Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@heniusss pisałem o tych 50% sprzedanych w tym tygodniu, w sportingu Trincao odżył dorósł, w zeszłym sezonie miał około 30( bramek , asystent. Byliśmy pod ścianą i potrzebowaliśmy tych pieniądzy :(
0
@Coveta było też kilka fajnych dryblingów z jego strony zwłaszcza w pierwszej vpolowie
2
@th@les araujo jest słaby , obecnie znacznie slabszm yniz w sezonie mistrzowskim u xaviego, szkoda że się nie udało go sprzedać choćby za 70 mln
5
Araujo nic nie poszedł do przodu w rozwoju a wręcz cofnął się,
Mając takie warunki fizyczne, motoryczne będąc silnym i dosc szybkim obrońcą niestety brakuje głowy, brak ustawiania sie
Za pierwszy faul na Moriquim powinien dostać mocna żółtą.
Powinien araujo zobaczyc jak się gra , obejrzeć sobie choćby Hummelsa
3
Bardzo słaby sędzia
Araujo powinien dostać żółtko po pierwszym faulu na muriqium,
Za faul raphinha powinien dostać czerwo.
Zbędna kartka też dla Torre za faul pod drugim polem karnym
0
@pasquda dzięki temu udało się dziś zarejestrować Rashforda, mieliśmy nóż na gardle
0
@heniusss wartość na Transfermarkt nie jest wyrocznią, gościa spokojnie spieniężą za ponad 50 mln , był jednym z tych dzięki któremu zdobyli mistrza, być może teraz go nie sprzedadzą bo odszedł Gyokeres.
Oni wiedzieli że kasa jest nam bardzo potrzebna i to wykorzystali
1
@maximo całą naszą obrona nie wygląda najlepiej,
Balde za bardzo nie ma zmiennika, Eric powinien być jako ŚO a kounde powinien mieć zmiennika typowego PO.
Na środku obrony mamy szklanych araujo i chriestiensena, którzy znając życie zaraz pójdą na L4 i zostaną nam na środku Cubarsi i Eric
0
Stawiam na skład:
Garcia
Kounde Araujo Cubarsi Balde
De Jong Pedri
yamal Fermin Raphinha
Ferran
13
50% praw do Trincao za 11 mln to rozbój w biały dzień , gość wart ponad 50 mln a my sprzedajemy 50% praw za 11 mln, tak właśnie nas mendes wycyckał bo wiedział że te pieniądze są nam bardzo potrzebne.
Tak właśnie się dzieje przez FFP tebasa że hiszpańskie kluby oddają zawodników znacznie poniżej ich wartości bo muszą łatać dziury by spełniać ffp
1
@JaroCoach atakiem bym się nie przejmował , znaczenie gorzej wygląda obrona , brak wzmocnień a osłabienie brakiem Martineza. Mamy szklanych araujo i chriestiensena oraz Balde, ktory też łapie co jakiś czas urazy
0
Martin w związku ze skończył 23 lata już nie może grać pierwszym zespole mając kontrakt w rezerwach. To nie jest zawodnik na Barcelone , zrobił postępy ale to wciąż nie zawodnik na Barcelone , nawet na ławkę rezerwowych, sprzedać go a postawić na Torrentsa na lewej , Erica dać do środka a Forta na zmiennika Kounde
0
50% praw Trincao sprzedaliśmy za 11 mln, przecież teraz sportowy sprzedać go za ponad 50 mln do Anglii.
Chociaż 20 mln za niego powinniśmy wziąć
1
50% praw za 11 mln ?
Przecież oni go sprzedadzą zaraz za co najmniej 50 mln
6
Są gorsi od niego
3
Myślę że około grudnia powinien dopiero celować w cały mecz , trzeba chłopaka wprowadzać po woli , bez napinki
1
Mistrz i TOP4: BARCELONA, real, atletico villareal
MVP sezonu: Lamine Yamal
Pichichi (król strzelców): Mbappe
Najlepszy asystent: Lamine Yamal
Niespodzianka sezonu : Torre
Rozczarowanie sezonu : vinicius
Spadkowicze: Espanyol, Elche, Oviedo
2
Sprzedać im Martina xD
4
Zły kierunek, tam nie pogra, musi zostać w Hiszpanii nawet w segunda ale żeby grał w pierwszym składzie
7
Całe to FFP powoduje że kluby hiszpańskie z sezonu na sezon są co raz słabsze , sprzedają taniej niż by to czynili normalnie, bo inni wiedzą że muszą sprzedać by się mieścić w FFP, kluby stać kupić zawodników ale nie zarejestrować
10
Wypożyczyć chłopaka bez opcji wykupu
1
@kendiii91 ale zagrał słabo , bardzo wiele błędów. Dembele potrafi kiwnąć fajnie a później w łatwej sytuacji popełnić co błąd na poziomie trampkarza
Przypomina się mecz z Liverpoolem i jego zmarnowane setki .
Jeżeli takich piłkarzy jak vinicius czy Dembele rozważa się pod kątem złotej piłki to jest to upadek piłki
7
Dembele wrócił do formy z Barcy xD
Tottenham wygląda zdecydowanie lepiej, widać różnicę w przygotowaniu.
0
@novy1899 to miejmy nadzieję że Martina sprzedadzą i nie będzie trzeba go rejestrować
3
Wypożyczyć go na 2 łata, wtedy klub postawi na niego w większym stopniu a zawodnikowi da stabilizację
1
@fantom102 błąd na sofie był, gavi grał do końca
6
Bylibyśmy idiotami gdybyśmy chcieli sprzedać fermina czy Casado.
Mamo bardzo młody ale już doświadczony skład: Yamal, Fermin, gavi , Pedri, casado , Balde , Cubarsi , Eric plus kolejni młodzi w kolejce
3
Z Rasfhorda i jego szybkości możemy mieć wiele pożytku. Będziemy mieć 3 znacznie różniących się środkowych napastników( lewy , Ferran i Rashford) a w razie czego jest jeszcze olmo , Raphinha
0
Za jakieś 5 lat będziemy grać ligowe mecze : że dwa w USA , jeden w Chinach , jeden w Japonii , że l trzy u arabów i jeden w Afryce, w końcu trzeba zdobywać rynki i liczy się tylko kasa kasa kasa
0
To może Como jeszcze weźmie Forta na wypożyczenie