Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
İlkay Gündoğan i Ederson poza składem - Guardiola wydaje kolejne setki mln na kolejne nie wypały a swoich zawodników pozbywa się jak rękawiczki, Guardiola ma bardzo wiele nie trafionych transferów
2
@Coveta bardzo dziwna decyzja sędziego, bardziej kontrowersyjna niż karny, ten obrońca symulował, jego zwijanie na trawie to słaba gra aktorska na poziomie telenoweli Brazylijskiej
3
@Comentateiro najgorsze czevteraz inne drużyny mogą robić podobnie,
Kiedyś real za czasów Mourinho na mecze z Barceloną zmniejszał boisko do minimalnych wymiarów, trawę pozostawiał na max długości i nie zdradzał przed meczem by piłka wolniej chodziła
4
@addept Lewy dziś zaliczył pozytywny występ, zaliczył dobre wejście
2
Sędziowie w Laliga dalszy spadek umiejętności, czy w każdym meczu muszą być kontrowersje,
0
@Titi900 katastrofa to Raphinha który zgubił się w środku i nic nie dawał
1
Załatwili nas zalaniem murawy i nie potrafimy grać , ciekawe czy jeszcze będą lać w przerwie by utrudnić nam rozgrywaniepilki
0
@Uven odpowiednio przygotowali boisko właśnie na naszą grę i yamala, za dużo wody stoi na trawie
2
Oglądając skrót to taki drugi Raphinha, to nie zawodnik grający od linii , przy naszym ataku pozycyjnym , kiwający jak Yamal,
Laliga jest trudniejsza dla dryblerow niz Niemcy czy Anglia
0
I tak nas nie stać póki co, po za tym my tam nie mamy układów by kupować
0
@AnsuLamine myślę że Moriba u nas też byłby ważnym zawodnikiem, bo jak życie pokazało młodym opuszczającym barce ciężko jest grać gdzie indziej, kształtujemy ich pod naszą grę
0
Szkoda że nie można obejrzeć , fajny sklad
5
Najlepszym rozwiązaniem było by gdyby sędzia po meczu brał udział w konferencji u wyjaśniał wszystkie swoje decyzje z boiska.
Drużyny powinny zgłaszać sytuacje do wyjaśnienia a CTA w ciągu 7 dni powinna przeanalizować tę sytuacje plus inne sytuacje godne analizy a mające znaczenie szkokeniowe, i ocenić czy sędzia dobra podjął decyzję czy zla
0
@barteq nie wiadomo jak oni się rozwiną, jeśli Penis zaliczy bardzo dobry sezon to może na nim zarobimy,
Być może po odejściu Szczęsnego to on będzie naszą dwójką
0
Na żywo karny a po powtórkach to już raczej nieumyślny faul mbappe( depniecię na przeciwnika)
0
Czerwona kartka była kuriozalna bo to było max na czerwo, co do karnego to powinni sprawdzić pod kątem depniecia przeciwnika przez mbappe
1
@Proxi jak dla mnie faul mbappe , nadepnięcie na nogę obrońcy i żółta kartka, to coś jak kartka dla Roque gdy dostał czerwo Marin zrobił w niego ślizg a ten starając się uniknąć kontaktu , ścięcia przez obrońcę , stanął mu na nogę
0
Mbappe wziął się za siebie, zrzucił kolejne zbędne kg, będzie w tym sezonie mocny,
0
Przyszedł w bardzo złym momencie po kontuzji, xavi gościa olał , doszły problemy rodzinne, gościu ma papiery na granie, ma dopiero 20 lat, myślę że jeszcze wróci do europy
U nas powinien przyjść do rezerw na co najmniej pół roku a później wypożyczenie do średniaka w Laliga
0
Zostawić Torrentsa i Dro a fernandezow puścić do Brazylii i tak pewnie tylko Torrents ma szansę na minuty
0
@kondibar raczej to nie było celowe , bardziej nie przemyślane , to była chwila, i zła decyzja kosowianina, być może nie obserwował zbytnio co robi bramkarz a skupił się na piłce
Wiadomo że były nerwy po bramce 2-0 i pierwszej czerwonej dla Majorki.
0
Borussia będzie chciała go tylko kupić za grosze , już lepszym rozwiązaniem jest wypożyczenie w Hiszpanii czy to w Laliga czy w drugiej lidze do zespołu cgrajacego piłką gdzie będzie dostawał minuty
2
@VAMOS1899LaMasia przeczytaj jeszcze raz , sędzia powtarza trenerowi że to tylko wybicie głową a nie uderzenie piłka w głowę, gdy piłkarz się tego nie spodziewa , ten strzał nie był nawet zbytnio mocny
3
To nie było uderzenie w głowę a wybicie piłki glowa a to olbrzymia różnica
3
@Plama to nie było uderzenie piłka w głowę z zaskoczenia tylko celowe wybicie i to strzału nie najmocniejszego. Może gościowi trzeba zrobić badania bo może nie może grać głową xD
0
@Coveta Messi miewał po ponad 30 strat i było wszystko ok, chłopak musi się rozwijać i musi próbować, średnie mamy skrzynia domowego który potrafi minąć zawodników, stanowię olbrzymie zagrożenie i ciągnie nam większość meczy, on też musi coś dostawać w zamian
1
@kondibar muriqi też nie miał złych intencji, chciał przejść piłkę i strzelić gola, też przeprosił.
Jeśli Morlanes za swój pierwszy faul dostaje żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną to Raphinha tym bardziej powinien dostać bezpośrednie czerwo.
Zwłaszcza że araujo wczoraj był bardzo oszczędzony przez sędziego , już za pierwszy faul od tyłu na muriqium powinien dostać żółtą
2
Wiadomo że Arrasate jako trener musi bronić swoich zawodników, stać po ich stronie, bo drużyna jest najważniejsza zrobił to delikatnie zbytnio się nad tym nie rozczulając
2
Arrasate to bardzo fajny trener, ma rację że zwracając uwagę na rozgrywanie meczów na Majorce o tych godzinach , jakby nie dało się ustawić ich meczy w sierpniu na godz. 21 czy 22.
Wiadomo że meczowi towarzyszą emocje, my też byśmy się domagali przerwania meczu, a pierwszy do tego byłby Araujo, wydaje się jednak że gościu przy symulował trochę bo raczej strzał nie był zbyt mocny i nie był z zaskoczenia, nie dostał z boku głowy czy z tyłu,
Sędzia postanowił słusznie.
Sędzia popełnił w pierwszej połowie dwa duże błędy brak żółtej dla Araujo i brak czerwa dla raphinhi
0
@Guillegavira ale faul był w sektorze przy naszym polu karnym, Mallorca dostała dziś za dużo kartek,
Wkurzające jest że trenerzy w Laliga dostają bardzo wiele kartek