D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Gdyby taka debata była przed I turą to Mentzen byłby w II turze xD
1
Absolute Cinema xDDDD
4
@GeneralXavi chciałbym być w Konfederacji i szczęście Boże wszystkim.
8
Mentzen w każdym pytaniu ciśnie po decyzjach PiS-u xD
0
@michal26 beton pewnie już nie lubi Mentzen, bo nie można tak.
4
Batyr upada po raz pierwszy.
0
@michal26 i to taka słaba godzina
3
@kamiVeB to nie dziennikarz TVN-u
5
@AlphaNumeric Mentzen na X napisał, że nie udzielił im praw do transmisji, nawet się o to nie zapytali.
9
@MesQueUnClub96 a ukraść film z YT to jakieś mniejsze zlodziejstwo czy jak?
Czy to jest ich praca(kamery, dźwięk, miejsce, pomysł), ich wizerunek itd. ?
44
Tak to tylko negatywne materiały o Mentzenie, ale ukraść transmisje to pierwsi xDDD
0
@ZuczekFCB1899 to to jeszcze istnieje?
0
@GTBTP to podchodzi pod rasizm.
1
@Popitek12 przyjdzie noc
25
Wiele problemów zdrowotnych się skończy, kolejki do lekarzy będą krótsze.
8
@Kgorecki2500 nie lubię Kaczyńskiego ani Tuska, ale Jarek ma coś takiego, że potrafi coś zrobić/powiedzieć, że się człowiek uśmiechnie.
9
Wszystkie kropki połączone.
4
@GTBTP czyli dziennikarz kompletny.
0
@Kinginiesta Rymanowski, nie słyszałem żeby on w ogóle gadał o swoich poglądach i sympatiach.
33
W sensie jak ukrywa? Ma chodzić na gołą klate zamiast w garniturach?
1
@MesQueUnClub96 miała 5% w sondażach a nie w wyborach.
2
@Zoker "special price for you my friend"
6
Latynos od ciabaty robił zdjęcie pewnie
4
@Eklerek -za darmo wyślę i dopłacę
- no dobrze, to kiedy Pani wyślę?
xDDDDDD
7
Brawo za refleksje, bo nie fair były te negocjacje na antenie.
9
@Luciano99 a przegra ten, który dostanie mniej głosów.
10
Największy wygrany startu Maciaka:
3
@Kgorecki2500 studio przed, live Sławka i studio po.
2
@Kgorecki2500 jak mu pęka później
16
No i Pan Paweł!