1

@Rifek pisałem że gdyby nie poważne kontuzje Mats byłby na innym poziomie, być może słabe raporty medyczne Matsa są powodem sięgnięcia po Garcię. Niemiec i Polak mają całkiem inne style bronienia , za mną przemawia ten Matsa. Praca na nogach, gra na linii, gra nogami, ustawianie się.

3

@Rifek nie da się ukryć że Mats dużo czerpał z Nouera natomiast Penia dużo z Matsa. Mats to bramkarz skrojony pod naszą grę i gdyby nie te jego kontuzje to myślę że żaden Garcia nie byłby nam potrzebny jeszcze że 3-4 sezony. Wojtek cały czas jest spóźniony w grze przed polem karnym , ma zawahania wyjść czasami jak pokazały ujęcia robi ruch w tył i dopiero w przód, niebezpieczne dla nas jest wchodzenie w przeciwnika i prowokowanie karnych , podobnie było nie raz w reprezentacji czy w juve.
Myślę że lewy w przyszłym sezonie to lewy ok 80% tego co było w tym. Jeśli nie będzie zmieniany po godzinie gry to znów zaliczy zjazd jak w ostatnich sezonach , poprostu Robert nie daje rady grać 90 minut ( nie mylić przebywać na boisku), może Alvarez, Isak a może David który jest do wzięcia za darmo. Tak na dobrą sprawę nie ma goaleadora do wzięcia, może Seśko się rozwinie, Guirassy już ma 29 lat to już za Stary jakby miał że 22 lata to byłby ciekawa opcją.
Najlepsza opcja to Endrick, chłopak ma potencjał ale jest biały

0

@Murazor kontrakt miał tak skonstruowany że pieniądze z pierwszego sezonu były przesunięte na późniejsze zebysmy się zmieścili w FFP tebasa

0

Fajnie by było spodziewać Nico plus Jonathana Davida, który jeszcze z nikim nie podpisał. Wtedy atak byśmy mieli super
Yamal Lewandowski Nico raphinha David plus olmo fermin
A z tyłu Pedri fdj casado bernal gavi.

0

@KibicBarcy84 no niestety lapcio dał się naciągnąć zahaviemu, bo nigdzie oprócz arabów by takich pieniędzy nie dostał, ale to był wtedy największy crack na jakiego nas było stać

0

@Murazor obecnie większą wartość marketingowa ma już Yamal, czy nawet raphinha czy Pedri tylko że to nie jest ten lewy z przed 5 lat , który w takim sezenie jak ten strzeliłby w samej Laliga kilkanaście bramek więcej. Lewy nastrzelal ale pracowała na niego mocno druzyna.

0

@jacek905 tylko że z chriestiensenem jest identycznie jak z Olmo, co chwilę urazy, a jak bym zdrowy u xaviego to był zawsze pierwszym zmienianym zawodnikiem,
Sprzedaż olmo jest nie opłacalna a Duńczyka daje czysty zysk do finansowego FP ( bo przyszedł do nas za darmo) a to jest najważniejsze.

5

Największym obciążeniem budżetu w tym roku będzie Lewandowski, jego zarobki w tym sezonie będą znacznie oderwane od tego ile daje drużynie , ale z tym nic deco nie zrobi, no chyba że zaoferuje mu dodatkowy rok zmniejszając wynagrodzenie w tym.
Victor i Romeu zbytnio nie obciążają budżetu ale to też parę mln, jak się zsumuje kasę z oszczędności płac longleta Ansu Romeu victora Peni , Matsa to mamy już ponad 30 mln do przodu. Jeśli doliczymy extra kasę z transferów Todibo, minguezy, być może abde, i już z Valle to mamy całkiem niezłe okienko. Może być ciężko pozbyć się Matsa, choć osobiście bym wolał Matsa niż Wojtka jako rezerwowego, myślę że Garcia więcej mógłby się nauczyć niż od Wojtka, a z drugiej strony szkoda Matsa na rezerwowego

1

Zakontraktowanie Garcii i Nico i sprzedaż Ansu , Pau Victoria , Longleta, Romeu, Matsa, Valle, Peni, Chriestiensena i wyp. Torre to było by dość dobre okienko,
W dodatku Obniżenie kontraktu fdj.
ostanie nam Lewandowski z ogromną pensją nie pasujacą do reszty.
Na pewno należałoby pomyśleć jeszcze o nowym ŚO. Kimś w stylu Laporte oraz kogoś do ataku na rezerwę.
Myślę że boki obrony jakoś dadzą radę.

0

@Matewoosh nie koniecznie, obawiam się że Wojtek może dostać lepszy kontrakt, ciekaw jestem czy w nowym kontrakcie nie będzie dopłaty za zeszły, bo być może Wojtek znów były jakieś kombinacje, u nas wszystkiego można się spodziewać

0

Jako rezerwowy byłby najtańszą opcją dla nas, jest to bramkarz dla zespołów laliga z poza pierwszej trójki, grających z bramkarzem bo Penia ma leprze przerzuty niż Mats i Wojtek i lepsze wyjścia przed pole karne, mimo że Wojtek się poprawił w tym aspekcie to dalej ma spóźnione te wyjścia.
Zobaczymy jak do naszej gry zaadoptuje się Joan Garcia

0

Fajnie by było jakby Nico do nas trafił, nie powinien mieć problemu z aklimatyzacją,
Za rok jak przyjdzie napastnik za lewego i być ma że ŚO za Martineza to możemy mieć mocna ekipę

0

Zwolnienie probierza to największy sukces Lewandowskiego w reprezentacji Polski od kilku lat, brawo Robert

0

@HypeR ja bym bardziej porównał Torre do młodego Isco z Malagi

0

Nico nie odejdzie z Athleticu tego lata bo chce zagrać w LM z Athleticiem, to dla nich będzie wyjątkowy sezon

4

Jutro Fabrizio Romano: Barcelona chcąc zrobić przelew zorientowała się że nie ma tyle eurusów by zapłacić całość i prosi o rozłożenie na raty xD

0

Czy Penia nie ma kontrakt około 3 mln brutto?

0

@Lewangoooolsky Cristiano by przyjechał na każdy mecz, nawet Mołdawia , San Marino , lichtenstainem by coś ustrzelić a lewy gwiazdorzy

0

Mars dziś uchronił niemców przed kompromitacją, ich obrona była fatalna

0

Ludzie tutaj zeszli z araujo , fdj i ansu teraz wróg nr 1 to Mats. Kilka wpisów na zamówienie lapcia przyniosło rezultaty

0

Powinien zostać w Hiszpanii, ossasuna bądź Valencia

0

To może Lewy załatwi angaż Grosickiemu albo ściągnie z emerytury Sławka Peszke

0

@SempreCzesterBarca @kejdzi ma rację, tylko odsprzedaż powyzej 50 mln była by opłacalna, a jeśli weźmiemy pod uwagę zawsze koszty dodatkowe, podatki , bonusy dla piłkarza, menadżerów to pewnie by go trzeba było sprzedać za powyżej 60 mln więc lepiej niech go Sporting sprzeda za jakieś 50- 60 mln

0

To było by zbyt piękne jakby udało się go sprzedać za jakieś 5-8 mln

0

Teraz co drugi dzień będą jakieś brudy wymyślać na Matsa. Ciekawe czy decyzja o pozbyciu się Niemca to decyzja lapcia czy Flicka

0

Lapcio nie odpuści 3-5 mln

1

Mimo że zarobiła na Nico Gonzalesie to mimo wszystko straciła piłkarza , który byłby wzmocnieniem składu. Za pieniądze zarobione za Nico nie kupimy nikogo podobnej jakości. Dla mnie u koemana Nico wyglądał dużo lepiej niż Gavi ale później nie pasował xaviemu , który wolał postawić na Romeu

2

Cytowanie Włodarczyka w temacie transferu Garcii to tak jak jeszcze pytać o to Tomaszewskiego

0

Dzieje sie tak bo każdy u nas ma zawyżony kontrakt, płacimy rezerwowym tyle ile zarabiają gwiazdy w innych zespołach Laliga (oprócz realu i atletico )

0

@sebsbastiams.fcb.fan92 Torre musi iść na wypożyczenie by grać, bo ma potencjał ale szans na grę u nas nie dostanie, akurat zawsze jak wchodził , grał to zostawiał pozytywny obraz swojej gry,
Może Mallorca , celta, Rayo , ważne by co kolejkę grał .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?