5

Gdyby taka debata była przed I turą to Mentzen byłby w II turze xD

1

Absolute Cinema xDDDD

4

@GeneralXavi chciałbym być w Konfederacji i szczęście Boże wszystkim.

8

Mentzen w każdym pytaniu ciśnie po decyzjach PiS-u xD

0

@michal26 beton pewnie już nie lubi Mentzen, bo nie można tak.

4

Batyr upada po raz pierwszy.

0

@michal26 i to taka słaba godzina

3

@kamiVeB to nie dziennikarz TVN-u

5

@AlphaNumeric Mentzen na X napisał, że nie udzielił im praw do transmisji, nawet się o to nie zapytali.

9

@MesQueUnClub96 a ukraść film z YT to jakieś mniejsze zlodziejstwo czy jak?
Czy to jest ich praca(kamery, dźwięk, miejsce, pomysł), ich wizerunek itd. ?

44

Tak to tylko negatywne materiały o Mentzenie, ale ukraść transmisje to pierwsi xDDD

0

@ZuczekFCB1899 to to jeszcze istnieje?

0

@GTBTP to podchodzi pod rasizm.

1

@Popitek12 przyjdzie noc

25

Wiele problemów zdrowotnych się skończy, kolejki do lekarzy będą krótsze.

8

@Kgorecki2500 nie lubię Kaczyńskiego ani Tuska, ale Jarek ma coś takiego, że potrafi coś zrobić/powiedzieć, że się człowiek uśmiechnie.

9

Wszystkie kropki połączone.

4

@GTBTP czyli dziennikarz kompletny.

0

@Kinginiesta Rymanowski, nie słyszałem żeby on w ogóle gadał o swoich poglądach i sympatiach.

33

W sensie jak ukrywa? Ma chodzić na gołą klate zamiast w garniturach?

1

@MesQueUnClub96 miała 5% w sondażach a nie w wyborach.

2

@Zoker "special price for you my friend"

6

Latynos od ciabaty robił zdjęcie pewnie

4

@Eklerek -za darmo wyślę i dopłacę
- no dobrze, to kiedy Pani wyślę?

xDDDDDD

7

Brawo za refleksje, bo nie fair były te negocjacje na antenie.

9

@Luciano99 a przegra ten, który dostanie mniej głosów.

10

Największy wygrany startu Maciaka:

3

@Kgorecki2500 studio przed, live Sławka i studio po.

2

@Kgorecki2500 jak mu pęka później

16

No i Pan Paweł!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?