D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Rhaan o ile Nawrocki przyjdzie tak Trzaskowski wątpię, a długa rozmowa i dyskusja na poziomie, między nimi jest potrzebna a nie kolejne pojedynki jedno minutowe.
9
@maroon no ta Pani mało ogarnia, więc myśli że podpis pod listą, to jest oddany głos.
14
@July_6_BcN jedyna osoba, która dewastowała debate to jest właśnie ona.
19
Ta dalej swoją inteligencje pokazuje...
Chyba, że uwierzyła w 4 mln Stanowskiego.
2
@Kgorecki2500 za wytarcie podłogi Hołownią wieczny szacunek.
7
@gaucho104 i teksty w stylu "głosowałeś na Brauna? Hahahahhahhah, ale Ty głupi jesteś, ja to na Trzaskowskiego."
1
@A4ron oni są jak ultrasi na stadionach, wybrali drużynę i nic tego nie zmieni.
3
@Roobo oczywiście, że tak.
Ja też oddając głos na Mentzena miałem takie coś, że nie wiedziałem czy iść, bo i tak szans nie miał.
4
Wybory w rosji i białorusi wygrał Trzaskowski xDDD
1
@Mazi ja też przeczytam.
0
@D10SLEO taka była prognoza:
https://zapodaj.net/plik-R8DPi0s3wa
2
OGB znowu najbardziej wiarygodny był.
https://x.com/ConnorMorgan10/status/1924336293212783073
1
@Triv44 największy sukces Maciaka
7
Messi wybrał.
0
@RoberDzik czy uda się to wszystko zrobić w 100 dni?
0
@Szmulek przecież Koalicja wygrywa za 2 lata, wszyscy się uśmiechają.
18
@Kgorecki2500 no to jest skandal, jedyny proArgentyński kandydat.
17
Piękne xDDDD
5
Kochani, niech moc będzie z wami!
4
@PatrychoO najlepsza kampania jaką przeżyłem, będzie mi ich brakować.
0
@Criss18Barca wczoraj się skompromitowali na Eurowizji, jak Szwecja miała 1.9 a reszta 4 -200
2
@arasz1819 nie musisz namawiać żebym głosował na Nawrockiego.
5
Senyszyn mówi, że idzie zdobywać kolejne galaktyki.
1
@priest9999 Batyr bierze
4
@Kgorecki2500 największe xD tej kampanii, jeszcze czekam żeby Biejat go minęła.
7
Bartoszewicz nadal wierzy.
4
Co to jest za trio.
1
Czysta woda na TVP.
21
Teraz na TVP i TVN będą mówić jaki to Mentzen wspaniały, żadnego złego filmu nie puszczą na jego temat xDD
0
@Eklerek no to brawo dla Polski.