D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Chciałbym spotkać tego GOATA :)
1
@Klejnot_Nilu jakieś dowody na te przekręty?
Tyle lat atakują tego Stanowskiego i nic z tego nie wynikło.
3
@Astad wiadomo, że bliżej mu do prawej strony(i to przecież nic złego).
Śmieszą mnie zawsze komentarze, że on wspiera PiS, bo dostaje/dostawał od nich kasę.
A prawda taka, ze sam sobie wyrobił taką pozycję, że może po prostu gadać co chce.
4
@Borneo każdy polityk, który nie zgadza się z rządem to ruski agent, wiadomo.
4
Wiedzieliście o tym?
0
@MessiSuarezNeymar jak zwykle, zależy kogo zapytasz, pewnie są ludzie w Warszawie co powiedzą, że Trzaskowski super
7
@DeXt3rVeB moje podejście jest takie, że jak ktoś poprosi to ustępuje (chyba, że widzę że ktoś po chamsku już nad tobą stoi.)
bo nie mam zamiaru uszczęśliwić na siłę ludzi + często też zmęczony wracam i stać przez kolejne 30 minut, mi się nie uśmiecha.
2
@lucca87 nie oglądam Eapanyolu, ale na Sofie wychodzi, że coś tam broni, bramkarz rzadko takie oceny ma.
https://zapodaj.net/plik-k72lX5YQGd
A za cały sezon jest w top 10 w La lidze
https://zapodaj.net/plik-FFJT8wZqud
Ps. Też wiadomo, że łatwiej być bramkarzem w Espanyolu niż w Barcelonie, bo masz masę sytuacji do bronienie a u nas czasem jedna interwencja na mecz.
0
Wczoraj z powodu Eurowizji, włączyłem jeszcze raz Rafała i poziom żenady mi wywaliło, ten występ to poziom dożynek w gminie Krzanowice.
9
@Commando prawda + masa jakiś głupich wypowiedzi typu: jak nie masz mieszkania to po prostu sobie kup, ale tak ogólnie to wydaje się sympatyczny.
14
@Ojciec5tkidzieci tak wszyscy"współczują" temu Jerzemu a wyciągają na niego wszystko do mediów, nawet że miał problemy alkoholowe.
Piękne granie na ludzkich uczuciach polityków, że my się martwimy o takich ludzi.
20
@Szmulek bo alternatywa to Tusk u pełnej władzy, cudowne wybory mamy.
0
@Aragorn33 jak na dół zejdziesz.
2
@norbi77 ić stond hejterze...
0
Polska GUUUUUUUROM!
0
@beter2 w jakimś sondażu to on miał ponad 50% w I turze xDD
7
@MessiSuarezNeymar tak jakby oni za swoją propagande pieniędzy od rządu nie brali, przecież już jest udowodnione, że totalizator sportowy sponsoruje hejterow.
6
@Kgorecki2500 tylko czemu on podał miejsce pobytu Pana Jerzego?
13
Jak tam praca? :)
0
@lajcior Martinez mógł mu powiedzieć o Złotej Piłce.
1
@BorzyKrzys no właśnie Adrian, trzeba brać odpowiedzialność, my to robimy.
4
Niezależne dziennikarstwo xDDD
7
Rafał chyba za bardzo w nos dał.
2
U mnie Zandberg na drugim miejscu do głosowania, a nie wiem czy za tydzień nie będzie pierwszy.
20
Zdecydowanym zwycięzcą tej debaty jest Ignaś.
4
@Kgorecki2500 i pilnowania zegara.
1
@Szmulek gdyby przedsiębiorca nie wymyślił biznesu, to pracownik nie miałby roboty.
1
Myślę, że materiał już ma i ją rozejdzie u siebie na kanale.
10
Ten klucz wniósł xDDDDDD
0
@BorzyKrzys płaska trochę.