Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Kapitan9 że co ? Moline za 20 mln?, przecież on połowy nie jest wart
A poza tym Llorente to nie prawy obrońca
1
Sprzedać Martina a postawić na LO choćby na Torrentsa
0
Jak to atletico musi nie przepłacać wynagrodzeń zawodników skoro się mieszczą w FFP tebasa. W tym okienku tylko real i atletico się zbroją reszta kombinuje jak znaleźć się w FFP
3
To wypożyczenie to jedyne na co nas stać obecnie i to pewnie przy znacznym obniżeniu zarobków Rasfhorda
0
@Herbert lepiej zagrać np. w takim Maroku gdzie mają blisko niż na stadionie 6 tys kibiców.
Mogłoby być to przynieść zysk ok 5 mln
Tylko że o tym mogli pomyśleć miesiąc temu
1
To nie jest budowa domu tylko olbrzymiego stadionu, tam pracuje ponad około 3 tysiące osób, nawet było podawane że około 3,5 tysięca od poniedziałku do piątku 24 h i w sobotę 10 godzin. Planowanie meczu o puchar Gampera było nierozważne gdyż powoduje przerwanie prac, stratę nawet kilkunastu tysięcy godzin. Zapewne zbyt dużo prac jest jeszcze nie ukończonych by miasto wydało zezwolenia. Jestem dobrej myśli że LM zagramy od września na camp Nou
3
Szczerze to głupotą było planowanie tego meczu na camp Nou bo wiadomo że to opóźni, ograniczy prace.
To jeśli puchar Gampera nie może odbyć się na camp Nou to zorganizować go poza Hiszpanią, np. w marocco tak by zarobić kilka mln euro za mecz.
To do pierwszego meczu i siebie zostanie nam jeszcze ponad miesiąc, wątpliwe by Barcą chciała grać poza camp Nou , zwlaszcza mecze ligi mistrzów
4
Jakby się uda pozbyć Romeu , Penie , Matsa, Victora to starczy na wypożyczenie Rasfhorda.
Swoja drogą tylko real i atletico stać kupować , pozostałe drużyny w Laliga w kryzysie
10
Rozegrać puchar Gampera w Maroko i wpadnie za to ok. 5 mln euro ,
I problem z głowy
13
Pozbywanie się de Poula dziwne, bo to mocny punkt atletico, są tam inni do odpalenia,
Ogólnie atletico robi dobre transfery tego lata, będą się bić o mistrza do lutego/marca xD
1
@ali3gator kasy to my za niego nie dostaniemy, bardziej się obawiam że przy rozwiązywaniu umowy zapłacimy mu kilka , kilkanaście mln
0
Szkoda utraty Kospo, nie powinniśmy tracić kontroli nad nim, można było odsprzedać 50% praw i zagwarantować odkup za kilka mln.
2
@VinDiesel powinni dać zakazy transferowe a nie dowalać 15 mln i grozić kolejnymi 45 mln.
To nawet tebas przystaje na naszą kreatywna księgowość a UEFA widzi to inaczej i z nimi nie ma gadania.
Barcelona ze względu na bycie klubem socios na znacznie gorzej niż inni bo nie może się dokapitalizować jak robią prywatne kluby, no chyba że by zrobili zrzutkę wśród socios. W dodatku do FFP liczą się Barcelonie wszystkie sekcje sportowe.
Miejmy nadzieję że Nasze problemy się skończą za rok jak w pełni wrócimy na nowy stadion, który będzie generował spore przychody
1
Szkoda chłopaka , bo ciekawie się zapowiada
0
Głupoty, wątpliwe by miał najwyższą pensje no chyba że przy podpisywaniu kontraktu w poprzednich latach duże kwoty zostały przesunięte na przyszłe lata kontraktu i teraz go zaczęli spłacać
3
Bardzo dobra decyzja , zostanie w rezerwac na przyszły sezon to krok w tył w rozwoju, oby wygrał rywalizację i był pierwszym bramkarzem
4
W tym okienku raczej nikogo drogiego nie kupimy , bo najpierw musimy kogoś sprzedać, teraz nie problemem będzie FFP tebasa a FFP UEFA, bo tam grożą nam kary finansowe , znacznie większe niż 15 mln które dostaliśmy teraz.
Swoją drogą jaką to jest głupota by biednego karać finansowo
1
@kinioo nie wywalimy 80 baniek bo nas nie stać a po za tym z tego co pamiętam to byśmy złamali zapisy ugody z UEFA i była by kara sporą. Jak nie sprzedamy to nikogo nie kupimy
2
Szkoda że brak Quima Junyenta , to bardzo ciekawy , zawodnik , który rok temu w presezonie fajnie się zaprezentował. Ciekaw jestem jak zagra Roony Bardghji, to chłopak z dość dużym doświadczeniem, co prawda w lidze szwedzkiej ale i też na arenie europejskiej. Może nie kupienie Nico wyjdzie nam dobrze sportowo , bo na pewno finansowo tak.
2
Wszyscy zarabiali zbyt dużo z Messim na czele, który mógł zarabiać najwięcej ale nie tyle ile zarabiał, to było szaleństwo , kto wtedy odpowiadał za finanse że godził się wszystkim piłkarzom dawać tak bajeczne kontrakty. Jedyny Pique miał gest. Alba busquets Suarez Dembele rakitic Roberto Longlet Mats fdj grizmann Coutinho Neymar to byli ludzie przeplaceni i to znacznie, tak jak teraz takim jest Lewandowski.
Niestety Ci nasi kochający klub amigosi byli bardzo bardzo pazerni
0
Na filmikach wygląda dobrze , miejmy że się odnajdzie w pierwszej drużynie
31
Po co taki jad, gość przeszedł wiele w życiu i powrót do gry po chemioterapii to naprawdę coś, ogólnie dojście do siebie po tym wszystkim.
Takie rzeczy się zdarzają, w jego sytuacji jeśli to rzeczywiście było w tym środku przeciw wypadaniu włosów to danie kary było by nie ma miejscu.
5
Bardghji zamiast Nico i ponad 100 mln zostaje w kieszeni
0
@Veysel jak życie pokazało że ten co gra wszystko to na koniec sezonu leczy kontuzje. Przy tej ilości meczy kounde powinien więcej odpoczywać , myślę że max do powinien grać piłkarz to ok. 55 meczy w sezonie
0
@Maker0 nawet niech to będzie 100- 150 mln to są to ogromne pieniądze których nam teraz brakuje
0
Myślę że będzie nasz , Dusza nie ma szans wyciągnąć z Liverpoolu po stracie Joty.
A jesteśmy w FFP 1:1
2
Moglibyśmy sprzedać Martina a do pierwszej druzyny przesunąć kogoś z dwójki Oduro Jofre Torrents.
dobrze by było by w miejsce Torre , Victora i ansu awansowali młodzi albo chociaż dostawali szansę co jakiś mecz Virgili , Toni Fernandez , Guikle Fernandez , Pedro Rodriguez , Quim Junyent, Ibrahim Diarra.
1
Pięciu czy pięcioro?
0
Na naszą niekorzyść działają pozostałe sekcję klubu które są niedochodowe ale są ważne.
Dla takich klubów jak Barcą powinno być wydIelenie do liczenia FFP samej sekcji piłkarskiej
0
@th@les skończył się sezon i rok finansowy 2024/25.