obronie i dużo fauli, widać że mu odcina myślenie
0
@Proxi dobre wrażenie robi Junyent, który rok temu był na presezonie z pierwszym zespołem
6
Nic ten Inter specjalnego nie gra, wszystko czakrzy na ile piłkarzom Interu powoli sędzia, nie możemy dopuścić do strzałów z przed pola karnego. Myślę że to my jesteśmy faworytami w tym dwumeczu
0
Jak się patrzy na te nazwiska to nie ma tam super gwiazd ale dobrych i bardzo dobrych zawodników bardzo zdyscyplinowanych, doświadczonych, cwaniaków boiskowych,.
1
Akurat od kilku miesięcy raphinha podejmuje złe decyzje boiskowe , o ile jeszcze w lidze mistrzów mu wychodzą trochę mecze o tyle w Laliga to katastrofa a pogłębiła że po porażce z Argentyną
3
Czy mamy szansę na ligę mistrzów v?
Ciężko będzie jeśli nie wróci Balde , Lewy a raphinha nie odzyska formy.
Wszystkim przydała by się regeneracja zwłaszcza pedriemu
1
@FC33 nastąpiła zbyt duża wymiana pokoleniowa, mamy bardzo młody skład gdzie chłopcy dodatkowo wyjeżdżają na reprezentacje młodzieżowe, grają w sekcjach młodzieżowych,
1
@jackdaniels w drugiej połowie getafe miało że 4 dobre sytuacje , real druga połowę zagrał słabo , zwłaszcza druga połowę gdzie włączył tryb eco
0
Myślę że Fati fort Torre dostaną szansę od początku z Realem valadolid.
kursy Forta to bym chciał też zobaczyć w meczu z Realem,
Widać że Fort musi popracować na fizycznością i dynamiką, choć wiadomo że Balde z niego nie będzie
0
Pedri, Eric super, Szczęsny bardzo dobrze, ansu, fort, Olmo, gavi dobrze+.
Większość zagrała zbyt samolubie, gdyby w wielu sytuacjach podawali do lepiej ustawionych kolegów to wynik mógłby by znacznie wyższy.
Szkoda też setki Yamala , ale trzeba mu wybaczyć w tym wieku.
DobrE że dziś dopiero wtorek to będą mogli odpocząć.
Dobrze że kounde dziś nie zagrał.
Dziwna sprawa że piłkarze zagrożeni 5 żółta kartka się nie wykartkowali na skokejny mecz ligowy
3
Super Fort i Fati w pierwszym składzie
0
Dobrze by było żeby nasza podstawa odpoczęła dziś, a w razie potrzeby ich wpuszczac,
widziałbym bym to tak:
Szczęsny
Araujo Eric Chriestiensen Fort
Fdj gavi
Torre Fermin Fati
Ferran
Bardzo odważny skład ale Mallorca przyjeżdża bez swoich najważniejszych zawodników i myślę że na pierwszą połowę mozna zaryzykować i zobaczy co z tego wyjdzie
A jak będzie trzeba to wpuścić pedriego, Olmo yamala raphinhe kounde
0
@gaq podobnie bym chciał zobaczyć z tym że zamiast cubarsiego i Martineza araujo i Eric(chriestiensen)
Nasi ŚO muszą odpocząć
0
@MagdJanko to być może zagranie w meczach bez lewego może nam wyjść na plus, gdy będzie więcej ruchu, mobilności , wymiany pozycji. Byle by Pedri , yamal, fdj i olmo byli zdrowi
0
Ściągnąć go i wypożyczyć wewnątrz laligi na dwa sezony, ewentualnie do 2 Ligi
2
Dobrze by było by w meczu z Mallorca odpoczęli Kounde Martinez Pedri Yamal Raphinha
Szczęsny
Araujo Cubarsi Chriestiensen(Eric) Fort
Fdj gavi
Torre Fermin Fati
Ferran
W razie potrzeby wchodzą
Yamal Raphinha olmo Pedri Eric/ Kounde
Mallorca będzie bez swoich najlepszych i dobrze by było by nasz pierwszy skład też odpoczął przed meczem z Realem
1
Zemściło się wczoraj pchanie i trzymanie na siłę Lewego by strzelił bramkę by uciekł mbappe. Lewy miał dwie dobre sytuację by strzelić ale nic nie wykorzystał.
3
Martin dziś Zagrał beznadziejne , po wcześniejszych meczach widać było progress u zawodnika a dziś w przodzie bezużyteczny w obronie brak, spóźniony.
Niech zagra Fort z Mallorca
0
@MagdJanko pamiętaj gra się tak jak przeciwnik na to pozwala,
W tym sezonie pokonaliśmy wiele mocnych drużyn w LM,
14
Nie wspomniał nic o braku kartek za faule za lewym, yamalu, pedrim , fdj, victorze.
0
Otoczenie Roberta? Anka L.?
0
Sędzia dobry mecz Iglesiasa,
Mecze z celtą to zawsze dużo emocji
12
Sędzia słabo , pozwalał na faule na lewym , be konsekwencji dla celty , faul na cubarsim nie odgwizdane , pozwalał na grę na czas celcie,
Brak reakcji na faul na victorze
Aż dziwi że dał 8 minut dodatkowego czasu bo spodziewałem się że da 3 mi uty , tak by Barcą straciła pkt