Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To może Como jeszcze weźmie Forta na wypożyczenie
0
@Michal112233 z tą pomocą byłbym ostrożny czy mamy za dużo , jest tam olmo który co najmniej pół sezonu będzie kontuzjowany , jest Bernal który nie wiadomo kiedy wróci na 100%,
Zostają Pedri , casado fdj Fermin gavi.
A wiadomo że będą też jakieś inne drobne i dłuższe kontuzje.
Jeśli chcemy walczyć o wszystkie trofea to musimy mieć taką kadrę
3
@Michal112233 biorąc w dotyku pod uwagę częstość urazów w ostatnich latach i biorąc pod uwagę że zeszły zagrał prawie cały to można spodziewać się że za niedługo jakiś uraz złapie zwłaszcza że lata lecą.
Szkoda że taki Inigo nie przyszedł do nas parę lat wcześniej, bo potrzebni są ludzie z charakterem w drużynie
1
Miał poprzedni świetny sezon choć nie uniknął błedów, ma swoje lata , jeśli mielibyśmy dostać za niego nawet 5 mln i odliczając jego pensję to może to być dobra sprzedaż, Inigo młodszy nie będzie choć w tym sezonie by się jeszcze przydał
0
Fajnie by było żeby do jego odejścia nic nie dołożyć, by nie trzeba było wypłacać mu żadnego odszkodowania itp.
0
Byle nie do Milanu i do Włoch, tam zespoły mają bardzo szerokie kadry i tacy jak fort przepadają,
Najlepsza opcja to Borussia i Ajax , chociaż u Michela w Gironie też może się rozwijac ,
4
Sprzedać do Almerii 50% praw za 3 mln z odkupem 6 mln, tam powinien mieć miejsce w składzie i grać
0
@Nightraider jeszcze by przedłużyli kontrakt fdj co też by pomogło
0
@LinekMichal bo olmo powinien grać max 60 minut i co trzeci czy czwarty odpoczywac
0
@Messibestplayerintheworld oni razem to jak jeden zawodnik i to jeszcze dorzucając Olmo.
Tylko oni często łapali razem te urazy i obydwaj byli niedostępni
0
@Uven z Pedrik mi się wydaje że jest znacznie inna sytuacja on poprostu został przeforsowany w tym swoim pierwszym sezonie, gdzie grał wszystko wszędzie później wracał zbyt szybko.
Olmo podobnie jak araujo i chriestiensen są szklani.
Ważne by takich zawodników mieć jak naj mniej w składzie
0
Odeszli Victor , Torre Longlet i dalej nie możemy nikogo zarejestrować.
Czy odejście Romeu, Peni coś zmieni w tym temacie?
Na pewno pomogła by sprzedaż Martina i Chriestiensena/ Araujo
0
Jeśli mamy walczyć na wszystkich frontach to pomoc w składzie fdj Pedri casado bernal olmo fermin Gavi się przydadzą bo pamiętać trzeba że Olmo w trakcie sezonu złapie że 3 urazy i z Z1/3 sezonu będzie nie dostępny.
Należy sprzedać Martina, Matsa, Penie , Romeu i kogoś z dwójki araujo/ chriestiensen
0
Sprzedać to możemy Martina , Penie , Romeu, Matsa i jednego ze szklanych ŚO araujo/ Chriestiensena.
Szkoda że klubów nie zmienili Trincao, Mingueza i Abde bo łącznie by dali przychód kilkunastu mln
3
Sprzedaż casado za kwotę poniżej 50 mln euro była by głupotą.
Należy też pamiętać że po reformie w lidE mistrzów teraz się gra do końca i oprócz pkt liczą się na koniec też bramki. Zresztą nie dawanie odpoczynku kounde dało znać na finiszu rozgrywek gdy był potrzebny w decydujących meczach
0
Sprawa Romeu , Penii powinny być rozwiązane na początku lipca, bez sensu jest przeciąganie tych spraw
3
Nie możemy się pozbywać młodych zawodników którzy stanowią wartość dodaną i nie są zbytnim obciążeniem dla budżetu.
Fort, Cubarsi, Balde , casado , Bernal , Fermin , Gavi , Pedri , yamal to siła zespołu na lata
6
Najlepszym rozwiązaniem byłoby pozbyć się:
-Martina a postawić na Torrentsa i Forta ,
- pozbyć się Romeu , Penie
- Matsa wysłać na powyżej 4 miesiące L4 tak by w jego miejsce zarejestrowac Garcię
- pozbyć się kogoś z dwójki szklanych obrońców Araujo/ Chriestiensen
Należy pamiętać że Olmo w trakcie sezonu złapie że 3-4 urazy, Bernal będzie wracał bardzo powoli , najpierw obciążenie na treningach później po woli wejście w mecze.
0
@Trojanek23 fdj jest do gry dwoma pomocnikami a nie jednym SPD.
miejmy nadzieję że Bernal będzie drugim busquetsem i nie będzie trzeba kupować nikogo z zewnątrz.
Drugi yaya Torre nam się nie trafi choć by się przydał ktoś taki z taką siłą
3
@komin32 widać że ma talent tylko potrzeba mu zaufania trenera i minut.
Ja bym wolał by fort był zmiennikiem Kounde a Eric wrócił na ŚO.
W przeciwnym razie wypożyczenie do któregoś z klubów Laliga gdzie będzie dostawał minuty
1
@Kubsoleon na pewno musi dostawać więcej odpoczynku, max 60-70 min w meczu, lub wejścia z ławki ok. 60 minuty.
Zobaczymy czy ferran podtrzyma swoją formę z poprzedniego sezonu i gdzie swoje miejsce znajdzie rashford
0
@Adik22 peselu nie oszukasz, Lewy strzeli w tym sezonie ok. 30 bramek ale na to wszystko będą pracować nasi skrzydłowi , pomocnicy A przydałby się napastnik który sam potrafi wypracować sytuację lub stworzyć innym
Na chwilę obecną nie ma kim go zastąpić, więc musi zostać bo na bombę typu Ishak czy Alvarez nas raczej nie stać.
2
@Trojanek23 akurat półfinały z Interem pokazały że nasza największa bolączką jest gra obronna, bo nastrzelac tyle bramek Włochom w dwumeczu to wyczyn ale popełnić również w tym samym dwumeczu tyle błędów w obronie to też wyczyn ale negatywny
5
@BulaKG zachwycił w meczach za czasów xaviego i to jako LO, zeszły sezon był zmarnowany , flik na niego nie stawiał, tylko eksploatował Kounde aż ten doznał kontuzji w najważniejszym momencie sezonu
0
@Kubsoleon szybkościowo ferran go już zjada( weźmy sytuację z pucharu Hiszpanii z Realem gdzie ferran doszedł do piłki do której lewy nie miałby szans dojść) Przydałby się napastnik szybszy i żeby miał drybling a nie tylko do dołożenia głowy, nogi. Lewy to goaleador ale zamiast zachwycać się że dał nam ponad 40 bramek w zeszłym sezonie należy też trzeźwo spojrzeć ile też nie wykorzystał sytuacji. W Laliga od października do marca strzelał tylko jedną bramkę na miesiąc. Wieku nie oszuka zresztą Flick już w Bayernie go oszczędzał i wtedy było widać też efektywność lewego
1
@Adik22 zasługi zasługami ale Lewy ma swój wiek i swoje coraz większe ograniczenia. Lewy z czasów Bayernu w zeszłym sezonie by ustrzelił że 20 bramek więcej. kwota powyżej 25 mln myślę że jest akceptowalna, jedyny problem ze za bardzo nie ma kogo kupić, bo ani Isaka ani Alvareza nie wyjmiemy. Na pewno zwolnienie pensji Lewego dużo by pomogło w FFP
13
Jak dla mnie to nie etyczne, mając hasło "więcej niż klub". Na tych pieniądzach. Jest krew , wyzyskiwanych , mordowanych, wygłodzonych ludzi
1
@AndreSantos raport na pewno uwzględni też fakty że to kolejna operacja Matsa i spojrzy mu w metrykę przy okazji ( a w tym wieku to i z się tak szybko organizm nie regeneruje), myślę że spokojnie mu dadzą 4 miesiące przerwy
1
Nie stać nas było na niego ale wydaje się że dobrze na tym wyjdziemy bo przepłacilibyśmy za niego , a nie jest wart 75 czy 85 mln,
3
Wypożyczyć chłopaka na dwa lata z opcją przerwania wypożyczenia po roku. Na pewno nie może oze zostać w rezerwach