2

Ruski agent, z cyklu; jak oni się tam dostali?

6

@arasz1819 Platformes agituje za Trzaskowskim, kolejny raz będę tak zaskoczony, jak Real wygra z Barceloną.

14

"Za Ile ta flaga Polski?"

5

Trzaskowski o Nawrockim wspomnieć muszę, bo się udusze...

W sumie drugi to samo.

0

@Hosh nie mam okien w piwnicy.

34

Jeden pozytyw tej debaty, brawa dla wszystkich którzy wpłacili ;)

17

Do wszystkich po imieniu i nazwisku a do Stana po nazwisku tylko xDD

1

@RoberDzik Rudiger imigracja

3

@KamQiX może mu się pomylił sojusz ze związkiem, oczywiście Radzieckim

19

@Szmulek włącz inna debatę, bo chyba złą oglądasz.

10

ale trzeba przyznać, że Nawrocki zdecydowanie lepiej wypada, bo odpowiada spokojnie, Trzaskowski mało nie wybuchnie.

1

Głosowanie na POPiS, to dalej takie wojenki drodzy przyjaciele, ten kraj nie pójdzie w dobrym kierunku z tą nienawiścią tych partii.

1

@Nazio_87 i wyrosłeś na porzadnego kibica Barcelony ;)

2

Debata prezydencka a my o klapsach dla Dzieci rozmawiamy xDDD

4

Biejat pijana chyba xD

1

Wina Zandberga xDDDD

On ma walczyć, to oni obiecywali z tym skończyć...

0

Czemu oni nie zadają pytan, tylko dają jakiś monolog xD

1

Zaczął działać mega twardo xDD

0

Myślałem, że mu zawali prawego sierpa.

3

Mentzen wystawił sobie do ataku.

1

Jaki on jest odklejony xDDDD

0

@tbas lepiej niż takie przepychanki, z których nic nie wynika.

0

@barcelonaLM silniczki, to stan umysłu.

1

@Aragorn33 a co on Holecka zatrudnił? Przecież tych co zatrudnił, to normalni ludzie, którzy nie robią propagandy.

2

Każdy kandydat powinien dostać z 3-4 godziny w PRIME Time w TVP w likwidacji i opowiadać o tym wszystkim a nie jakieś debaty, gdzie nikt nie zwraca uwagi na pytanie, tylko gada nie na temat i żeby wbić szpilkę komuś innemu.

8

Pilnuj zegara xDDD

4

Uczciwość a sam zaniża wartość swojego mieszkania xDDDD

9

Sześcioro rodzeństwa, mieszkaliśmy w jeziorze.

21

Zabawne, że Lewica gada o tej równości a jak przychodzi co do czego, to mężczyźni źli a Kobiety znakomite.

5

Schnepf jak wczoraj Real, tylko rozsierdziła Stanowskiego (Barcelone) tymi bramkami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?