D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ruski agent, z cyklu; jak oni się tam dostali?
6
@arasz1819 Platformes agituje za Trzaskowskim, kolejny raz będę tak zaskoczony, jak Real wygra z Barceloną.
14
"Za Ile ta flaga Polski?"
5
Trzaskowski o Nawrockim wspomnieć muszę, bo się udusze...
W sumie drugi to samo.
0
@Hosh nie mam okien w piwnicy.
34
Jeden pozytyw tej debaty, brawa dla wszystkich którzy wpłacili ;)
17
Do wszystkich po imieniu i nazwisku a do Stana po nazwisku tylko xDD
1
@RoberDzik Rudiger imigracja
3
@KamQiX może mu się pomylił sojusz ze związkiem, oczywiście Radzieckim
19
@Szmulek włącz inna debatę, bo chyba złą oglądasz.
10
ale trzeba przyznać, że Nawrocki zdecydowanie lepiej wypada, bo odpowiada spokojnie, Trzaskowski mało nie wybuchnie.
1
Głosowanie na POPiS, to dalej takie wojenki drodzy przyjaciele, ten kraj nie pójdzie w dobrym kierunku z tą nienawiścią tych partii.
1
@Nazio_87 i wyrosłeś na porzadnego kibica Barcelony ;)
2
Debata prezydencka a my o klapsach dla Dzieci rozmawiamy xDDD
4
Biejat pijana chyba xD
1
Wina Zandberga xDDDD
On ma walczyć, to oni obiecywali z tym skończyć...
0
Czemu oni nie zadają pytan, tylko dają jakiś monolog xD
1
Zaczął działać mega twardo xDD
0
Myślałem, że mu zawali prawego sierpa.
3
Mentzen wystawił sobie do ataku.
1
Jaki on jest odklejony xDDDD
0
@tbas lepiej niż takie przepychanki, z których nic nie wynika.
0
@barcelonaLM silniczki, to stan umysłu.
1
@Aragorn33 a co on Holecka zatrudnił? Przecież tych co zatrudnił, to normalni ludzie, którzy nie robią propagandy.
2
Każdy kandydat powinien dostać z 3-4 godziny w PRIME Time w TVP w likwidacji i opowiadać o tym wszystkim a nie jakieś debaty, gdzie nikt nie zwraca uwagi na pytanie, tylko gada nie na temat i żeby wbić szpilkę komuś innemu.
8
Pilnuj zegara xDDD
4
Uczciwość a sam zaniża wartość swojego mieszkania xDDDD
9
Sześcioro rodzeństwa, mieszkaliśmy w jeziorze.
21
Zabawne, że Lewica gada o tej równości a jak przychodzi co do czego, to mężczyźni źli a Kobiety znakomite.
5
Schnepf jak wczoraj Real, tylko rozsierdziła Stanowskiego (Barcelone) tymi bramkami.