26

Duży skarbem dla drużyny jest Eric mogący grać jako ŚO PO ŚPD, przy naszej wąskiej kadrze dobrze mieć takiego zawodnika. Podobnie było z Roberto.

6

Fort vs Martin - widać że Fort nie miał sił po 80 minucie ale jak się temu dziwić jak cały sezon siedział na ławce. Akcja która zrobił i strzał w słupek pokazują że ma możliwości ofensywne. Sufit Forta jest zdecydowanie wyżej niż Martina. Dobrze jakby Fort poszedł na wypożyczenie gdzieś gdzie mógłby grać w miarę regularnie, bo potrzeba mu minut
Ansu był dużo pod grą, widać że jego współpraca z Martinem wyglądała znacznie gorzej niż ostatnio z fortem, szkoda że nie strzelił.
Victor to nie jest zawodnik na Barcę, należy go sprzedać po sezonie jeśli znajdzie się ktoś chętny, no chyba że spróbować go na skrzydle gdzie grywał w rezerwach
Dani Rodriguez miał obiecujące wejście , było dużo zdenerwowania , chaosu ale jak na debiut dobrze

1

@addept chłopak debiutował w tym meczu w Laliga, było widać nerwowość i brak doswiadczenia ale to normalne. Na pewno ma drybling i szybkość. Jeśli nie będzie łapał tak często kontuzji to coś z niego powinno być. Pochwalić trzeba go za odwagę, charakter bo zazwyczaj taki młody to podaje do najbliższego

3

@Greenalley masz oko chłopie

2

@MesQueUnClub_87 no właśnie mam wrażenie, że ci hejtujscy to albo chłopcy oderwani od Fify albo troole od prześcieradeł

2

Jednak mecz kosztował nas dużo sił i nerwów oraz zbyt wielu minut zawodników pierwszego składu, którzy mieli dziś odpoczywać.
Brakuje nam rezerwowego napastnika typu luuk że Jong, czy wysokiego ale też silnego ŚN.
Fortowi w końcówce brakowało sił , musi się pod tym kątem poprawić.
Victor zawiódł, uważam że powinniśmy go sprzedać, Dani Rodriguez widać że ma potencjał ale obawiał że zbyt dużo urazów mu się przytrafia.
Szkoda że dziś nie mógł wystąpić torre i że minut nie mogli dostać Darvich i Farre.
Kolejny final wygrany i mamy 7 pkt przewagi na Realem , który może zgubić pkt z celtą.

0

Szok i niedowierzanie , Martin mvp meczu

12

Po co ten hejt, w sytuacji z bramka Szczęsny też by nic nie zrobil, pozostałe sytuacje wybronił , zwłaszcza ta w pierwszej połowie przy 1-0 po strzale Moro

7

@kaamil1910 jak na debiut to dość odważny występ, do czasu kontuzji pozytywny,

0

Kolejna jego kontuzja, chyba chłopak nie ma zdrowia na poważne granie

1

@HypeR miejmy nadzieję że do przerwy będziemy prowadzić 2-3 bramkami i Pedri odpocznie po przerwie. Bo bez pedriego w Mediolanie leżymy. A Inter wystawil drugi skład na verone

0

Skład jaki typowałem oprócz pedriego w miejsce którego stawiałem na Erica lub fdj

3

Szkoda że Pedri nie odpoczywa, w jego miejsce powinien być Eric lub fdj a Pedri obok Yamala to nasz najważniejszy zawodnik na inter

0

Fajnie by było zobaczyć Farre dziś od pierwszej minuty ale jest to ryzykowne ... Ale wątpię że zagra gorzej niż Martin.
Co do darvicha i Daniego Rodriguez to fajnie jakby jeden z nich wystąpił od pierwszej minuty.
Ciekawy w czym jest problem ze Niemiec nie może się przebić w rezerwach

0

@Coveta akurat u nas nie ma szału pod kątem wzrostu, ale musimy zwrócić uwagę na kto kogo kryje

1

W rewanżu musimy dokładniej pilnować przy stałych fragmentach gry, taki olmo czy Pedri nie mogą kryć dumfrisa, Thurama czy rosłych ŚO

1

@Matheu12 ja bym się nie zastanawiał nawet za 3 mln, jedyne plusy Martina to warunki fizyczne.
Chłopak zrobił ogromny postęp ale jak na Barcę to dużo za mało.

2

Trzeba zaryzykować i zrobić roracje.
Yamal Raphinha Pedri Martinez najlepiej jakby dziś nie podnieśli się z ławki rezerwowych i odpoczęli.
Gavi musi uważać, bo żółta kartka wyeliminuje go z potyczki z Realem
Olmo , fdj, Cubarsi max 20-30 minut.
Dziś od początku szansę muszą dostać Fati, fort, Fermin , chriestiensen, Farre ( jeśli Martin ma grać w Mediolanie, choć lepiej żeby tam nie grał a wystąpił Balde), być może Dani Rodriguez lub Darvich.
Dobrze by chriestiensen przetarł się przed wtorkiem bo będzie potrzebny w Mediolanie,
Inter też ma rotować w dzisiejszym meczu.


3

Zdecydowanie Fort , Eric dziś przyda się w pomocy a Fort jest solidny. Jeśli nie z takim przeciwnikiem to z kim ma dostawać minuty

0

Ter Stegen
Fort Araujo Christensen Martin/ Farré;
Eric Gavi(fdj),
Rodriguez ( Darvich) Fermin Fati
Pau Victor
Ryzykowny skład ale trzeba zaufać młodym z przodu,
Gavi musi uważać na żółtą bo wyeliminuje go z meczu z Realem
Jakby było źle to w drugiej połowie Pedri Yamal olmo ferran Raphinha są do dyspozycji

32

Wielka szkoda, liczyłem że zagra dziś od początku co pech to pech

10

Skład Marki super !!!
Niech pierwszy garnitur odpoczywa

0

@kaamil1910 akurat jest okazja do rotacji bo gramy z najsłabsza drużyną i mamy we wtorek kolejny finał, który musimy wygrać,
Będzie to świetna okazja do wykazania dla fatiego Torre Forta Martina fermina Victoria Chriestiensena a w razie czego w drugiej polowie pojawia się nasze asy

1

@gumaz mając mecz Interem we wtorek na wyjeździe i grając jutro o 21 to wydaje mi się że trzeba zaryzykować, z kim jak nie z valadolid

0

@jamjest bardzo konstruktywna odpowiedź xD. Czyli sens forum to pisać , trener wie lepiej i nie mieć swojego zdania, nie wyciągać wniosków. Czyli być jak Emmet

0

Gdyby Raphinha miał choć trochę umiejętności dryblingu. Ja mam mieszane uczucia wobec niego w LM mistrzów zrobił świetne liczby ale jego gra nie zachwyca , zwłaszcza w Laliga jest wręcz irytująca.
Sierpień - październik jego gra była super , zadziwiał na każdym kroku , od listopada niestety zaczął zwłaszcza w Laliga popełniać wiele błędów , podejmować złe decyzje, jego skuteczność znacznie spadła, jego zachowania stały się irytujące, zmarnował wiele okazji co doprowadziło m.in do starty pkt w listopadzie , grudniu ( duża ilość okazji zmarnowanych wtedy przez raphinhe i Lewego )
Co do gry w obronie , pressowaniu nie można zrzucić nic Raphinhi aczkolwiek ostatnio już się tak nie wracał.
Choćby ostatni mecz z Interem pokazał jak brakowało drugiego skrzydła , kogoś kto mógłby od lewej wjeżdżać w pole karne by odciążyc lamina

0

Dobrze by było jutro podratować się młodymi z rezerw czy juvenilu tak by jak najwięcej naszych odpoczęło przed LM

0

@bartoszek zaj..isty pomysł oddać walkower z valladoid.

1

Wyszedł brak rotacji w meczach że słabymi drużynami i brak zmian gdy wynik był pewny, mając solidnego Forta.
Przy tej ilości meczy i intensywnej grze kounde ryzyko kontuzji było spore. Miejmy nadzieję że Flick i jego sztab wyciągną wnioski z tego , bo Pedri też zdecydowanie za dużo gra

0

@LeoMessiiBarcaPepa musi , bo w razie kontuzji Szczęsnego na Inter zostaje nam Penia, nawet i bramkarz musi odpocząć, fizycznie i psychicznie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?